Tento web používá soubory cookie. Dalším používáním webu s tímto souhlasíte.
jméno
heslo
přihlásit
zaregistrujte se
zapomněli jste heslo?

kdo přijde

2 uživatelé půjde

hledání


http://demonstrace.kvalitne.cz/

Demonstrace před Britským velvyslanectvím proti zabíjení hnědých medvědů pro účely výroby čepic královské hradní stráže.

Kanadský černý medvěd potřebuje vaší pomoc! PETA vyzývá: připojte se k našemu protestu proti využívání pravé medvědí kůže k výrobě čepic stráží Britského Paláce

Sháníme soucitné lidi, kteří nám pomohou zachránit černé medvědy tím, že se zúčastní této vzrušující demonstrace. Aktivisté Peta.org budou mít na pozadí nakreslenou britskou vlajku, nebo prádlo v barvách britské vlajky a na hlavě budou mít nasazou čepici z nepravé medvědí kůže. Budeme držet transparent, na kterém bude nápis "Bare Skin not Bear Skin. Guards: Go Fur Free!" (nahá kůže, ne medvědí. Stráže: odložte kožešinu) a jeho český ekvivalent. Pokud se můžete a chcete zúčastnit, budeme vás očekávat ve 12:30 (samotná demonstrace bude probíhat 13:00 - 13:30). Pokud se stydíte připojit přímo k demonstrujícím, věztě, že potřebujeme rovněž dobrovolníky na pořízení fotografií, rozdávání letáků a někoho, kdo by pomohl s překladem tiskové zprávy.

Právě teď, někde v Kanadě, jsou loveni černí medvědi a zabíjení pro "sport". Mnoho z nich bude několikrát postřeleno než zemřou. Někteří lovcům uniknou a pomalu zemřou na vykrvácení, sněď, infekci, vyhladovění nebo dehydrataci. Matky, které jsou zabity, za sebou zanechají osiřelá medvíďa odsouzena ke smrti hladem. Britské Ministerstvo obrany k těmto strašným činům přispívá tím, že každoročně uvádí do provozu průměrně 150 čepic z medvědí kůže, které jsou určené pěti královským strážním plukům. Smutným faktem zústává, že výroba každé čepice vyžaduje kůži jednoho medvěda.

I přes takto zdrcující důkazy krutosti obsáhlé v každé jednotlivé čepici královských stráží (je zapotřebí jeden medvěd k vyrobení jedné čepice), se Ministerstvo obrany stále neodhodlalo ke spolupráci s organizací PETA zvolit alternativu k pravé medvědí kůži - přestože mu již bylo představeno mnoho luxusních alternativ.

Skutečně potřebujeme vaší pomoc ke zvýšení mezinárodního tlaku na Británii, aby zabíjení medvědů pro čepice stráží jednou pro vždy přestalo.

Děkujeme za vaš soucit! Těšíme se na spolupráci.

Se srdečným pozdravem,

Lauren

koordinátorka kampaní,

PETA Europe Ltd.

KOCHANSKIT
Máte k tomu co říct? Vložte se do diskuze.