Tento web používá soubory cookie. Dalším používáním webu s tímto souhlasíte.
jméno
heslo
přihlásit
zaregistrujte se
zapomněli jste heslo?
DACHAU1323
references: +3
C8400
+17
pozitivní
Výměna umyvadla v koupelně, vše dle domluvy, super rychlost. Díky!
VOYAGER76
+20
pozitivní
vstricnost, rychlost, zbozi v poradku. Diky
JUNIOR
+47
pozitivní
Super komunikace, přijel obratem a pomohl. Díky
NEZNA
+16/-1
neutrální
wtf
3242×
zobrazeno
34×
rozkliknuto

Samsung EK-GC100 Galaxy Camera / 16.3Mpix / 21x zoom / 3G / Wifi / Android 4.1 / modrý PC:6300,-kc

Samsung EK-GC100 Galaxy Camera / 16.3Mpix / 21x zoom / 3G / Wifi / Android 4.1 / modrý

Připravte se, protože fotografování už nikdy nebude stejné jako dosud. Fotoaparát Samsung GALAXY Camera vám přináší kouzlo profesionální digitální fotografie společně s výkonnou inteligencí operačního systému Android 4.1 Jelly Bean™. Je to dosud nejinteligentnější fotoaparát s úchvatným fotografickým výstupem a řadou výjimečně bohatých profesionálních režimů snímání, funkcí úprav a různých aplikací. Stát se profesionálem ještě nikdy nebylo tak snadné a zábavné.

Zůstaňte ve spojení, ať jste kdekoli
Nechejte svůj notebook doma a ušetřete místo v zavazadle. Fotoaparát GALAXY Camera je jediným fotoaparátem na světě, který je skutečně připojený. Přímo z fotoaparátu se můžete připojit, odesílat a sdílet fotografie a dokonce je publikovat ve svých oblíbených sociálních sítích. Když budete příště na dovolené a budete se chtít okamžitě podělit o všechny své vzpomínky s přáteli doma, fotoaparát GALAXY Camera bude to jediné, co budete potřebovat.

Dotykový displej HD Super Clear s úhlopříčkou 121,2 mm (4,8")
Oamžitě si vychutnávejte své fotografie na velké obrazovce. Nyní už nemusíte čekat, než se vrátíte domů, abyste si mohli své fotografie pořádně prohlédnout a upravit. Dotykový displej HD Super Clear s úhlopříčkou 121,2 mm (4,77") fotoaparátu GALAXY Camera je přesně takový, jaký má displej fotoaparátu být – s mimořádně ostrým rozlišením 308 pixelů na palec a plným spektrem úžasných barev. S novou technologií White Magic můžete dokonce zdvojnásobit jas displeje, aniž byste se museli obávat rychlejšího vybití baterie. A byste své videozáznamy v rozlišení HD nemohli sledovat v ideálním poměru stran 16:9? Dokonalé.

Funkce Share Shot
Snímejte a sdílejte v reálném čase. Vzpomínáte si na všechny ty otravné skupinové fotografie, jejichž pořízení trvalo celou věčnost, protože každý si přinesl svůj vlastní fotoaparát? Zapomeňte na to. Pomocí funkce Share Shot nyní můžete své fotografie sdílet hned, jak je nasnímáte. Tato funkce vám umožňuje sdílet fotografie s až pěti dalšími zařízeními v dosahu, která jsou připojená pomocí přímého připojení Wi-Fi. Funguje to jedna radost.

Funkce Smart Mode
Nejjednodušší způsob, jak fotografovat jako profesionál. Přestaňte žárlit na profesionály s jejich velkými fotoaparáty a začněte pořizovat skvělé záběry. Zachyťte například dokonalé světelné stopy na rušné noční křižovatce plné červených koncových světel aut. nebo okamžitě nasnímejte rychle se pohybující scénu pomocí funkce Znehybnění akce. Pouhým rychlým klepnutím na tlačítko Smart Mode na displeji zobrazíte nabídku různých speciálních režimů. Pak už jen vyberete požadovaný režim a můžete začít vytvářet dokonalé záběry.

Nástroj Smart Content Manager
Nejinteligentnější způsob úprav a uspořádání vašich fotografií. Komu by se nelíbilo, kdyby nemusel zažívat starosti spojené se správou všeho toho skvělého vytvořeného obsahu? Nástroj Smart Content Manager fotoaparátu GALAXY Camera se o všechno dokonale postará. Inteligentně za vás vytvoří složky, označí tváře a nabídne mnoho dalších funkcí. Své fotografie můžete zobrazovat nejrůznějšími způsoby, od časové osy až po jedinečné zobrazení časopisu. K dispozici je vám také průvodce Photo Wizard vybavený úžasnou kolekcí výkonných funkcí úprav, který vám umožní profesionálně a snadno upravovat fotografie, i když jste právě v terénu.

Přiblížení 21x Super Long Zoom
Zachyťte vzdálené okamžiky v ostré realitě Digitální přiblížení si nechejte až na následné úpravy. Přiblížení 21x Super Long Zoom fotoaparátu GALAXY Camera je stoprocentně optické a pomůže vám přiblížit se k objektu, jak je to jen možné, se zachováním stejné křišťálově čisté ostrosti obrazu, jaké dosáhnete u objektů, které se nacházejí blíže fotoaparátu.

Funkce Slow Motion Video
Pomalejší je někdy lepší. Namísto toho, abyste video přehrávali zpomaleně, ho můžete pomocí funkce Slow Motion Video rovnou zpomaleně nahrát. Tato funkce zachytí vaše nejvzácnější vzpomínky úžasnou rychlostí 120 snímků za sekundu v rozlišení 768 x 512 pixelů a potom je zpomaleně přehraje v kouzelném křišťálově čistém videu, ve kterém se stanou skutečně nadčasové.

Android 4.1 Jelly Bean™
Pořizujte lepší fotografie a užívejte si více zábavy s fotoaparátem GALAXY Camera a schopnostmi operačního systému Android 4.1 Jelly Bean™, nejnovější verze operačního systému Android. Operační systém Jelly Bean vám umožní více než jen vytvářet úchvatné snímky. Získejte přístup do světa aplikací Android, abyste si mohli skutečně vychutnávat a přizpůsobovat své fotografie, a získejte ještě více skvělých aplikací z kategorie Fotografie ve službě S Suggest. Můžete také okamžitě ukládat své fotografie online, snáze je sdílet v sociálních médiích, zůstávat ve spojení se svými přáteli a rodinou, procházet internet, synchronizovat svá zařízení... máme pokračovat?

Nejlepší tvář
Ihned se vraťte k obrazově dokonalému okamžiku. Nestihli jste ten pravý okamžik? S funkcí Nejlepší tvář se vám to již nestane. Pomocí této funkce se můžete vrátit v čase po pořízení snímku a nahradit tváře obrazem z dokonalého okamžiku. Můžete otevřít oči, vyměnit úsměv nebo najít dokonalý výraz. Díky kombinaci bleskurychlého dávkového snímání a rozpoznávání tváří stačí jen klepnout na tvář, která se dívá nesprávným směrem, a dalším klepnutím ji nahradit výrazem, který byl pořízený několik okamžiků před daným snímkem. Je to skutečně magické.

Specifikace:

Displej: 4.8 " HD s rozlišením 1 280 x 720
Snímač: BSI CMOS
Paměť: 8 GB
Procesor: Čtyřjádrový; 1.4 GHz
Objektiv: 21x zoom; F = 4,1 - 86,1 mm (ekvivalent kinofilmu: 23 - 483 mm)
Konektivita: USB 2.0, 3.5 mm audio jack, microSD / SDHC, MicroSIM a Micro USB
Rozměry: 70.8 x 128.7 x 19.1 mm
Hmotnost: 300 g

Možnosti a ceny dopravy
Praha osobně cena k jednání

2500 CZK
Praha ,
23.2.2021