Tento web používá soubory cookie. Dalším používáním webu s tímto souhlasíte.
jméno
heslo
přihlásit
zaregistrujte se
zapomněli jste heslo?
Bojová plemena - výměna zkušeností, zážitky ...
KOMONO_BURU
Tyto stránky jsou věnované výměně názorů, zkušeností a zážitků s "bojovými plemeny".
Diskuze se neomezuje pouze na standardní plemena - pitbul, staford ..., ale je otevřena i jiným, netradičním "bojovým" psům.
Vystavujte dle libosti foto Vašich miláčků, zanechávejte linky na stránky s touto tématikou.
[http://darcouch.wz.cz/P1011934web.jpg]

Máte k tomu co říct? Vložte se do diskuze.
SHRIMP --- 7:23:29 27.6.2012
Ahoj všichni milovníci pejsků, chtěla bych Vás upozornit na nově vzniklou nekomerční fotogalerii psích miláčků, kde si můžete vyměňovat své názory a prohlížet fotky dalších psíků. Budeme rádi když nás podpoříte v aktivitě a postupném zlepšování webu :-)
www.zastekej.cz
NIKIL --- 11:03:57 19.6.2012
GIOVANNA: takhle koukal dost často:)) myslím, že se mu nechtělo z vody.)
GIOVANNA --- 13:36:50 18.6.2012
NIKIL: to je mi utrápený pohled :))
NOITA --- 23:36:14 21.5.2012
Možná už jste narazili na FB - Chuck hledá nový domov. - Chuck, leopard, Narodil se 1.9.2006, je s PP, barva červená leopardí (red merle), je zdravý, bez žádných zdr. problémů, absolvoval výcvik, má zkoušky: ZOP, ZZO, BH,ZPU 1. Velmi miluje sportovní aktivity (tahání na kole, kolečkových bruslích, plavat vydrží i půl dne v kuse, chodíme túry po horách). Mezi lidmi není agresivní, nikdy nenapadl člověka či dítě a to jsme po horách chodili běžně na jídla do restaurací a mezi lidi. Bohužel je ale velmi dominantní. Snese se s ostatními fenami, měla jsem u něj i druhého psa a bez problémů, ale k samci bych ho nicméně nedoporučovala, tak samo jako k dětem.Je výborný hlídač. Je zvyklý v domě či bytě, není v kotci, je čistotný, nic neničí, nedemoluje zahradu. Je čipovaný, krmený kvalitními granulemi.

Pes má tendenci chránit si zdroje a současná majitelka je těhotná. Pes není vůbec vhodný k malým dětem. Hodí se do rukou pouze velmi zkušeného majitele, který si u něj vybuduje respekt. Má tendenci napadat v různých situacích. Majitelka mu může sáhnout do misky, vzít kost apod., ale pravidelně ji testuje. Dnes napadl její maiminku. Majitelka se po zralé úvaze rozhodla psa darovat, myslím, že ani nemá jinou možnost. Pokud o něj máte zájem, napište mi do pošty. Pes je z Opavska
CARMELKAX --- 14:38:55 14.5.2012
[ Sportovní kynologie (NZŘ,MZŘ,atd.) ] nově založená diskuze pro všechny příznivce sportovní kynologie :)
KOMONO_BURU --- 18:30:13 12.5.2012
GIOVANNA: Je boží :)