Tento web používá soubory cookie. Dalším používáním webu s tímto souhlasíte.
jméno
heslo
přihlásit
zaregistrujte se
zapomněli jste heslo?

kdo přijde

2 uživatelé půjde

hledání


Doc Daneeka is the latest of the young British producers about to go global.


V září pokračujeme ve dlouhé tradici Dutty Weekendu, což znamená přivážení těch nejčerstvějších nových talentů z oblasti DJingu a produkce do Prahy. V minulosti roztočili desky na našich parties taková jména jako L - Vis 1990, Bok Bok, Sinden, Toddla T a Solo ještě před tím, než se staly jedněmi z největších jmen v dance music.
Doc Daneeka je jedním z posledních Britských producentů, který má našlápnuto ke globální slávě a nejen to, je navíc prvním Dutty Weekend hostem z Walesu!
Doc Daneeka je jedním z černých koní roku 2010 a patří k tomu nejlepšímu v tom, co sám označuje za "basement house". Momentálně je jedním z nejpopulárnějších producentů UK undergroundové scény, se svými releasy na Ramp a Fabric v tašce zakládá svůj vlastní boutique label, Ten thousand Yen, na kterém releasuje další fresh umělce jako CRST, Julio Bashmore stejně jako svůj unikátní materiál. Remixoval producenty jako Sekta, Venom & Damage and Norrit s devastujícím efektem zatímco jeho vlastní věci byly hrány lidmi jako Giles Peterson, Kode 9, Ben UFO, Bok Bok & L - Vis 1990, Oneman and Sinden, pokud jich máme jmenovat aspoň pár.
Jako vždy, DJs Tuco & Quime zajistí warm up a pak i warm down pro našeho hosta a máme v zásobě pár překvapení, jak z téhle noci udělat pořádný start nové klubové sezóny!

TUCO
Máte k tomu co říct? Vložte se do diskuze.
BEYONDMATTER --- 12:57:18 17.9.2010
škoda že je to tak ďaleko momentálne....enjoy!
TUCO --- 10:45:53 17.9.2010
btw... free entry!