Tento web používá soubory cookie. Dalším používáním webu s tímto souhlasíte.
jméno
heslo
přihlásit
zaregistrujte se
zapomněli jste heslo?

kdo přijde

2 uživatelé půjde

hledání


http://bandzone.cz/neocekavanydychanek

...ano už je to tady, po měsících (ne-li letech) odkladů vydává kapela Neočekávaný dýchánek dlouho očekávané třetí řadové album jménem Plech.

...ano už je to tady, po měsících (ne-li letech) odkladů vydává kapela Neočekávaný dýchánek dlouho očekávané třetí řadové album jménem Plech. Rozhodli jsme se společně tuto radostnou událost oslavit na palubě slovutné Divadelní Loďi Tajemství, toho času kotvící u náplavky poblíž Palackého mostu. Ale když už křtíme na vodě, rozhodli jsme se pro společnou plavbu proti proudu Vltavy a zpět.Celá trachtace proběhne ve čtvrtek 30. zář...í.

Loď přijímá první pasažéry od 19 hodin, úderem půl deváté se pak vyplouvá (na opozdilce se nečeká!!!).

Na vlnách tónů a rytmů poplujeme zhruba do jedenácté, kdy loď opět zakotví, volná zábava však nejspíš bude pokračovat i nadále.Společně s Dýchánkem tentokrát vystoupí i hosté, kteří nám pomáhali s deskou, tedy Fanda Holeček na banjo, Pavel Hloušek na baskytaru a Lucie Richterová přispěje svou violou a vokálem.

Fanda pak společně se svým spoluhráčem z kapely Byl Pes Kubou Kabátem přislíbili přednést speciální krátký blok dýchánkovských písní v "bluegrassovém" duchu.

Coby speciální hosté vystoupí jen pro tento večer v duu Jarda Svoboda (zpěv) a Robert Škarda (tuba) z Vám jistě dobře známé kapely Traband. Další překvapení nejsou vyloučena,

změna programu jako obvykle vyhrazena.

Vzhledem k tomu, že plavba na takové lodi přeci jenom něco stojí, věříme, že přijmete s pochopením o něco vyšší cenu vstupného, než u nás bývá zvykem. Tedy nebudeme chodit kolem horké kaše - lístek stojí 250 korun českých.

Jako nejaktuálnější zdroj informací doporučujeme náš profil na Facebooku

na adrese

http://www.facebook.com/pages/Neocekavany-dychanek/259274158472?ref=ts

Na našem Bandzone profilu

http://bandzone.cz/neocekavanydychanek

pak najdete ukázky z naší nové desky (doporučujeme pravidelné návštěvy, skladby se čas od času proměňují)Další info:

http://www.neocekavanydychanek.cz/

http://www.formanstheatre.cz/

http://www.indiesrec.eu/
(zdroj info: Faker, ND)

VODOMERKA
Máte k tomu co říct? Vložte se do diskuze.