Tento web používá soubory cookie. Dalším používáním webu s tímto souhlasíte.
jméno
heslo
přihlásit
zaregistrujte se
zapomněli jste heslo?
Indie/Lo-fi/IDM/Alternative/Experimental Kalendar+Diskuze
ANIMAMVNDI
Indie and Alternative Rock
Prohlednete HOME pro dalsi info

Kalendar (Akce a Koncerty)
(Dalsi info o klubech a koncertech bude vitano (posilejte))
Máte k tomu co říct? Vložte se do diskuze.
ZEMRELA_S_LETEM --- 14:15:26 24.6.2009
Chystáte se někdo na OFF do Polska?
Letos je tam pořádná nadílka..thřeba The Thermals, The National ale hlavně The Pains of Being Pure at Heart, což bude pecka..
http://www.2009.off-festival.pl/
KERBOT --- 13:28:14 16.6.2009
vcera jsem nemalo vyvrhnul srdecko na koncerte Enablers, stale malo zname a nedocenene kapele z oblibeneho staje panu z Neurosis http://www.neurotrecordings.com/.
jejich naprosto osobita verze psychedelie sedesatych a sedmdesatych let, hrana v jemnejsich pasazich postrockove s mathrockovou energii, jistotou a preciznosti, hrana v netradicne gradujicich nepravidelnych cyklech zalozenych na skvele doplnujicich se nevtiravych melodiich dvou soupericich kytar, casto gradujici do zlamanyho az noisovyho posthardcoru s punkovou syrovosti. skvele vyvazeny zvuk a rozumne vyuziti kytarovych efektu k prospechu veci.
starsi sympaticky panove, co jsou uplne neuveritelne sehrany, "zpevak" jako dokonale ztelesneni Bad Boy Bubbyho alias Nicholase Hopea ci Huga Weavinga, perfektni vyslovnost, casovani i barva hlasu, poeticka niterni i popisna lyrika, chvilema az fanaticky mesiassky dramaticky mluvene slovo az k psychedelickemu kriku, stale vsak v ramci vypraveneho pribehu dynamicky podrizeneho tempu a intenzite hudby.
cekal jsem, ze to bude velkolepy a profi, ale dostal jsem jeste vic, nez jsem mohl doufat. u nekterych skladeb (i kdyz na zivo makaly vsechny) se dostavovaly pocity euforie v nevidanych vlnach.

nemecka predkapela Antikaroshi me taky hodne prekvapila, uz tady byli asi potreti, ale teprve ted jsem je vzal v potaz - experimentalnejsi a syrovejsi mix valinovskych math-posthardcore melodii az k sekanym klasictejsim riffum, psychedelicky elektroniky a modulovanyho hlasu, dale neucesanyho rozevlatyho postpunk vokalu. to vse hrany sympaticky svizne vylozene mathrockove, napadity bici, dobra rytmicka basa. rozhodne instrumentalne nadprumer a celkem originalni prekvapko.
APACKA --- 23:29:01 2.6.2009
Valina ve středu 3/6 na Sedmičce v Praze!

Valina - A Tempo! A Tempo!
http://www.mediafire.com/?kj0rykdcdjr

"Kytarovka" a ještě z Rakouska? To nevyvolá moc dobré konotace, ale zeptejte se někoho, kdo tuhle kapelu viděl na FreeDimu, Fluffu, na Sedmiččce nebo třeba vloni v Táboře. "Nervní repetivní figury kytar, nevídaná bubenická hra, která i přes lehce 'arty avangardní' podání neztrácela náboj a úsporná, leč působivá baskytara se přelévaly mezi našláplou rytmičností Fugazi a náladotvorností kytarového hledačství ala Don Caballero, aby se střetly v hutných sevřených útvarech a překvapivě nakažlivých melodických místech. Sugestivní spletence riffů a tempových zvratů neměly slabého místa a po všech stránkách přesvědčivá Valina většinu příomných uhranula." (Oves, Freemusic)

Miniturné Valina:
3.6. @ 007 Strahov, Praha + D2ti de3t2
4.6. @ Melodka, Brno + Deer Deer
5.6. @ Klídek, Hradec Králové + Pavilon M2
19.6. @ MišMaš party No. 16, Bojkovice

[http://userserve-ak.last.fm/serve/252/27887809.jpg]
ELECTRICFRET --- 14:33:11 2.6.2009
[http://flyers.muzak.cz/kazzzzm_sample.jpg]

3. 6. 2009 - Starý pivovar, Brno (19:00 / 70,- Kč)
Live:
KAPELA SNŮ (CZ/SK - Atrakt Art)
BUFFER GUEST (SK - Atrakt Art)
SELECTONE (CZ - Ressonus)
GUSTAV TUTRE (CZ - Few Quiet People, Chernobyl Musick)
NO CLAP HAND MAFIA (CZ - Chernobyl Musick)


KAZZZZM SAMPLE, experimentálně ambientní odnož noisové akce KAZZZZM z dílny organizační platformy Chernobyl Musick, představuje netradiční projekty české a slovenské elektroakustické scény. Dreamcore slovensko-české KAPELY SNŮ a impro-guitar-drone one-man projekt BUFFER GUEST, tuzemský mistr páskových manipulací SELECTONE, ambient-drone kazatel GUSTAV TUTRE a duo feedbackových improvizátorů NO CLAP HAND MAFIA (Ohm Plain a Electric Fret) přináší netypickou přehlídku zvukové produkce, manipulace a recyklace materiálu jako proces kompozice v reálném čase…

Odkazy zde: http://www.muzak.cz/index.php/kazzzzm/kazzzzm-sample-1-2/
ELECTRICFRET --- 20:54:40 15.5.2009
KAZZZZM
30. 5. 2009 - BRNO - KLUB TUNER (Ex-BORO)

ZAČÁTEK 20:00 - VSTUPNÉ 90,-KČ
LIVE: GRRZZZ (FR), AVANT LA MORT (FR), FEROMIL (FR), HATE CLUB (CZ)
DJS: INFERIORS TO THE SCOTCH (CZ)

[http://flyers.muzak.cz/kazzzzm4_flyer_web.jpg]

http://www.muzak.cz/index.php/kazzzzm/kazzzzm-4/
LASICE --- 13:46:48 6.5.2009
http://www.last.fm/event/977980
tohle je fakt bomba.)
666PEKLO666 --- 13:15:19 6.5.2009
Zejtra, tzn. 7.5. v Chapeau:

GRAMPALL JUKABOX (USA) + Květoslav Dolejší s Ben Turpin.

http://www.youtube.com/watch?v=4HUgvYTx_2Y
ANIMAMVNDI --- 15:07:14 21.4.2009
EFHA: Fuck... I wish I was there.