Tento web používá soubory cookie. Dalším používáním webu s tímto souhlasíte.
jméno
heslo
přihlásit
zaregistrujte se
zapomněli jste heslo?

kdo přijde

1 uživatel půjde

hledáníBreakbeat, dirty dutch, electroDJ WBWOY

DJ TOFFA & LISHACK /MESSBROTHERS/
...DJ WBWOY:

Wbwoy respektovaný dj a producent, je autorem několika desítek remixů, ale také vlastních tracků, které vydal na svých mixtapech No money vol.1 a vol. 2.

V jeho aktuálních setech a tvorbě převládá bassline, ale především také electro a fidget house a dříve okrajově i dubstep.

Jeho beats můžeš slyšet i na mixtapech od Iscream boys nebo Dew Town Dogz, pro které udělal několik hits!

Wbwoy je součástí producentské trojice topboys2009, jejichž tracky můžeš slyšet na youtube a již velmi brzy také na společném připravovaném CD.MESSBROTHERS:

Vznikli kolem roku 2005 s djs duem Toffa & Lishack. První pokusy o samostatné hraní se odehrál v klubech jako XT3 a La Mirage,. Ale hledání vhodné polohy breakberatu, ladění formy a koneční nalezení třetího do party dalo kolem roku 2007 vzniknout breakbeatové uderce Messbrothers, kdy Toffu a Lishacka doplnil mladý talent DJ Killya. V současné době jsou, již ne tak mladí Messbrothers, plně zajetí na pražské i mimopražské festivalové scéňě. Vystupovali po boku lidí jako jsou Backdraft, Beta, Cut La Roc, Future Funksquad, Station Wariors, Far too Laud, Ed 209. Vidět je můžete v klubech Cross, La Mirage, Klubovna, Roxy a jinýchVSTUP FREE


LOSKOKOS
Máte k tomu co říct? Vložte se do diskuze.