Tento web používá soubory cookie. Dalším používáním webu s tímto souhlasíte.
jméno
heslo
přihlásit
zaregistrujte se
zapomněli jste heslo?

kdo přijde

4 uživatelé půjde

hledání


http://www.fleda.cz/

24.9. se v čerstvě zrekonstruovaných prostorách Flédy bude konat první klubová noc Itch My Hahaha této sezóny. Tentokrát s texaskými trancerockery!

Trojce Ken Wiatrek, Brandon Davis a Till Van Daalen tvoří kapelu Terrible Eagle. Dle svých vlastních slov hrají hudbu, která by šla označit za „trance rock“. Jejich sonické výlety v sobě pod hávem industrialu kombinují šamansky uhrančivou rytmiku, kytarové hlukové stěny a horečnaté vokály. Uskupení vzešlo z kolektivu psychedelických noiserockerů pohybujících se okolo texaského Houstnu a její členové vystupují i v kapelách jako Indian Jewelry či Swarm of Angels. Rockem inspirované experimenty jsou pro ně denním chlebem a sami prohlašují: „Říct, že experimentujeme s hudbou je stejné jako říct, že Keith Richards experimentuje s drogami. My jsme notoričtí uživatelé.“ Kromě hudebních aktivit se každý ze členů kapely věnuje i vizuálnímu umění a na Flédě tedy budete možnost obdržet svojí dávku texaských kreativců.

Slovenské duo benjamínků, Pjoni & Ink Midget, vzniklo jako opětné spojení sólových projektů dvou členů kapely Tucan. Jonatán Pastirčák (Pjoni) a Adam Matej (Ink Midget) se postupem času dopracovali od akustických improvizací na cello a bicí k výraznému elektronickému projevu, který je na první poslech značně ovlivněn typickým zvukem dnes již legendárního britského labelu Warp. Co přetrvalo je výrazný sklon k improvizaci a snadno rozpoznatelný vokál Pjoniho, který se nebojí ani velmi expresivních hlasových poloh. Letos mají Pjoni a Ink Midget za sebou již například předskakování českým hip-hophovým experimentátorům WWW či vystoupení na slovenském festivalu Pohoda. Itch My Hahaha vám přináší možnost se podívat na vycházející hvězdy slovenské alternativy.

Večer bude již tradičně uzavírat eklektická hitová seance djů z Greatest Hits Collective.


Terrible Eagle
http://www.myspace.com/terribleeagle/

Pjoni & Ink Midget
http://www.myspace.com/pjoniinkmidget/

GHC
http://www.myspace.com/greatesthitscollective/


Vstup:
140,- studenti (nutná akreditace předem a průkaz studenta – viz níže)
150,- předprodej,
170,- na místě

Jako tradičně na Itch My Hahaha nabízíme i tentokrát slevu pro studenty - tedy vstup za 140 Kč na místě. Stačí vyplnit fomulář v rubrice PRESS a uvést heslo „Student“ do kolonek "organizace + důvod akreditování". Na místě se pak stačí prokázat platným studentským průkazem!

GUSTAVTUTRE
Máte k tomu co říct? Vložte se do diskuze.