Daný inzerát je neaktivní (prodaný, zamluvený, starý apod.)
Tento web používá soubory cookie. Dalším používáním webu s tímto souhlasíte.
jméno
heslo
přihlásit
zaregistrujte se
zapomněli jste heslo?
SUZANKA
references: +3
MYKO
+11/-1
pozitivní
K nevire, ze jeste dneska nekdo pracuje takhle ciste - venuje vam svuj cas a pomuze najit to nejlepsi reseni, i kdyz to znamena vzdat se vlasniho prospechu! 10/10 Prijdu zas!
KOCHANIE
+19
pozitivní
Veliká spokojenost! :-)
Děkuji
PAVEL_BRODSKY
+4
pozitivní
Oprava notebooku se vydařila. Tak kompletní a komplexní servis, důraz na to, co doopravdy od mašiny potřebujete a téměř totální nasazení, Vám může nabídnout jen tak detailem posedlá osoba :-)
Díky moc.

Popis anabáze je v komentáři pod jejím inzerátem
24419×
zobrazeno
433×
rozkliknuto
Inzerát je již neaktivní, ale nalezli jsme na tržišti podobné inzeráty:

inventury, kontoroly, zpracování dat, evidence

Interaktivní formuláře nám umožňují minimalizovat faktor lidské chyby, často zrychlují a zjednodušují práci jedince - tedy zvyšují celkovou efektivitu obchodní jednotky. Jsou využitelné při inventurách - nebo takzvaných zrcadlech - přejímkách obchodů, barů a dalších provozoven s přímou obsluhou, dále při přejímkách zboží, kontrolách aktuálního stavu zboží, v půjčovnách usnadňují evidenci kusů.

V případě zájmu mi zašlete zadání projektu k vyhotovení. Posoudím náročnost úkolu a zašlu Vám zpět konkrétní návrh ceny za zpracování

rozmezí by mělo být 500-1000kc

Možnosti a ceny dopravy
Tabulky ve formátu xls (openoffice)zašlu poštou elektronickou ale to až po připsání smluvené odměny na můj bankovní účet

0 CZK
celá ČR
9.1.2019