Tento web používá soubory cookie. Dalším používáním webu s tímto souhlasíte.
jméno
heslo
přihlásit
zaregistrujte se
zapomněli jste heslo?
Máte k tomu co říct? Vložte se do diskuze.
_PU --- 12:51:04 31.3.2014
Apolena Rychlíková: O čem zpívají Ptáčata? - Romea.cz
http://www.romea.cz/cz/romano-vodi/apolena-rychlikova-o-cem-zpivaji-ptacata
SGNLR --- 15:35:08 30.3.2014
SGNLR: dil poradu CT Pruvan s mladymi tvurci angazovanych dokumentarnich filmu s prispevky od Patocky a Hausera
SGNLR --- 15:34:26 30.3.2014
SGNLR --- 20:30:07 29.3.2014
EPOS_257: nikdo tu neresi, nebo teda rozhodne video neresi, jestli sou kmeni 1 nebo 2 nebo 518 kvalitni knizka.resis jak byla ktera knizka zvladnuta, ale kdyz tady mluvis o kontextu a hloubce, tak se to s tim trochu miji.je jasny, ze to nemuzes videt cernobile, protoze sepohybuje napric spektrem a neni proto zadouci si rozhazet ani jednu stranu.

a tomhule vubec nerozumim sory "Černobilim videni mam namysli především v osobní perspektivě názorů, protože stejně tak jako vůči vymezené osobě odpovídají o ochotě jedinců nahlížet na věci z širší perspektivy a podrobit věci různým ůhlúm pohledu, tím nezpochybnuji že je důležité zaujmout nějaké stanovisko, ale pro mě je mnohem hodnotnější když z toho vnimam právě ten hlubší záběr. " :)

jakej hlubsi zamer mas na mysli? jedinej hlibokej zaber tohodle celyho je VYDELAT PRACHY Yinachi a udelat reklamu BUDVARU.to ze si nakej pricmrndavac at uz ja nebo jinej vladimir nebo nakej skejtak bokem udela naky knizky a nalepky je uplne ale uplne jedno/v tom hlubsim zaberu)

ukazuje se, ze zijeme opravdu v jinejch svetech kdyz ani "anarchisti" nebo "angazovany umelci" pisou pokrytecky prispevky o tom, ze je fakt naky moc divyna podezrely se takhle do toho oprit, misto toho aby treba hloubs zkoumali podstatu pudla nebo sli rozbit hubu nakymu picusovi z Yinachi.kdyz udelal Excellent komercni graffiti, tak z toho bylo halo jak brno-protoze nekdo sahnul nekomu na ego namackany do plechovky spreje.jakmile de, ale o trochu sofistikovanejsi kauzicku, tak se ukazuje, ze lidi verejne bud radsi mlcej, aby si nenasrali do klina a nebo zaujmou naprosto konzervativni postaveni. sme fakt narod buranu a nekulturnich nevzdelancu.odjebat se odtud!

howg:)
EPOS_257 --- 18:35:10 29.3.2014
SGNLR: Co tu nikdo neresi ? v tom bude asi ten zakladni kamen urazu, mam dojem že se právě toto řešilo ze všeho nejvíce. Navic jsem se prave na tohle snazil poukazat...

Černobilim videni mam namysli především v osobní perspektivě názorů, protože stejně tak jako vůči vymezené osobě odpovídají o ochotě jedinců nahlížet na věci z širší perspektivy a podrobit věci různým ůhlúm pohledu, tím nezpochybnuji že je důležité zaujmout nějaké stanovisko, ale pro mě je mnohem hodnotnější když z toho vnimam právě ten hlubší záběr.

Je jednoduche to uzavrit jako jednotvarnou šeď, ale mě zajimá ta pestrost a z tohohle uhlu pohledu je pro mě pravě dost šedivá jenom ta černorudobílá

hele ja mam dojem ze jsem se k tomu vyjadril pomerne sahodlouze, muzem to probrat osobne.
Protože by to mělo být především o diskuzi, a když se snažiš to celé uzavřít nad tim kdo si skym hraje na pískovišti, tak trochu sám přistupuješ na tyhle pravidla hry nemyslíš?
Navic nemam pocit že jsem někoho obhajoval, snažil jsem se zapojit do diskuze a napsat k tomu co si myslim.

mír

SGNLR --- 12:40:56 29.3.2014
EPOS_257: todle je stanovisko k necemu, co tady ale vubec nikdo neresi:) na anketu udajne odmitlo odpovedet hodne lidi z ruznych sfer, cimz se ukazuje, ze prospecharstvi a bezpaternosti jsou hlavnim predpokladem ke zdarny medilni a umelecky kariere.proti demagogum a pokrytcum se holt obcas to "cernobili"(nebo cernorudy) videni veci musi vytahnout, protoze ta seda uz zacina bejt trochu nuda.

klidne mi muzes treba napsat co konkretne te nastvalo a povazujes za cernobili na tom prispevku, na kterej si reagoval.jestli ams v planu obhajovat svyho kamose, tak to ale radsi muzeme cely zabalit:))
EPOS_257 --- 20:04:07 28.3.2014
LAMIA: jo to krasně dobarvuje to co píšu k těm prvnim kmenum :)
LAMIA --- 20:02:10 28.3.2014
já bych to ještě vrátila k těm reklamkám a kmenům - narazila jsem na dost zajímavej článek co dost tvrzení o podpoře vlastního podsekává:

"VLADIMIR 518: Celý to vzniklo tak, že za mnou přišla parta z agentury Yinachi, že mají budget na nějakou takovou knihu. Nabídli mi sestavit si vlastní tým, projekt realizovat podle svých představ a celý spoluvydat na Bigg Boss. Jde o knihu, která by měla zmapovat současný městský subkultury s tím, že název knihy KMENY vychází z termínu Urban Tribes."

Subkultury už nepředstavují politický boj, ale zábavu | Česká pozice
http://www.ceskapozice.cz/...nys/podnikani-trhy/subkultury-uz-nepredstavuji-politicky-boj-ale-zabavu

tedy tady nemůže být vůbec o tom, že by někdo podporoval vlastní tvorbu ani řeč!
EPOS_257 --- 20:00:12 28.3.2014
tim to sklouzava do te konretni roviny :)
EPOS_257 --- 19:57:40 28.3.2014
jeste aby to nevypadalo ze jsem k tomu nevyjadril zadne stanovisko, tak osobně vnimam jako mnohem vic problematické první Kmeny, kdy jde mnohem více o fashion style katalog subkultur, kterej jde na ruku přímo na ruku reklamnim záměrum, a z jednoho uhlu pohledu se daj Kmeny 0 hodnotit, jako příjemnej vývoj a posun s mnohem větším důrazem na obsah, z toho druheho a pro mě extremnímu pohledu jako více sofistikované převlečené zlo. I tak si myslim že a právě proto Kmeny 0, mohli vzniknout bez podpory oné pivní značky, a mohli a neni to tak že bez toho by vyniknout mohli, mužu si tohle dovolit říct na základě toho že do toho vidim a tvůrci museli počítat s kritikou a je dobře že kritika je a nebranil bych se tomu že i konkrétně k tomuhle