Tento web používá soubory cookie. Dalším používáním webu s tímto souhlasíte.
jméno
heslo
přihlásit
zaregistrujte se
zapomněli jste heslo?
s detmi a pro deti ...tvorba, volny cas, rodicovstvi, cinnosti, vyroba, uceni, vychova
MILAZAJICEK
Máte k tomu co říct? Vložte se do diskuze.
SHANA --- 10:40:40 28.3.2006
Moje oblíbené a vlastně teprve nedávno objevené knížky v knihovně:
Hry a nápady pro školáčky (Grada), Jaro - Zima
Půjčila jsem si jaro a fakt mě zahřála u srdce (a přirozeně – rozesmála) tahle básničko-hádanka:
Kabátek s puntíčky
nosí brouček maličký
;)
KELLEC --- 15:29:01 16.3.2006
zdravim pritomne, studuju umeni a momentalne se nachazim na stazi v zahranici, jako jeden z atelierovich projektu mame zpracovat nejaky inspiracni zdroj nebo problem ktery nas na soucastnem umeni zajima, mam tedy v hlave tema Hra v umeni Napadlo me tedy lepe se seznamit s tim jak se asi decka citi pri sve oblibene hre a pripadne by mi pomohly nejake nejzasadnejsi hry pri kterych se projevuje jejich fantas. samozrejme nejsem zrovna starec ale jak to tak chodi pocatky sve aktivni tvorby sem jaksi pozapomel :) znam- omalovanky, vodovky, modelinu vystrihovani, lepeni, merkur, lego.... ale prijde mi to nejak malo :) prosim proto vas jako zasvecene pozorovatelky a tvurce her o nejaka moudra a pripadne by se mi hodily nejake obrazky vytvoru pripadne i deti v zapalu hry.
NEL --- 9:52:39 8.3.2006
Občasné znamená zhruba v tom rozsahu, co bys používala dílnu. Předpokládám tak 6 hodinv týdnu, nepravidelně, jen zápočtov´ě, ale zase tak, aby to šlo naplánovat - to znamená vy ste zdraví a já můžu vyrazit po úřadech nebo na nákupy. Pravidelnost není moje parketa, díky tomu, že víc jak pár dní dopředu nevím, co bude a neočekávám to ani u jiných, díky tomu, že můžou být třeba nastydlý.
JACOB --- 21:22:29 6.3.2006
co znamena "obcasne hlidani" ?:)
KEYA --- 11:07:07 6.3.2006
NEL: To je moc hezká nabídka... budu si ji pamatovat...
NEL --- 21:07:06 5.3.2006
Fifi, to je tááák krásná holčička :), snad taky jednou do téhle nádhery dorostem :)
NEL --- 21:05:32 5.3.2006
Holky pražandy - hlavně Smíchov a pod. - mám Na Neklance už dva roky nepoužívanou keramickou dílnu - hlína, pec, glazury ne, voda je 15 m na chodbě -takže žádný luxus, nicméně pokud máte někdo zájem využít ji občas v klasické pracovní době na oplátku za občasné hlídání mé dvouleté imunitně postižené nicméně čilé holčičky (takže nikoho neohrožujeme, každá rýma ohrožuje nás :( ), tak nabízím. Výpaly udělám jednou až dvakrát měsíčně v noci, glazury si musíte pořídit samy. MOžná to není nic extra nabídka, ale zase - třeba vás napadne něco, co by se hodilo vám. Jinak potřebuju ještě porady právníka v oblasti OSŘ a rozdělení majetku (to ty protislužby, chjo), omlouvám se, pokud to zní jako obchod, ale znáte to samy, z mateřské toho člověk moc nepořídí...
APRILMOUSE --- 11:08:48 4.3.2006
???: to je super!! ale já si vzpomínám, že jsme něco takového se ségrou taky furt vyráběly, dokonce jsme dělaly jakési papírové "loutky" :)) taky zhruba v tomhle jednoduchém provedení.
??? --- 11:03:44 4.3.2006
LIONA: Prave ze nas to vzdy prekvapi, co novyho ji napadne :-)
LIONA --- 10:51:51 4.3.2006
???: Je vynalezava a sikovna.:c))