Tento web používá soubory cookie. Dalším používáním webu s tímto souhlasíte.
jméno
heslo
přihlásit
zaregistrujte se
zapomněli jste heslo?

kdo přijde

10 uživatelů půjde

hledání


Akce nejen pro studenty psychologie a psychoterapeutických studií

Když se rozhlédnu na návěstí a nástěnky ve svém okolí, všude je tu nějaká studentská party. Všichni právnící, ekonomové, hnojaři a podobní mají na každém rohu party a kde jsou psychologové? No přece tady!Protože máme rádi dobrou muziku a máme rádi své starší i mladší kolegy, rozhodli jsme se to vzít z gruntu a nachystat pořádnou party.

Ačkoliv je tato party určena zejména studentům psychologických oborů v Brně, je akce samozřejmě otevřena nejširší zainteresované i nezainteresované veřejnosti, jíž se míní mnozí přátelé i nepřátelé, známí i neznámí, zainteresovaní i lhostejní přátelé psychologie.

Akce se koná v příjemných prostorách klubu Mersey na Minské 15 v Žabovřeskách, vedle kina Lucerna. Můžete se těšit na známé, méně známé i neznámé tváře svých kolegů i jejich přátel, stejně jako na kopec výborné muziky v podání několika více či méně rezidentních djs.
Party rozhýbou velmi příjemné rytmy balkánské a latinské muziky, aby potom dal přednost dynamičtějším asian beats, kletzmeru a jiným kombinacím world music a elektroniky. V pozdějších fázích večera vás potom jistě rozhýbou progresivnější rytmy taneční a psychedelické "diskotéky". To vše zakončené lámavými beaty bubnu a basy. Tento hudební koktejl je připraven tak, aby potěšil a oblažil všechny smysly paní i páně psychologovic a přineslo optimální a příběhově laděné zvukové naladění.

Audiopilots:
Dr. Balkán (Bastafidli crew)
Liquid A (Prosound system)
Duboise (Bassinfection crew)
Darjeel (glitch.cz)

START: 20:00

ENTRY: 30,- studenti psychologie a psychoterapeutických studií
50,- ostatní


Mersey Klub: http://mersey.cz/cz/news.php

DARJEEL
Máte k tomu co říct? Vložte se do diskuze.
BROZKEFF --- 1:18:17 9.10.2010
Tak na Facebooku už je "64 lidí se zúčastní" a dalších "79 se možná zúčastní". Většina ale dorazí až kolem 11 večer nebo půlnoci.
http://www.facebook.com/#!/event.php?eid=159905510703927
LEOZ --- 22:28:23 6.10.2010
možná ještě nástěnka IS by informaci unesla ;)
LEOZ --- 22:25:00 6.10.2010
nahozeno na FB zeď ... doporučuju více efektivní virální marketing, když je konkurence na skle, jež zatím v obsazenosti vítězí