Tento web používá soubory cookie. Dalším používáním webu s tímto souhlasíte.
jméno
heslo
přihlásit
zaregistrujte se
zapomněli jste heslo?

kdo přijde

5 uživatelů půjde

hledání


http://www.mightysounds.cz

Rocket Pints Conspiracy v bylinkovém nálevu

Českou republiku napadne v říjnu smečka několika divokých kapel, žánrově spjatých s festivalem Mighty Sounds. Pod hlavičkou Mighty Jäger Tour spojili své síly dvě nejpracovitější české kapely Prague Conspiracy a Pipes and Pints, aby na osmi zastávkách v Čechách a na Moravě předvedli typicky živelnou a žánrově velice pestrou show.
Na celém tour je bude doprovázet mladé a nadějné psychobilly trio Rocket Dogz a DJské pokoncertní af...terparty. Vybrané destinace doplní kapely Houba, R.A.F., Muerti a Ještě Nevím.
Prague Conspiracy, v čele s charismatickou zpěvačkou Marianou, se od svého původního žánru SKA vzdalují daleko více k rocku. Jejich nové směřování v sobě spojuje dravost Iggyho Popa a melodičnost Blondie. Hlavní předností kapely je umění skloubit hitovost s úderností. K tomu všemu přidejte taneční náboj a máte party jako víno.
V současné době nejstrměji stoupající hvězda punkové scény Pipes and Pints má na svém kontě teprve jedno album, přesto jsou již hlavními hvězdami nejednoho festivalu. Jejich mix folku a punku doplněn o skotské dudy je pro domácí publikum, odkojené Divokým Billem a Třemi Sestrami, konečně tím pravým potěšením nadnárodního střihu. Od Pogues k Motorhead to vzali přes Rancid a hopla – je to masakr jak sviň.

Data „Mighty Jäger Tour“:

8.10. Sokolov, Alfa klub
+ kapela Ještě Nevím

9.10. Jablonec, Na Rampě
+ kapela Muerti

15.10. Pardubice, Žlutý Pes
16.10. Ostrava, Marley

20.10. Ústí nad Labem, Národní dům a Circus
+ kapela Houba

21.10. Olomouc, S Klub
+ kapela R.A.F.

22.10. Prostějov, Apollo 13
+ kapela R.A.F.

23.10. Uherské Hradiště, Mír
+ kapela R.A.F.
Více na www.mightysounds.cz

KALITCH
Máte k tomu co říct? Vložte se do diskuze.
ROUTA66 --- 21:28:53 9.9.2010
SAMEJ BURANOV...!
HUGGI --- 21:13:12 9.9.2010
Bude party!