Tento web používá soubory cookie. Dalším používáním webu s tímto souhlasíte.
jméno
heslo
přihlásit
zaregistrujte se
zapomněli jste heslo?

kdo přijde

1 uživatel půjde

hledání


http://www.facebook.com/event.php?eid=143571499008686

Indie night: The Slots [CZ], My Name Is Music [AU]

MeetFactory ve spolupráci s Theo Gonzales a Goodfellas o.s. pořádá

INDIE NIGHT
hudební indie večírek jedinečných zahraničních objevů
9. září 2010 – MeetFactory, Praha – od 20:00

20:00 Bernhard Eder http://www.myspace.com/bernhardeder
21:00 Tom Lüneburger http://www.myspace.com/tomlueneburger
22:00 My Name Is Music http://www.bandzone.cz/mynameismusic
23:00 The Slots http://www.myspace.com/theslotsmusic

Hudební indie večírek jedinečných zahraničních objevů, většinou v absolutní české premiéře! Doprovodí je zcela exkluzivně pražská kapela The Slots v jediném svém podzimním pražském vystoupení. Uvidíte vynikající středoevropské interprety, kteří atakují mezinárodní scénu! Tentokrát i v Praze!

Indie-popové duo My Name Is Music pochází z Vídně, kde už platí za hvězdu indie scény. Minimalistická rocková show s tou nejlepší tradicí White Stripes, Ting Tings, The Kills nebo Blood Red Shoes! Zcela bez komplexů a s výjimečnou přímočarostí strhávají publikum chytlavými songy. Na hudebním serveru Bandzone už strhli poprask, když se okamžitě po vstupu na českou scénu dostali na pozici doporučených interpretů a okamžitě získali stovky fanoušků. Na českém území poprvé koncertovali společně s domácí kapelou Goodfellas, která jejich vynikající koncertní set doporučuje: „Jedna kytara, jeden buben, jeden činel, plus dva hlasy. Groove jako v roce šedesát a sexy songy jako nikdy!“

Písničkáře Toma Lüneburgera a Bernarda Edera spojuje vazba k berlínské nezávislé scéně. Hudebně se řadí po bok linie geniálních singer-songwriters Nicka Drakea, Elliotta Smitha nebo José Gonzalese! Rakouský Bernard Eder představí svůj nadcházející debut Tales from the East Side, kde se vyznává z lásky k mezinárodní hudební metropoli. Právě tam poslední dva roky skládal intenzivní folkové songy, které teď přináší v mistrovsky minimalistické produkci a jemném old-schoolovém kytarovém zvuku.

Stejně tak i berlíňana Toma Lüneburgera charakterizuje silný hlas, vynikající autorské songy a zvuk jedné kytary. Zkušený interpret má za sebou několik desek s kapelou Myballoon, také několik koncertních tour po Evropě a Spojených státech. Teď se ale vypravuje na zcela novou hudební dráhu s debutovým sólovým albem Good Intensions. „K čertu se všemi dobrými úmysly! Nepotřebuju vědět, co bude zítra. Potřebuju jen kráčet kupředu se vztyčenou hlavou“, charakterizuje dnes svůj přímočarý přístup jeden z předních berlínských písničkářů.

Večer zakončí skvělá pražská indie-rocková kapela The Slots. Dva roky uplynulo od vydání vynikající desky Plastic Culture, která vyniká hladkým a vyzrálým kytarovým zvukem. „Významně lepší, než průměrná česká kytarová produkce. Akustika, indie, melancholie. Přívětivá, univerzální a vkusná,“ píše magazín Musicserver. Kapela kloubí syrové rockové polohy s tesknými baladami. Na Indie Night vystoupí v jediném exkluzivním pražském vystoupení tohoto podzimu!

více info na:
http://www.myspace.com/bernhardeder
http://www.myspace.com/tomlueneburger
http://www.bandzone.cz/mynameismusic
http://www.myspace.com/theslotsmusic


pro více informací kontaktujte:

Lucie Šplíchalová
MeetFactory
0042 (0) 604 150 078
lucie@meetfactory.cz


Theo Gonzales
GOODFELLAS (Gonzales Booking)
0042 (0) 777 113 670
gonzales.booking@gmail.com

NOTAKJONO
Máte k tomu co říct? Vložte se do diskuze.
AYAH --- 18:04:09 4.9.2010
spoustu keců, ale vstupný tady neni :D