Tento web používá soubory cookie. Dalším používáním webu s tímto souhlasíte.
jméno
heslo
přihlásit
zaregistrujte se
zapomněli jste heslo?
CUSTOM1
references: 0
2248×
zobrazeno
103×
rozkliknuto

Prodám Chevrolet Malibu 2.4, automat. Rok výroby 1999, najeto 185000 km (přepočet z mil).

Základní model s téměř kompletní příplatkovou výbavou.

Elektrické stahování oken vpředu i vzadu, elektrické nastavení zrcátek, manuální klimatizace, tempomat, automatické zapínání světel + denní svícení (originál z výroby, žádné dodělávané diody), originál rádio. Vše plně funkční.

Poměrně neobvyklý sedan americké produkce, velikostně srovnatelný s Nissanem Maxima, či Toyotou Camry. Auto roku 1997 v USA. Pouze dva kusy v České Republice.

Auto se zmapovanou historií. Od roku 2000 až do roku 2012 u jednoho majitele, který vozidlo v roce 2000 přivezl z USA do ČR. Od roku 2012 v mém vlastnictví. Eko poplatek zaplacen.

Výjimky v TP, přestože je nepotřebuje (registrováno v ČR před rokem 2001), originál vyražený VIN na karoserii (žádná náhradní technologie), vzadu oranžové blinkry již z výroby. STK do dubna 2021.

Veškerá udržba prováděna dle uživatelského manuálu. Olej měněn co 3000 mil (5 tisíc km).
Denně v provozu. Nehavarované, bez koroze, pouze drobná kosmetika.

Před pár lety nová světla (originál), původní přidám k vozu. Naposledy měněna všechna horní uložení tlumičů a čepy předních ramen. Doložím doklady od náhradních dílů a přidám nějaké drobnosti (zadní obložení, olejové filtry). Přidám i původní uživatelský manuál, servisní manuály a originální kryty kol.

Udržované, pravidelně servisované auto ve velmi dobrém stavu. Dva klíče.

Možnosti a ceny dopravy
Dohoda o ceně možná, při rychlém jednání sleva.

60000 CZK
Havířov
29.6.2020