Tento web používá soubory cookie. Dalším používáním webu s tímto souhlasíte.
jméno
heslo
přihlásit
zaregistrujte se
zapomněli jste heslo?
The Dune - Kultovní dílo Franka Herberta a vše okolo - see HOME!
WHITESCORPIO
ANKETA! Jak hodnotite pokracovani a predehry sagy duna z pera Briana Herberta a Kevina J. Andersona ?

Pokus o prelozeni BG litanie:

"I must not fear. Fear is the mind-killer. Fear is the little-death that brings total obliteration. I will face my fear. I will permit it pass over me and through me. And whan it has gone past I will turn the inner eye to see its path. Where the fear has gone there will be nothing. Only I will remain."

"Nesmim se bat. Strach zabiji mysleni. Strach je mala smrt prinasejici naproste vyhlazeni. Budu svemu strachu celit. Dovolim mu, aby prosel preze mne a skrze mne. A az projde, pohlednu vnitrnim zrakem na jeho cestu. Kde byl strach, nic nezustane. Zustanu pouze ja ."
Máte k tomu co říct? Vložte se do diskuze.
LONESTAR --- 13:16:23 23.3.2007
BUG: no pokud to bude VLAHÁ (s dlouhým druhým Á), tak to na favorita neukecáš ;-D)))
BUG --- 13:08:32 23.3.2007
paaani tady to jede....asi si zmenim nick na VLAHA a pockam az me nekdo sjede za to, ze tim nemyslim vzdusnou vlhkost ale myho favorita:-)
TRIPRD --- 8:19:45 23.3.2007
Ééééééště. Eště se dohadujte. Se mi to líbilo. Ééééééště.
MUADDIB --- 20:47:53 22.3.2007
RADO1: a dobře děláš...
RADO1 --- 20:42:55 22.3.2007
Az ma zaskocilo, kolko prispevkov. Som myslel, ze budem pol hodinu studovat, ale po 2-3 prispevkov vsetko ostatne preskakujem.
MUADDIB --- 15:00:49 22.3.2007
ULRIK: to je naprostá pravda... :)
STRANGERD --- 13:32:43 22.3.2007
STRANGERD: sry za eventualni chyby ve spellingu nekterejch slov, nemam u sebe zrovna knihu...
STRANGERD --- 13:30:09 22.3.2007
JESSIEATREIDES: jasne, mno, oukej, konec tohohle zajimavyho tematu. kazdej kdo te zna (resp kdo zna jessieatreides .) vi, ze neustale meles nepodlozeny blbosti a prekrucujes fakta, takze ani nemam chut tady tu snusku sragor cos napsala nak opravovat. snad jenom pro ilustraci, o tom skeru si to muze kazdej najit v zalohach klubu legalizatoru a to ne jednou...

jinak mohlo by bejt zajimavy prepsat nakou scenu z duny s vymenenym chrakaterem jessicy :)) treba hned tu z prvnich, test lidskosti. ctihodna matka se zavira s paulem v mistnosti, dvere se rozrazeji, vbiha jessie a krici "ne, vlastne ja sem to tak vubec nemyslela ze ho mate zkouset, by me ani nenapadlo ze ma bejt kwizatz haderach, nechte ho bejt, on to vlasten ani neni muj syn, ten zrovna odcestoval na prazdniny na geidy primu :D
JESSIEATREIDES --- 13:25:45 22.3.2007
STRANGERD: hele lhát bys fakt neměl. v mé poště nebylo použito slovo pičus a o tom, že mám debilní vzdělání jsi začal ty...

svobodná matka sice jsem, to ale neznamená, že jsem bez muže - jen prostě nejsem vdaná (ale to není trestný čin, že ne?)
svý skéro si platím sama - zkus to vyfiltrovat, já jsem v životě takovou větu nenapsala.

O můj nick se nestarej, neznáš mě, není mou povinností vysvětlovat okolnosti, za nichž se ke mně dostal.


Ostatním se ještě jednou omlouvám za OT, na další Strangerdovy sračky nereaguji.
STRANGERD --- 13:20:34 22.3.2007
JESSIEATREIDES: jasne, takze mi proste napises ses picus, ja sem velka frajerka co ma jedno z nejlepsich slovenskejch matematickejch gymnazii a nikdy se tam nemusela ucit (kam se na to hrabe bene gesserit) a pak mi ani neumoznis reagovat. skoda ze ses jeste nepochlubila svym oblibenym repertoarem "svy skero si platim sama" a "jsem svobodna matka co se stara o svy dite". btw ze by tohle byl duvod pro trvuj nick? uvedomujes si, ze leto svoji zenu opravdu miloval, do posledni chvile? ;)