Tento web používá soubory cookie. Dalším používáním webu s tímto souhlasíte.
jméno
heslo
přihlásit
zaregistrujte se
zapomněli jste heslo?
HRY » rpg » larp
DIES IRAE Projekt Chronos
ZMYJKA
Lze změnit minulost? A když jste uzamčeni ve dni, který se zopakuje několikrát, můžete změnou situaci zlepšit a nebo zhoršit?

To vše a ještě více se dozvíte v "Dies Irae: Projekt Chronos" - městském larpu, který proběhne ve dnech 23. září - 2. října 2016 v Praze. Hlavním tématem larpu je cestování v čase a časové smyčky. Hráči mohou ztvárnit postavy, které se "vrací do naší doby" ať už kvůli vyšetřování, změně osudů, lásce a nebo čiré zvědavosti.

Organizují: PATR1K, ZMYJKA, XTREE

Skupina na FB
Máte k tomu co říct? Vložte se do diskuze.
ZMYJKA --- 19:18:35 21.3.2012
ZMYJKA: ehm, oprava odkazu na klub kde se organizuje pátrání, běhá mi tu bílé monstrum přestírající že je kočka po klávesnici, vydává u toho vrčivé zvuky a strká mi zadek do obličeje...

[ DOGPOINT - soukromé depozitum pro opuštěné psy ]
ZMYJKA --- 18:17:09 21.3.2012
Vyhlašuju menší vinohradský "LARP" najděte ztraceného psa - pes je extrémně bázlivý, tudíž je pravděpodobné, že vyleze v pozdních nočních nebo časných ranních hodinách a tudíž by ho Vinohradští milovníci nočních procházek mohli náhodně zahlédnout, navíc se bude schovávat (bojí se psů i lidí), takže je výhodné znát temné kouty a tichá zákoutí. Žere salám, ale ne z ruky, k odchytu nejlépe zavolat majitelku.

Podrobnosti zde:
[ TOY_BOX @ DOGPOINT - soukromé depozitum pro opuštěné psy ]

Info jestli už pes nebyl nalezen zde:
http://www.nyx.cz/index.php?l=topicexec

Za ulovení psa je i nemalá odměna :)

Já razím na večerní procházku cca v 21, lze se dohodnout a přidat...
HARALD --- 12:17:52 27.10.2011
HAC: Velmi pěkná fotodokumentace.
KATERINA --- 13:45:17 24.10.2011
na di.nyxu je návod na zpřístupnění klubů ostatním hráčům :)
LONEWOLF --- 12:33:41 24.10.2011
ZMYJKA: ano toto je take muj nejsilnejsi zazitek ze hry. Sprint pred obludou rulez
ZMYJKA --- 14:54:33 23.10.2011
Che, koukám, že ještě nikdo nepoděkoval Bohu, vlasti a rodičům :D

Ale tak jo - díky Lovcům za to, že jsem v posledních dnech světa nebyla sama a za skvělé sprinterské výkony obzvláště při lovu na Krejčíka, Longinovi za úžasné zážitky z období, kdy jsme oba byli štvanci a za kapříky, Werfelovi za dokonalého nepřítele, kterého jsem mohla nenávidět až do morku kostí, rodině Giovanni za spolupráci i nepřátelství, Marcovi obzvláště za poctivost, donu Miguelovi za rituál v děšti, Michaelovi za to, že jsem mu sežrala, že je Malkavián, Nosferatí rodince za jejich věčnou nedůvěru, která mě přiváděla k zoufalství, spoluvládcům z Triumvirátu za krásný rozjezd v duchu Maškarády, Fandovi za všechy ty voly a pichny, mému většinu času nehmotnému manželovi za podporu a rituální příručku a last but not least organizátorům za svět, v němž jsem tohle všechno mohla zažít.

A jeden malý záznam, který jsem sepsala po onom rituálu v dešti:
Milý deníčku, dnes jsem si vyzkoušela život rituálního mága. Přineslo mi to několik důležitých poznatků.

Zaprvé – pokud hodláte provádět rituál, při němž potřebujete namalovat obrovský obrazec se spoustou nápisů, zjistíte, že všechna vhodná skrytá místa mají povrch z hlíny nebo dlaždic. Tam, kde je asfalt, pořád někdo chodí, i když je jedenáct v noci a jste na Petřině.
Zadruhé – na dlaždičky se sice nemaluje nejlíp, ale jde to. Dokud nezačne pršet. Pak zjistíte, že křída na dlažbě nedrží a váš pracně namalovaný obrovský obrazec se změnil v bílé potůčky.
Zatřetí, pokud chcete rýt do hlíny, něco si na to vemte – zlomený nehet se jako rituální oběť nepočítá.
Začtvrté – nezapomeňte si kvalitní rituální svíčky, které lze uzavřít. Ty zakoupené u Vietnamců nehoří příliš dobře. Pokud prší a fouká, nehoří vůbec. Přičemž pokud má k vyvolání bestie dojít ve chvíli, kdy hoří čtyři svíce, platí, že když se vám konečně v kleče pod mokrou bundou a s prsty spálenými od vosku a zapalovače povede zapálit tu čtvrtou, ta první zhasne.
Zapáté – bestie milují krev s vůní kávy.
Zašesté – pokud předpokládáte, že vás bestie bude honit, zvolte si jinou únikovou cestu, než kluzké schody s dlažbou a spoustou zatáček. Pokud tedy nejste mistr světa v krasobruslení a slalomu.
Zasedmé – pokud se pokusíte uniknout bestii skokem do křoví, podívejte se napřed, jestli za křovím není čtyřmetrový sráz. Pokud tam je, nikam neskačte – váš kolega a dokonce ani váš pes za vámi totiž rozhodně neskočí, takže jako metoda skrytí se před bestií tento postup nefunguje.

A na závěr dva poznatky: zaprvé mezi povinné vybavení rituálního mága patří kvalitní běžecká obuv a sportovní oděv, u kterého vám nevadí, že bude pokapaný voskem a špinavý od bláta. Doporučené vybavení pak tvoří chrániče loktů a kolen, rukavice a helma (stromy rostoucí na únikových cestách mívají nízké větve). Zadruhé – cestující v MHD nemají pro těžký život rituálního mága pochopení – když nastoupíte se zadkem od bláta do tramvaje, dívají se na vás divně a smějí se vám.

Tolik mé zkušenosti s rituální magií. Naprosto chápu, proč se jí staří kainité příliš nevěnovali. Je poněkud... nedůstojná.
VACKY --- 11:36:17 23.10.2011
Děkuji všem za hru. Bylo to náročné. Děkuji orgům že vydrželi mé fňukání, děkuji Prasátkovi za lezení přes hřbitovní zeď ve čtyři ráno, děkuji Finovi za možnost splachovat mrtvolu na záchodě v kafárně po kouscích do záchodu, děkji Lonewolfovi za možnost porcovat a házet mrtvolu před základní školou do kanálu, děkuji Ivaně a Basťovi za honičku po které jsem myslel že chcípnu, děkuji Sorrowovi za nesnesitelného alibistického technokrata a předpotopní schrecknet, děkuji Tereze za podporu při ranních pochodech smrti mezi zmrzlými poli uprostřed ničeho, děkuji Chorošovi za objev halucinogenních psychotropních bonbónů proti paranoii, děkuji Chrošovi, Tereze a Prasátkovi za botch při invokaci Typhona, děkuji Danakethovi a Finovi za probdělé noci nad zákony, které nikdo nečetl.

A děkuji i všem ostatním za všechno ostatní. Za sebe musím říct, že jsem rád, že to skončilo, ke konci jsem už padal na hubu. :)
APOSTRI --- 11:00:28 23.10.2011
Ja bych všem poděkoval basní, jako oblidenou to formou tohoto DI:

Zákon akce a reakce,
toť dílo Boží abstrakce,
co stvořil kdysi potají,
pod koly rannich tramvají.