Tento web používá soubory cookie. Dalším používáním webu s tímto souhlasíte.
jméno
heslo
přihlásit
zaregistrujte se
zapomněli jste heslo?
NIGHTHUNTER
references: +119
SKAFF
+25
pozitivní
ROSADKO
+89
pozitivní
Děkuju moc za super rychlou a spolehlivou domluvu a ochotu, příště zas někam dojedu já, slibuju :)
SATOO
+5
pozitivní
Rychlá domluva, přesný jako hodinky, vše OK :) Díky
ZUSKA
+29
pozitivní
Musím říct, že to co se domluvilo platilo. Děkuju moc
KUHL
+16
pozitivní
vše ok, doporučuji
Více referencí po přihlášení
19842×
zobrazeno
359×
rozkliknuto

Nabízím skvělou NASku Synology DiskStation 410 včetně čtyř 2 TB disků.

DS410 Disc Station umožňuje připojit až čtyři interní Serial ATA disky formátu 3.5" nebo čtyři 2.5" SATA/SSD disky, každý s maximální kapacitou 2 TB, a zapojit je do RAID 0, 1, 5, 5+Spare, 6, 10 nebo JBOD.

Za bezproblémový chod NAS sever vděčí perfektnímu hardwaru, jehož základem je procesor taktovaný na 1.06 GHz a doplněný o 512 MB operační paměti DDR2 s frekvencí 533 MHz. Bezpečný chod NAS Serveru zabezpečuje dvojice 80 mm ventilátorů, které brání přehřátí systému, ale pokud není NASka dlouhodobě vytížená, tak se vůbec nezapínají a všechno je tak tiché.

Pro připojení dalších zařízení, jako jsou například pevné disky, fotoapoaráty nebo tiskárny, je NASka vybavena dvěma porty USB 2.0 a jedním portem eSATA.

Pro zapojení NAS serveru do počítačové sítě prostřednictvím zabudovaného síťového konektoru RJ-45 lze přistupovat pomocí různých protokolů. DS410 Disc Station zvládá funkci jako Web, Print, FTP, Backup nebo iTunes server. Jako další možnost využítí je klasický souborový server nebo úložiště dat.

Disky jsou otestované a SMART výpis je v pořádku, k dispozici jsou stále nejnovější aktualizace systému Synology DSM 5.2 a možnost si nainstalovat libovolné balíčky pro stahování torrentů, webový nebo mail server, kamerové centrum a mnoho dalších.

Možnosti a ceny dopravy
ideálně předání na Praze 5

7000 CZK
Praha 5
16.9.2017

kontaktujte zadavatele inzerátu

Váš e-mail
zpráva pro uživatele
zadejte text
MAILOUTOOTH --- 8:22:48 18.9.2017
Ahoj, kolik má naběháno a kolik disky? Lze koupit bez disku, jaká by byla cena? Děkuji za upřesňující informace :-) Přeji hezký den
další inzeráty uživatele