Tento web používá soubory cookie. Dalším používáním webu s tímto souhlasíte.
jméno
heslo
přihlásit
zaregistrujte se
zapomněli jste heslo?
Postmoderni Filosofie
KAATHA
Ma postmoderna koule? (c) Zdenek Vasicek :)
Anzenbacherova definice: filozofie zkoumá neempirické předpoklady empirického.
postmodernism: a term coined by jean-francois lyotard to label certain features of contemporary western society 'after modernity'; as a successor to modernism in the arts; and finally, as a philosophy which shares much common philosophical ground with poststructuralism;

Tento klub by mel slouzit k diskuzim o postmoderni filosofii obecne, autorech, nazorech, myslenkach, a kritice postmoderny (to predevsim :)
Vice info na home.

flamy se toleruji :)) uplny offtopicy nikoliv..

Osobni inzultace a vubec vyjadrovani mimo ramec rozumne diskuse vedene mezi inteligentnimi bytostmi NEJSOU tolerovany, po jednom napomenuti ktere se mine ucinkem bude takovemu ID pravdepodobne omezen pristup do tohoto klubu
Pokud bude mit nekdo pocit, ze byl takto inzultovan a ja nestihnu zareagovat, at se ozve do posty :)
Máte k tomu co říct? Vložte se do diskuze.
KOMATSU --- 15:36:56 4.12.2012
Keller na hrad. Post-mo nasrat.
IHAY --- 1:47:57 4.12.2012
http://www.blisty.cz/art/66364.html v reakci na http://www.blisty.cz/art/66355.html

okej, takže postmodernismu jsme si užili do syta a můžeme zas oprášit marxe (a vzít hrábě do ruky). ještě někdo proti?
MAFTIK --- 21:38:59 22.8.2012
Tomáš Hříbek a David Černý budou diskutovat o Bohu a evoluci v Brně | Občanské sdružení ateistů České republiky
http://www.osacr.cz/2012/08/14/tomas-hribek-a-david-cerny-budou-diskutovat-o-bohu-a-evoluci-v-brne/
TYKVE --- 16:22:11 9.2.2012
LUBOB: tak teď jsi mi připomněl, že jsem to ještě nedopsala.. ach jo:)


LUBOB --- 15:30:06 9.2.2012
TYKVE: jeste by bylo potreba znat lyotarduv nazor na tebe, protoze jak dobre znamo, dva imbecilove se bez problemu shodnou na tom, ze jsou oba genialni, ale dva geniove se budou navzajem oznacovat za totalni magory :-)
TYKVE --- 22:23:28 16.1.2012
pardon, potřebuju si postěžovat, píšu jednu práci na lyotarda a už z toho cvoknu.. a upřímně ..myslím, že on byl cvok taky :) ráda si vyslechnu pokárání..
SEEKER --- 10:33:31 6.1.2012
???: asi tak
??? --- 3:15:01 6.1.2012
Útočník zcela minul bránu a nyní se již dokonce nachází mimo hřiště. Snad brzy najde cestu zpět.
SAMWE --- 20:25:58 5.1.2012
HANOCRI: Měl bych tedy dvě poslední věci. Jednu otázku a jeden praktický příklad. Věřím, že jste čestný a spravedlivý člověk, a na tu otázku si odpovíte upřímně. Opravdu se domníváte, že bych nebyl schopen, na každý z Vámi vyjmenovaných argumentů, vyjmenovat dva, které dokládají zcela opačný trend? (využijte k tomu jakýkoliv informační zdroj)
Abych demonstroval bídnost takovýchto teorií, vezmu si k tomu pana Bátoru. Ten, jak známo, je médii poslední dobu označován za pravicového extremistu, nebo něco takového. A víte odkud se vzal na vyšších státních postech? Jmenoval ho tam ministr školství, který je původem z politické stany Věci veřejné. Jedním z nejsilnějších lákadel, které tato strana použila k dosažení úspěchu ve volbách bylo... a to si myslím všichni budou pamatovat... posílení PŘÍMÉ DEMOKRACIE. Ten člověk tam vůbec není kvůli nějakému zhouceníse nějaké liberálně demokratické politické utopie! Je tam z touhy lidí po posílení demokratických principů!!! Patrně nikdo z těch lidí ho tam potom neviděl rád, nikdo z nich to nechtěl. A jeho post není ničím jiným, než soustavou pragmatických úvah několika málo lidí. Analyzujte prosím situaci kolem sebe! Zjistíte, že jediné co se hroutí, jsou právě takové dalekosáhlé teorie o "hroucení se bůhvíčeho" Víc už asi nemohu pomoct.
Bylo mi ctí.
HANOCRI --- 19:22:30 5.1.2012
SAMWE: mužeš si je stáhnout na internetu. Hroucení liberálně politické utopie je například vidět, v tom jak čím dál více prostoru zaujímají lidé jako Hájek, Joch, Bátora a celá iniciativa D.O.S.T. Žižek nemyslel, že by se zhroutilo fungování parlamentní demokracie, ale liberálně politická utopie...diskurs, jeho premisy. Celej Breivik, válka proti islámu, proti multikulturalismu je hroucení liberálně politické utopie. A v tomto ohledu je 11. září nepochybně zlomovým bodem, protože odstartovalo válku proti terorismu a určitou paniku kolem muslimů apod.