Tento web používá soubory cookie. Dalším používáním webu s tímto souhlasíte.
jméno
heslo
přihlásit
zaregistrujte se
zapomněli jste heslo?
3. světová válka aneb kam náš svět směřuje? Status: Eau de Petroff & Boshiroff
CZECHGRAPHICS


[https://image.ibb.co/mRCFm5/64017058a51723d2da73ef7e943332b7.jpg]

[https://image.ibb.co/i9O3Ka/ww3_nyx.jpg]"Válečné přípravy bývají občas přerušovány - válkami." Gabriel Laub

V případě publikování odkazů obskurních portálů typu Wertyz | Czechfreepress | Zvedavec & spol., následuje RO, případně ban.

Upřednostňujeme kvalitu informačních zdrojů, nejlépe ověřitelnýchConflict News - TwitterMáte k tomu co říct? Vložte se do diskuze.
SCHWEPZ --- 11:31:39 25.9.2018
KEB: Persia je jádro OSY ZLA, vše špatné v tomto světě pochází z Persie a proto musíme podpořit našeho spojence Saudské wahábistické tyrany v tomto střetu dobra a zla a rázně se postavit na jejich stranu v tomto epochálním střetu

EU and Iran agree on new payment system to skirt US sanctions | Iran News | Al Jazeera
https://www.aljazeera.com/...18/09/eu-iran-agree-payment-system-skirt-sanctions-180925050920569.html
Země chtějí obejít americké sankce na Írán pomocí nového platebního systému – Novinky.cz
https://www.novinky.cz/...oveho-platebniho-systemu.html?utm_source=www.seznam.cz&utm_medium=z-boxiku

Zbývající signatáři mezinárodní jaderné dohody s Íránem po odstoupení Spojených států se dohodli spolupracovat na vytvoření nového zvláštního platebního mechanismu.
Ten jim bez ohledu na americké sankce umožní dál s Teheránem obchodovat.
Obejití dolaru umožní i nakupovat íránskou ropu.[//i.nyx.cz/files/00/00/18/98/1898427_5e516cd76e5178d417c0.png?name=V%C3%BDst%C5%99i%C5%BEek.PNG]
FLU --- 9:00:44 25.9.2018
Mimochodem Turci nedavno dopadli strujce bombovych utoku v Reyhanli v roce 2013. Chlap se dle ocekavani priznal, ze to cele udajne zosnovala syrska tajna policie. Nicmene tahle oficialni verze na sto honu smrdi. V polosvete sunnitskych (respektive turkomanskych) kriminalniku a warlordu ze severozapadu Syrie dlouhodobe operuje turecka MIT a navic tim, kdo z cele tehle tragedie cynicky vytezil politicke body, byl spise Erdogan nez Assad. Ale to je jedno, protoze statni zastupce, ktery dozoroval vysetrovani, skoncil po prevratu ve vezeni a pravda o tom, co se tehdy odehralo, nejspis nikdy nevyjde najevo.

Turkey nabs bombing suspect amid Idlib effort – is it a coincidence?
https://www.al-monitor.com/...18/09/turkey-syria-ankara-nabs-bombing-suspect-amid-idlib-efforts.html

In a confession video released to the media, Nazik said he received the order for the Reyhanli attack from the Syrian intelligence service, known as the mukhabarat. He said he then brought the explosives from Syria and had them planted in the vehicles.

(...)

The No. 1 suspect, Nasir Eskiocak, claimed that Nazik, who was involved in smuggling activities, had frequently communicated with two MIT operatives and then-Justice Minister Sadullah Ergin via a special telephone line. Eskiocak — captured by the Free Syrian Army in Syria and handed over to Turkey — told the court, “We discussed things with Yusuf Nazik and the two MIT members in his company. I was told that narcotics would arrive by sea and that I should load them on cars and take them to Reyhanli. The two MIT members gave me assurances that nothing would happen to me. I did not know that those were explosives.”

Some defendants claimed they fell into a trap set by Heysem Topalca, a Turkmen commander in the Free Syrian Army who allegedly collaborated with MIT in delivering weapons to militants in Syria. The defendants argued that they had made hidden storage spaces in the minivans for smuggling, unaware they would be used to conceal explosives. In remarks to journalists while in Syria, Nazik also blamed Topalca for the bombings.

Topalca’s name had previously been embroiled in another controversy: the November 2013 seizure of a truck in Turkey’s southern province of Adana that turned out to belong to MIT. He also had links to the Islamic State militants involved in the deadly 2014 attack on Turkish security forces on a road in Nigde. According to a Turkish police report, Topalca entered and exited Turkey 873 times from 2011 to 2014.


Reyhanlı bombings - Wikipedia
https://en.wikipedia.org/wiki/Reyhanl%C4%B1_bombings
FLU --- 8:16:05 25.9.2018
‘Gezi generation’ fleeing Turkey
https://www.al-monitor.com/pulse/originals/2018/09/turkey-brain-drain-young-generation-fleeing.html

Speaking at an Istanbul fair Sept. 13, Turkish Industry and Technology Minister Mustafa Varank — a long-time chief adviser to President Recep Tayyip Erdogan before joining the Cabinet after the June elections — lamented that the country was “unfortunately losing its qualified human resources through brain drain.” It was a rather remarkable statement, for such admissions are rare in Turkish government quarters.

(...)

According to migration data released Sept. 6 by the Turkish Statistical Institute, the number of Turks emigrating due to “economic, political, social and cultural” reasons increased 42.5% to reach 253,640 in 2017. More than 42% of those emigrants were aged 25-34, and 57% were from big cities such as Istanbul, Ankara, Antalya, Bursa and Izmir. In other words, roughly half of the those leaving Turkey are young urban people.
KEB --- 6:58:18 25.9.2018
USA považují Írán za kmotra terorismu – Novinky.cz
https://www.novinky.cz/zahranicni/svet/484006-usa-povazuji-iran-za-kmotra-terorismu.html

mám pocit, jako bych už tohle někdy slyšel.
KEB --- 6:55:02 25.9.2018
OTAVA: TITUS_PETRONIUS: no zcela jistě budou mít lepší PVO než naše matička vlast a to asi tak o milionpět rocent.
GLOBETROTTER --- 21:03:24 24.9.2018
NAGASAWA: Parfém Petroff & Boshiroff je ještě lepší marketingový tahák, než vodka Gorbatschow (samozřejmě vím, že ta vodka nemá s bývalým sovětským vůdcem nic společného, ale předpokládám, že po jeho nástupu k veslu se podstatně zvýšil její export).
NAGASAWA --- 20:39:37 24.9.2018
in Soviet Russia.... trolling lvl 9000

Vlastní obchodní značku Petroff & Boshiroff budou mít možná v Rusku Alexandr Petrov a Ruslan Boširov, které britské úřady obviňují z útoku nervově paralytickým plynem novičok na exagenta Sergeje Skripala a jeho dceru v jihoanglickém Salisbury.

„Agenti“ ze Salisbury budou mít vlastní značku – Novinky.cz
https://www.novinky.cz/zahranicni/evropa/484196-agenti-ze-salisbury-budou-mit-vlastni-znacku.html

Podle ruských médií by se budoucí firma měla zaměřit na výrobu parfémů, kosmetiky, chemické produkce a také působit v turistickém byznysu. O registraci zažádala ruský patentový úřad agentura Zlatý brand, která se zabývá prosazováním značek na ruském trhu.

„Chceme značku věnovat Petrovovi a Boširovovi,“ citovala zástupce agentury televize RT, které oba muži nedávno poskytli rozhovor.
LA_PIOVRA --- 19:50:44 24.9.2018
2x z Aleppa:

Za mučení a vraždy dostal Syřan v Německu doživotí – Novinky.cz
https://www.novinky.cz/...icni/evropa/484231-za-muceni-a-vrazdy-dostal-syran-v-nemecku-dozivoti.html
TITUS_PETRONIUS --- 13:30:04 24.9.2018
OTAVA: uz pocas vojen s izraelom mali... len to nepomaha jednotkam mimo toho dazdnika. A tiez izrael je teraz ina vahova kategoria (f35 etc...)