Tento web používá soubory cookie. Dalším používáním webu s tímto souhlasíte.
jméno
heslo
přihlásit
zaregistrujte se
zapomněli jste heslo?

kdo přijde

9 uživatelů půjde

hledání


HOUSE OF LOVE, díl 2.: Návrat hezkých hochů

http://www.astudiorubin.cz/article/repertoar/house-of-love-navrat-hezkych-hochu.html

Druhý díl autorského divadelního seriálu z prostředí zlatého věku eurodancu.Tentokrát blíže prozkoumáme termín "boyband".

„Občas mě ještě lidi na ulici poznaj.“

Druhý díl autorského divadelního seriálu z prostředí zlatého věku eurodancu. Tentokrát blíže prozkoumáme termín "boyband" a zjistíme, zda lze vstát z hrobu. Patřičně sladěný hudební doprovod ke stylovým choreografiím a vítězný návrat doby řetízků přes rolák. Znalost a vztah k dané hudbě ( East 17, Backstreet Boys, Lunetic etc.) výhodou a zárukou!

V hlavních rolích: Jaromír Nosek, Radovan Klučka, Vladimíra Striežencová a Tomáš Dianiška,dále hrají: Jan Frič a David Oupor, ze záznamu: Michal Kern, Natalia Drabiščáková a Alois Švehlík

text: Tomáš Dianiška a Petr Kolečko, režie: Jan Frič, dramaturgie: Petr Kolečko, choreografie: Vladimíra Striežencová, scéna: Michal David Oupor, kostýmy: Vladimíra Striežencová, po představení hraje automat DJ ŽuŽU patřičnou hudbu.

Více informací (vč. fotek) zde,
rezervace lístků zde (omezený počet míst, hraje se přímo v baru)
, pokud bude již celé představení vyrezervované, je velká šance, že někdo na rezervace nedorazí, protože jsou to zevlové nespolehliví, takže přímo před představením se vždy tak asi deset lístků uvolní, takže to můžete zkusit...

ZUZU
Máte k tomu co říct? Vložte se do diskuze.
MEZKALITO --- 23:40:24 2.10.2010
muzu jen vrele doporucit...zasmal sem se vic nez u jednicky...pryc jsou leta s retizkem pres rolak;)