Tento web používá soubory cookie. Dalším používáním webu s tímto souhlasíte.
jméno
heslo
přihlásit
zaregistrujte se
zapomněli jste heslo?

kdo přijde

9 uživatelů půjde

hledání


http://altershop.hustej.net/pics/ostatni/narozky/1.jpg

alkopunková akce na pidichajdičce, prosím, čtěte příbalový leták, je to dloooouhýýýý, ale důležitý pro Vaše rozhodnutí zda jet, popis programu, varová

Milí přátelé, bývalí spolužáci, náhodní kolemjdoucí,

s nelibostí Vám oznamuji, že mě, Ondřeji Muchnovi, bude v říjnu tohoto roku již neuvěřitelných 30 let. Rozhodl jsem se uspořádat pro své nejvěrnější oslavičku. Letáček k nalezení v příloze nebo tu: ZDE

Po pozorném prostudování letáčku prosím věnujte náležitou pozornost následujícímu:
...
Jedná se veskrze o punkovou akci, nečekejte žádný 4* hotel.. o to více si, myslím, užijeme zábavy..snažil jsem se vymyslet program pro chvíle, kdy budeme střízlivět (přes den), nebo se jen nudit..

1. místo - cca 60 km od Prahy, autem krásně dostupné, odkaz na mapy cz:

ZDE

2. nocleh/prostor - vzhledem k omezené velikosti chajdy (stavební buňka se střechou) bude probíhat všechno venku. V chajdě ubytuji cca 5 ženštin v postelích, případně 7, ale ty už na zemi na karimatce a ve spacáku, či jen s dekou, topit se BUDE.. Trochu to sice zkomplikuje situaci ohledně dosahu kuchyňky (a s přikládáním do kamen), ale třá rychlovarnou konvici si můžeme dát na verandu žejo:), takže myslím do chatky se bude lézt minimálně. Dále mám objednaný určitě jeden vojenský stan o velikosti 6x4m. Ten bude přes den sloužit jako promítárna filmů, klipů, fotek které si přivezete se svateb, oslav, dovolených, jak kdo chcete, a přes noc/nad ránem jako hospic pro nemohoucí. POZOR - ubytovávat chci především ženštiny, kteréžto nejsou zvyklé na zhoršené podmínky (stan, zima, ...). My chlapi to snad vydržíme v autech nebo v obyčejnejch stanech, no né? Uvědomuji si, že v půlce října už nebude zrovna teplo, takže se Vám to tam snažím trochu zpohodlnět a doufám, že přijedete a nezůstanete zalezlí v teple domova.. POKUD ale bude někdo blejt, nemá nárok na ubytování v chajdě..:) Také se v ní nekouří (resp. dole to jde, nahoře NÉ). Jinak celý prostor bude zastřešen plachtami (proti dešti, slunci, veverkám) a pokusím se nějako zakrýt i bočnice, aby na nás případně nefoukalo. Při příjezdu bych rád nějakým způsobem rozumně poparkoval auta. Také budu rád, když se dohodnete mezi sebou a pojedete 4 ve větším autě, nežli po dvou ve 2 autech..nicméně to neřeším, hlavně doražte:)

3. hygiena - nemáme zavedený vodovod, ale u chajdy teče potok a cca 500m od chajdy se nachází přírodní pramen s pitnou vodou (kterou nám částečně odvádějí šmejdi z vesnice trubkama). Vodu zajistím s pomocí dobrovolníků ve 20L barelech, budu jich tam mít dost (cca 20) i kolečko na vození. Budeme včas doplňovat.. Dále - na WC se bude chodit do kadiboudy do lesa za chajdu. Pokud bude hodně zima, zkusím nainstalovat teplomet, který si každý zapne až se tam pude obnažovat:) ale moc to nepreferuji - viz. bod 7. - elektřina. Samozřejmě na malou si choďte kam chcete, jen upozorňuji, že splachovací tam budu jedině já..Kdybyste si vzali vlastní toaleťák pro sychr, nebudu se zlobit:) nějaký sice přivezu, ale člověk nikdy neví :oD a není nic horšího, než utřít se novinama - EEE FUJ..

4. jídlo - bude se grilovat. Na ráno plánuju česnekačku ve velkém..snídani/svačinu/oběd na sobotu/neděli bych navrhoval formou obloženýho stolu a chlebů, ať si každý mázne co chce a zobne co chce, nemůžeme pořád mučit žaludek grilovaným masem, žejo:) převažovat bude sýr a zelenina, salámy ani šunky moc nepodporuji.. Určitě uvítám případné návrhy co nakoupit na gril, nebo kde, jestli má někdo známého řezníka a byla by slevička na 30kg masa, nebo kupuje ve velkym, ihned prosím o informace..:) Kdo není masožrout, ale vegetarián, ať se ozve s nápady jak obohatit jídelníček. Jsem všemu otevřen! Gril plánuji postavit z cihel a místo roštu nainstalovat mříž z nákupního vozejku, protože mám pouze malý gril a na tom by se dělalo maso pro tolik lidí děsně dlouho a žrali by vždy jen dva tři najednou..:) Pokud má někdo větší gril, ať se nahlásí, rád si ho půjčím, abych nemusel tu obludu stavět. Odvezu dodávkou.

5. paintball - bude se hrát zřejmě nad chatou v lesíku. Budou nainstalovány ochranné sítě, takže se nemusíte bát, že by někoho něco trefilo. Nicméně opatrnost vždy na prvním místě! Vytisknu pravidla, kterými se bude ŘÍDÍT KAŽDÝ, kdo si půjde zastřílet!! BEZ VÝJIMEK, BEZE SRANDY!! Vystřelené oko není legrace.. Možná Vás ještě donutíme podepsat revers - že přebíráte plnou odpovědnost za své konání:o) Každý zájemce vyfasuje kvér, ochrannou masku a rukavice. K dispozici by měl být i profesionální inženýr, který bude řešit případné technické problémy. Vše budete mít zdarma, platit se bude JEN za kuličky. Jeden kus bude stát 0,50 Kč, čili za nákupku. Platit dalších 10 000 vystřelených kulí by mne už zruinovalo.. Také to znamená, že si s sebou nezapomeňte přibalit maskáče, nebo nějaký hadry, ve kterých se paintballu oddáte. Pokud budete mít více místa při cestě, přibalte raději i další botky..když bude třebas v lese vlhko, ať nemáte zasraný nový bílý Niky, to by bylo škoda..taky hrát v lodičkách prej není žádnej med. Terén je trochu/více do kopce..

6. hudba - zásadně se nikdo nebude montovat do playlistu - o ten se postará DJ SHUFFLE - čili náhodný výběr ze všech mp3.. Takže, kdo máte zájem, aby hrála i Vaše kapela, poprosím o přivezení CD, DVD či flashky s mp3kama...rád přidám do výběru. Předem můžu ujistit, že se nejedá o žádnou technopárty, jak si zřejmě někteří myslí. Budou zastoupeny všechny styly, převládat bude mírně ska, reggae, dnb a disko.

7. elektrika - je samozřejmě k dispozici. Pojistky jsou ovšem slabé, teoreticky to utáhne tak 3 kW. Poběží hudba, projektor, osvětlení, pípa, asi přímotop na hajzlu, lednice, rychlovarka (nebo automat na vodu) a asi i nějaké ty nabíječky, takže by to neměl být problém, nicméně kdyby si někdo chtěl zapnout třebas kulmu nebo fén, mohlo by to vyhodit pojistky, páč budu rovnoměrně zatěžovat všechny obvody a rezervy nebudou..Vysvětlím podrobnosti na místě..

8. sezení - momentálně mám nedostatek kapacit kam Vás usadit. Nějaké lavice tam jsou, ale když Vás přijede 50, bude to už problém. Proto apeluji na každého, máte-li nějaké skládací válecí židličky či stolečky, raději si je také přibalte. Mám v jednání skládací party lavice a stoly, ale nevím, kolik jich bude k dispozici. Budu průběžně informovat..

9. chlast - KAŽDÝ SI PŘIVEZE SVŮJ PŮLLITR NA PIVKO A SKLENKU NA VÍNO, JINAK PIJE ZE ZAVAŘOVAČKY A PŘÍBOR..:-) nějaké sklo tam je, ale zase - né pro 50 lidí a vesměs menší skleničky, ty myslím budou na panáky..příborů pro tolik lidí taky nemám dostatek a umělohmotné zbytečně zatěžují životní prostředí - to nepodporuji..Nakoupím pivo a víno podle přihlášených lidí, tvrdý nekupuji, to ať si každý přiveze svůj, když ho bude nutně chtít. UPOZORNĚNÍ: budou levnější vína na míchání s kolou, a lepší vína na pití samostatně..koho uvidim, že míchá lepší víno s kolou, bude podroben kletbě!! Jsem sice prase, ale ne natolik, abych podporoval takové prasárny! Výjimkou budiž ranní dojíždění dlouho otevřené lahve, nebo případ, když levné víno dojde..

10. nálada - špatnou prosím nechte doma..psí miláčci, pokud nepokoušou hosty nebo nerozbijou chatu, vítáni..

11. organizace - všechny Vás poprosím o symbolický poplatek okolo 100 Kč, na částečné pokrytí nákladů. Vzhledem k tomu, že doma nás živím sám dva lidičky, určitě si budu muset půjčit prachy od tatíka. Rád bych mu to rychle vrátil, děkuji za pochopení.. Také předpokládám, že někteří z vás si budou chtít vzít s sebou své drahé polovičky, které zřejmě neznám. Nejsem v zásadě proti, je ale potřeba mi to nahlásit, abych počítal s další hlavou!!!

12. počasí - akce se koná za každého počasí. Jak jsem psal výše, budu vesměs velice dobře připraven na všechny alternativy. Při odjezdu ale dobře zvažte jak by mělo být a náležitě se vybavte. K dispozici bude počítám tak 5 - 6 vaťáků a dvoje holinky, to je všechno..

13. S dárky si nelamte hlavy, kam bych to všechno dal?:) Budu rád za příspěvek na zaplacení akce a že uvidim Vaše xichty..


Snad jsem na nic nezapomněl. Takže tímto otevírám závaznou registraci, podle které se nakoupí vše potřebné (i nepotřebné). Ukončit jí chci do konce měsíce, abych věděl stavy a případně doplnil o další kamarády, které bych jinak kvůli omezení prostoru nepozval..Poprosím Vás tedy o co nejrychlejší odpověď a vyplnění dotazníčku níže:

1. jsem
- masožrout / vegetarián
- chci jíst organizovaně / budu mít vlastní, nic mi nekupuj

2. snídaně obloženým stolem - pečivo, máslo, džemy, sýry, zelenina, trocha salámu
- chci / nechci
- budu snídat / nebudu snídat

3. pivo
- piju / nepiju
- kolik vypiju +-

4. víno
- piju / nepiju
- bílé / červené
- jaké levnější víno k mixu s kolou preferuji? jaké lepší víno k vychutnání preferuji?
- kolik vypiju +-

5. vícenohý mazlíček
- přivezu / nepřivezu

R6ANDREW
Máte k tomu co říct? Vložte se do diskuze.
R6ANDREW --- 21:45:18 28.10.2010
no rofl, tak zbran je na svete..:) neptejte se kdy kde a jak:) proste je tam, jupiiii!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! my kamaradi nejsou zlodeji, ja to vedel!!
MILTEX --- 14:20:16 22.10.2010
R6ANDREW: oukej ;) to jsem rád.... On mi blbne tel...
R6ANDREW --- 13:44:43 22.10.2010
MILTEX: ne to si fakt nemyslim:) opravdu jsi to pochopil spatne.. hele nejsi dostupny, jedu s tema lavickama, tak doufam ze tam budou ti delnici..:)


ELLEANNOR: mozna fakt zapadala listim v lese..nechci nikoho obvinovat bez dukazu..ale je to divne..
ELLEANNOR --- 12:25:01 22.10.2010
nejaka nechutna mrcha tu zbran fakt vzala..to je az neskutecny!!!!!!!nekdo, by se mel pekne stydet a nerikat si KAMARAD!!!!!
MILTEX --- 1:03:22 22.10.2010
R6ANDREW: Hele dým je u mě myslím tím ty dvě žlutý velký (jednu jste tam odpalovaly)
O zbrani nevím a taky nevím co bych s ní dělal.. Sry možná to chápu špatně, ale zloděj fakt nejsem!?!
Rád jsem ti pomohl a udělám to pokaždé když to budeš potřebovat a to myslím upřímně!!!
doufám že to chápu blbě a nemyslíš si že jsem zloděj?!
R6ANDREW --- 23:52:30 21.10.2010
NICKIE: bohuzel uz nic neorganizuju, pac mi nekteri jedinci nezaplatili ani vstup ani kule a ztratila se jedna paintballova zbran, takze CAU..ale koukam ty ses taky nenudila:D


MILTEX: cekaji az mi je doneses:D ta paintballovka tam taky nahodou nejak nespadla?

fakt jsem z toho v pici, dluzim ted tak trojku..fakt super pro cloveka bez prace! Porad doufam ze nekdo z mych kamaradu neni zlodej a ze se jen nekam odlozila..
MILTEX --- 11:58:17 18.10.2010
Super akcička spestřená hrou... Jinak teda nechápu, co dělaj dýmovnice u mě v batohu...
SUGAFREE --- 10:12:03 15.10.2010
R6ANDREW: uaaaa :§!!!!!!!!! koukam se nam tam sejde cela pozivatelna zoo...no, pro me pls hodne brambor :)
NICKIE --- 7:53:13 15.10.2010
chjo furt vymejšlim, jak by se to dalo udělat aspoň na otočku, ale bez auta je to spíš přitížení situace...každopádně máme velké čóro doma... brazilská delegace mi fakt dává.. takže kdyby byla afterparty v praze, tak bychom přišli všichni klidně i s tchánem:-)
R6ANDREW --- 19:00:59 14.10.2010
SUGAFREE: :oD !!!

kupuju cca 10 Kg masa (kuře, prase), 2 sudy a štěně (ne to vaše) a nějaká ta vína, nealko, snídaně luxusní - zelenina se ale nakoupí až zítra páč by byla zbytečně stará..taky máme kančí kejtu, kterýho přejel kámoš (už zbyla jen ta kejta a nemocný nejsou, takže bych se toho nebál:D)
IN_DIE --- 15:10:47 14.10.2010
R6ANDREW:musíš pracovat na úřadě a pak si tě prostě už jen najdou:)
SUGAFREE --- 13:20:04 14.10.2010
jestli te to stale zajima (predpokladam, ze uz mas stejne nakoupino:)dodatecne plnim informace-pivo nepiju,maso hodne zridka (respektive jen ryby a ted uz i naky to kure), ale sejry jsou dobra alternativa,snidat budu, vino piju bily, ale zvladnu i rudy, kamose se 4 nohama privezem, kazdopadne budem papat s ondrou u tebe, kdyz uz to mas tak pekne zorganizovany:), ja si mozna prikoupim hermelin na gril...tak se teda moc tesime!;)!
R6ANDREW --- 11:30:11 14.10.2010
nebo to jde pres mladou boleslav do Katusic. Vlakem z hlavaku, vysocan, cakovic do MB a odtamtud do Katusic. To je cca 6 km kam prijede odvoz..
R6ANDREW --- 11:23:10 14.10.2010
kua tak bezno mi to taky nejak nebere smejd..nakonec asi nekoho vyslu na Cernak:D
R6ANDREW --- 11:10:04 14.10.2010
joke - zrušili tam víkendové spoje, takže autobusem do Bezna, kam přijede střízlivý řidič..časové upřesnění telefonem:)
MILTEX --- 10:05:14 14.10.2010
R6ANDREW: Jojo tak něják to bude....
R6ANDREW --- 10:04:15 14.10.2010
MILTEX: hehe, jako nahodne ze vsech obyvatel te prazske casti? tak to jo, to by mi tento vikend fakt udelali radost vybrat me:D
MILTEX --- 10:03:22 14.10.2010
R6ANDREW: Myslím, že tě prostě vyberou ;)
R6ANDREW --- 9:44:13 14.10.2010
IN_DIE: to gratuluju:) jak se clovek - proboha - povinne zamota do takove akce?
IN_DIE --- 21:59:08 13.10.2010
R6ANDREW: a navíc jdu do komise k volbám povinně, mno tak to se z toho...