Tento web používá soubory cookie. Dalším používáním webu s tímto souhlasíte.
jméno
heslo
přihlásit
zaregistrujte se
zapomněli jste heslo?

kdo přijde

8 uživatelů půjde

hledání


http://yettey.cz/page.php?al=hulidi_48

Yellow Cap, Mr Anděl, Kulturní Milan, Václav Eder a Podpultovka


Srpnový svátek hudby, literatury a divadla v Crossu zahájí karlovarský básník Václav Eder, též známý jako Eddy, pásmem své dekadentní poezie.
Divadelní část bude patřit hororové grotesce divadelní skupiny Podpultovka.
Na své si tentokrát přijdou hlavně milovníci hudby – večer vyvrcholí hned dvěma koncerty, a to rootsové acoustic-reggae skupiny Kulturní Milan z Karlových Varů a skáčkové formace Yellow Cap z Berlína.
Vinylovou tečku... ve stylu rocksteady, roots reggae, ragga, dancehallu a hip-hopu pak za prázdninovým hudebním přívalem udělá selektor Mr Anděl z Roccaflex Soundu.

Večírek za všechny prachy - vstup jako vždy ZDARMA

Básník Václav Eddycek Eder má vzezření jako J. H. Krchovský v larválním stadiu – a stejně jako onen i Eddy své texty staví na břitkých rýmech, nebojí se expresivit a tone v dekadenci. Na svém blogu se škatulkuje takto: kosmopolitní metrosexuál, emocionální materialista, psavec symbolista, mrňavý pacifista, žoldák, publicista; miluji kávu, krásné ženy, dobrou hudbu, poezii a jsem piják absintu.

http://eddycek.posterous.com/

Zhruba půlhodinové představení divadelního sdružení Podpultovka s názvem „Nejsi, dej si prázdniny“ je neoddiskutovatelně inspirováno americkými filmovými horory 50. let. Díky výtvarnému zaměření členek souboru se můžou diváci těšit na neotřelé vizuální zpracování, zahrnující projekci, jakou jste ještě neviděli (... a nahou ženskou).

http://www.facebook.com/group.php?gid=148433741154

Kapela Kulturní Milan vznikla na jaře loňského roku, když se tři zakládající členové rozhodli začít hrát reggae na akustické nástroje – tedy španělku, kontrabas a bicí. Do současné sestavy pak postupně přibyl ještě klarinet a druhá kytara. Frontman Kinďa má rozhodně na čem stavět – skalní fanoušci reggae jej mohou znát z legendární kapely Ilam.

http://bandzone.cz/kulturnimilankv

Berlínští Yellow Cap se věnují fúzi ska, reggae a řady dalších žánrů jako funky, punku, jazzu a latiny už od přelomu tisíciletí. Po vydání třetího řadového alba Up to explode v roce 2007 hrála tato jedenáctičlenná skupina dokonce muzikál. Nyní přijíždějí do Prahy v rámci svého východoevropského turné na oslavu 10 let své existence.

http://www.yellow-cap.com/

Mr Anděl je zakládajícím členem známého Roccaflex Soundu, který spolu s ním tvoří také DJs Herbyboy a Scarface a klub Cross je jeho téměř domovskou scénou. Roccaflex brzy oslaví krásných pět let své existence, takže si snažte uchovat aspoň trochu tanečních sil na malé předběžné blahopřání :)

http://www.myspace.com/roccaflex

Cyklus HuLiDi pořádá o. s. Yettey, klub Cross a hl. m. Praha.

http://yettey.cz/page.php?al=hulidi_48

BOLDRIK23
Máte k tomu co říct? Vložte se do diskuze.
BOLDRIK23 --- 15:35:24 27.8.2010
BOLDRIK23 --- 15:35:10 27.8.2010
BOLDRIK23 --- 15:34:26 27.8.2010
Václav Eddycek Eder
http://eddycek.posterous.com/