Tento web používá soubory cookie. Dalším používáním webu s tímto souhlasíte.
jméno
heslo
přihlásit
zaregistrujte se
zapomněli jste heslo?
E-SHOPy a jejich REFERENCE -> konkrétní osobní zkušenosti s nákupy, reklamacemi a jednáním se zákazníky
ADAM

Pravidla klubu

 • Tento klub je o konkrétních Vašich zkušenostech. To znamená, že pokud budete vkládat referenci na některý e-shop, musí jít pouze o Vaši zkušenost nebo o případ, u kterého jste byli přítomni. Jedna paní povídala... se bude mazat.
 • V klubu probíhá běžná volná diskuze k tématu. Pokud chce někdo vložit svoji konkrétní referenci, uvede tyto údaje:
  1. www adresu, resp. doménu, pod kterou e–shop vystupuje, např.: vltava.cz
  2. co v e–shopu dělal. Používané termíny budou NAKUP, REKLAMACE, VRACENI, ZKOUSKA, DOTAZ
  3. zhruba finanční výši nákupu, o který se jedná: do 500,– Kč; do 2 000,– Kč; do 10 000,– Kč, do 20 000,– Kč, do 50 000,– Kč a nad 50 000,– Kč
  4. zda-li hodnotí práci e–shopu kladně či záporně, v případě reklamace, zkoušky nebo vrácení uvede, zda-li bylo žádosti vyhověno a za jakou dobu a jakých podmínek.
  5. Poté může uvést další poznámky, svoje postřehy, emotivní výlevy, nadávky a tak... např. jak s ním bylo jednáno, zda-li se na něj obchodník usmíval :) nebo jeslti čekal frontu.
 • Hledá-li někdo zkušenosti ostatních s nějakým internetovým obchodem, napíše do formulaře pro vkládání příspěvku jeho adresu - název domény, např.: vltava.cz a klikne na tlačícko FILTR.
ODKAZY:
KLUB Ochrana spotrebitele - nakupovani, reklamace, souvisejici zakony apod
Svět spotřebitelů | Zákon o ochraně spotřebitele | Česká obchodní inspekce | Jak reklamovat komponenty (zive.cz)
Máte k tomu co říct? Vložte se do diskuze.
SA_KRA_ --- 13:22:43 27.6.2013
www.f-sport.cz

Objednany proteinaky, ktere se prestali vyrabet (nevsimla sem si toho).. Druhy den rano volali, nabidli mi ekvivalent ve stejne gramazi i cene, informovali mne o vlastnostech vyrobku, o slozeni a odpoledne uz to bylo na PPL.
Za mne vyborny servis, doporucuju.
KAJJAK --- 21:07:17 26.6.2013
COQUINE:

jen se snazim naznacit, ze ten printscreen si mohli vyrobit i nasledne, i kdyby si ho zapomneli udelat pred tim nez to ta firma z webu stahla... Tohle muze byt pro hodne dalsich lidi co to tady sleduji cenna informace...

Verim, ze polovina lidi tohodle auditka nema ani poneti o existenci nejakeho firebugu ve kterem si mohou menit obsah jakekoliv existujici stranky na zivo a delat si pak printscreeny cehokoliv smysleneho...
COQUINE --- 21:02:42 26.6.2013
KAJJAK: wtf, pise, ze v tomhle konkretnim pripade printscreen pomohl a byl pro eshop dostacujici, takze k nicemu nebyl. zbytek tvoji odpovedi je snad kazdymu znam.
KAJJAK --- 14:19:33 26.6.2013
GHOSTSTALKER:

printscreen je jako dukaz celkem k nicemu, pomoci volne dostupnych prostredku jako firebug pro firefox si vyrobis jakykoliv printscreen s daty jake chces sam
GHOSTSTALKER --- 11:15:45 24.6.2013
COQUINE: Plus problem s cenami uvadenymi na strankach eShopu - objednali jsme se slevou, na fakture byla cena beze slevy a museli jsme se hadat o tu zlevnenou cenu (nastesti jsme meli printscreen).
COQUINE --- 11:13:20 24.6.2013
mojesvitidla.cz

NEGATIVNI! Delsi dodaci lhuta (i nez avizovali), jedno zbozi prislo vadne, druhe naprosto jine. Pristup pri jednani - tak nam ho vratte, ale to jine je za vyssi cenu, takze si doplatte, nepovazuju za adekvatni. Nikomu nedoporucuji.
??? --- 11:03:06 23.5.2013
Nepříjemné: Pozor! Mailing pod hlavičkou amazon.com s doporučením na výprodej a přesměrováním na eshop " WOOT" ( kde prý můžete použít id+heslo z amazonu) je FAKE. Potvrzeno z amazonu.

Příjemné: Deal extreme vrací poštovné za reklamace.

MAGGIE --- 16:00:15 28.4.2013
ADAM: ano, tak trochu jo, to máš pravdu, ale byli rychlejší než leckteří "profíci", u kterých jsem kdy něco nakupovala, plus mne tedy překvapilo, jak si to nehlídají :)
ADAM --- 10:47:56 28.4.2013
z toho trochu čiší amatérismus...
MAGGIE --- 15:48:38 27.4.2013
Dětské oblečení Fantom
http://www.detske-obleceni-fantom.cz/

vřele doporučuji - v pondělí jsem zde objednávala synovi softshellovou bundu, nebyla skladem, napsala jsem si o ní emailem, paní si objednávku poznamenala, v pátek přišla poštou zásilka, načež až teprve poté jsem měla vše uhradit (čemuž dosud nemůžu uvěřit) a ještě jsem dostala malou pozornost (žíňku) v ceně poštovného - takže nelze než doporučit dál