Tento web používá soubory cookie. Dalším používáním webu s tímto souhlasíte.
jméno
heslo
přihlásit
zaregistrujte se
zapomněli jste heslo?

kdo přijde

8 uživatelů půjde

hledání


WearHouse.cz na Trade Show!

WearHouse.cz PŘINÁŠÍ 20% slevu + dovoz do centra Prahy ZDARMA! Navštivte nás 25.9.2010 na TRADE SHOW na NÁMĚSTÍ MÍRU!

WearHouse.cz opět vyráží s prodejním stánkem do pražských ulic – a to na expresně připravovanou TRADE SHOW přímo v centru Prahy. Termín konání je 25.9.2010 od 12:00 – 20:00 hodin v okolí Náměstí Míru! Tak se přijďte pokochat našimi kousky, všichni jste srdečně zváni!

Přinášíme Vám tak jedinečnou možnost odběru PŘEDOBJEDNANÉHO zboží dle Vašeho výběru přímo na místě konání akce!!! Což by však nebylo nic tak neobvyklého, pokud bychom Vám kromě ušetření nákladů na dopravné (které je takto nulové), nenabídli NAVÍC 20% SLEVU NA NAŠE ZBOŽÍ!!! Stačí si na WWW.WEARHOUSE.CZ vybrat kousky, které Vás nejvíc baví a při objednávce v košíku uvést do pole "SLEVOVÝ KUPÓN" kód:

888

Zboží Vám bude dne 25.9.2009 dovezeno na Náměstí Míru do WearHouse.cz stánku! Podmínky odběru budou s každým naším zákazníkem domluveny individuálně. Slevový kupón 888 platí do 24. 9. 2010.

Pokud nás na Trade Show navštívit nestihnete, nevěste hlavu! I pro Vás je tu šance získat slevu 20% na náš sortiment. Postup pro získání slevy (s úhradou poštovného) je stejný jako u předchozího posisu, avšak má odlišný kód:

777

Jelikož si našich zákazníků vážíme a abyste se necítili znevýhodnění oproti těm, kteří se vyhnou úhradě poštovného :) , nabízíme Vám prodloužení doby na uplatnění slevového kuponu! Akci Vám prodloužíme až do konce října, tj. Slevový kupón 777 platí do 31. 10. 2010.

UPOZORNĚNÍ: Slevy nelze kombinovat s již existujícími slevami a nevztahují se na zboží ve výprodeji. Oba slevové kupóny jsou přenosné.

KROMĚ této naší nabídky se na VÁS CHYSTÁ MNOHO DALŠÍCH PŘEKVAPENÍ v podobě DÁREČKŮ, MNOŽSTEVNÍCH, POŘADOVÝCH SLEV, atd.... Pokud jste zvědaví, co všechno jsme si na Vás ještě na sobotu 25.9.2010 na akci s názvem Trade Show připravili, navštivte nás od 12:00 – 20:00 hodin.

A co s DĚTMI? Však je klidně vemte s sebou! :) Máme pro ně připravený mini dětský koutek. Tak žádné strachy, NA VÝBĚR TOHO PRAVÉHO PRO VÁS BUDETE MÍT SPOUSTU ČASU!

Děkuji Vám za Vaší podporu! Ačkoliv se této akce nemohu ze závažných zdravotních důvodů osobně zúčastnit, což mne velmi mrzí, jsem si jistý, že můj tým Vám poskytne veškerý možný servis, splní všechna Vaše přání a nabídne ty nejlepší služby. (Snad :) )

Adam Škoda
&
Tým
http://www.wearhouse.cz

SHARK_A
Máte k tomu co říct? Vložte se do diskuze.