Tento web používá soubory cookie. Dalším používáním webu s tímto souhlasíte.
jméno
heslo
přihlásit
zaregistrujte se
zapomněli jste heslo?
Bojová plemena - výměna zkušeností, zážitky ...
KOMONO_BURU
Tyto stránky jsou věnované výměně názorů, zkušeností a zážitků s "bojovými plemeny".
Diskuze se neomezuje pouze na standardní plemena - pitbul, staford ..., ale je otevřena i jiným, netradičním "bojovým" psům.
Vystavujte dle libosti foto Vašich miláčků, zanechávejte linky na stránky s touto tématikou.
[http://darcouch.wz.cz/P1011934web.jpg]

Máte k tomu co říct? Vložte se do diskuze.
ERIKK --- 17:42:24 30.9.2011
dotaz k povaze:
pokud ma pes vyvinutou povahovou vlastnost "game" , tedy dejme tomu pit, ktery odpovida povahovemu standardu, projevuje se u nej ta chut bojovat jen vuci samcum, nebo muze mit chut na zapas i s fenama?
Jinak receno jestli je to uz spatne, nebo vramci "game" v poradku , kdyz by se samec porval se samici?
??? --- 22:19:18 25.9.2011
KOMONO_BURU: Vsak jo, elektriku kvuli zveri fakt chapu:) Respektive ja v podstate nemam problemy s vetsinou vycvikovejch pomucek, ale vzdycky zalezi na tom, kdo to ma v paratech.. Coz v bezny populaci proste hodne casto skonci pruserem:(
Jasne, jasne, mne slo jen o to, ze kdybyste chuzi cvicili jen na tom ostnaku, tak te pak cuba na zk muze pekne vypict:)
KOMONO_BURU --- 22:13:45 25.9.2011
???: Elektriku nosí oba spíše z nostalgie :), já mám jistotu, že je mohu pustit všude a oni moc dobře vědí, že jí mají. Jsou to hrozný obludy, máme vyzkoušený, že ví, že ji mají nebo nemají. Ve většině případů mají klasický obojky, ostnáky na vycházku vytáhneme, jen když začínají lajdačit. V pohodě, na různé reakce jsme si již zvykli :)
??? --- 22:09:44 25.9.2011
KOMONO_BURU: Dobra, pises rozumne. Omlouvam se, ale spousta lidi od tehle plemen tomu proste nasadi ostnac/elektriku, pac je to prece bojovy a tak se k tomu musime chovat, proto sem na to silne alergicka. Mile me prekvapilo, ze vis co delas. Jen si obcas zatrenuj i na normalnim obojku, jestli to teda nedelas.
KOMONO_BURU --- 22:01:05 25.9.2011
???: Brali jsme si ji až ve 14 měsících, děsnej poděs. Od malička byla údajně jenom zavřená v bytě, nic neznala. Hodně dlouho se nám doma počůrávala, protože nevěděla, že by si měla říct, že potřebuje ven. Svoji bázlivost schovávala za útočnost. Nebyl jediný pes, který by kolem nás mohl projít, aniž by na něho nechtěla vlítnout... Jednoho dne jsme objevili cvičák, kde nám poradili, jak na ní. A dneska - pohoda. Můžeme všechno, ostatní psy respektuje, dělá, že je raději nevidí, sice to s ní šije, ale ovládá se. A je jí 5,5, Darcymu 7,5 roku.
??? --- 21:55:02 25.9.2011
KOMONO_BURU: A kolik ji je? Proc je u ni problem s motivaci? Je roztekana, nebo si vymejsli kravoviny?
KOMONO_BURU --- 21:50:41 25.9.2011
???: S tím jsem začínala, ale Lauru nebylo příliš jednoduché přesvědčit, že to bude po mém. Pozitivní motivace je super, ale někdy to nejde. U ní spíše zastávám tvrdou ruku, u psa motivaci. IPO ne, aktuálně bycho měli nacvičovat na ZM nebo ZVV.
??? --- 21:47:42 25.9.2011
Cimz nechci teda rict, ze na chuzi na IPO je potreba ostnac, to vubec ne.