Tento web používá soubory cookie. Dalším používáním webu s tímto souhlasíte.
jméno
heslo
přihlásit
zaregistrujte se
zapomněli jste heslo?

kdo přijde

5 uživatelů půjde

hledání


http://svetovareni.eu/PILSEN_RAGGA_TRAIN_with_MC_Dr_KARY.php

Organizační a promo skupina Pilsen Ragga společně s oblíbeným klubem Belfast pyšně představují Pilsen Ragga Train with MC Dr. Kary!

Nabídku strojvedoucího Pilsen Ragga Train přijal, bude Vás bavit a rozhodně nenechá v klidu význačná osoba české ragga scény, vynikající zpěvák a MC, majitel jedinečného ragga voice Dr. Kary. Za jeho záda se postaví Karlovarácký reggae DJ LAZYKOKOS, který zakotvil v Plzni a účastní se pravidelně reggae akcí. Od Rakovníka přijedou TACTICAL TBX CREW, kteří zajistí sound and lights a též roztočí své desky. Zároveň duněním bubnů akci podpoří uskupení TAKITA TAKA, před které se postaví a svojí ohňovou show předvedou ESTELA DE FUEGO. Dále se představí DJ BOMBASH, DJ KUMŠT a DJ SCARY, kteří Vás rozhoupou v rytmu reggae. Po představení Dr. Karyho se za mikrofon postaví MC BRANDSTYLMAN, který Vás k ránu nenechá vydechnout.

Kvalitní sound s výkonem 6KW, světla a VJing zajišťuje TACTICAL TBX CREW.

VSTUPNÉ DOBROVOLNÉ / vybrané peníze se použijí na pokrytí DJs a zázemí akce

Plzeň, Slovany, Sladová ulice
mapa - http://www.mapy.cz/#mm=ZTtTcP@ax=130729264@ay=134713344@at=VCHOD DO AREÁLU@ad=.@x=130728576@y=134712880@z=16
(odkaz nutno zkopírovat celý a vložit do adresního řádku Vašeho prohlížeče)
vystoupit na předposlední zastávce (Brojova) směrem na Světovar (tram 2), kousek pěšky po směru a popravé straně je vchod do areálu

Akce je pořádána v rámci celotýdenního programu v bývalém areálu pivovaru Světovar s názvem Světovaření - http://www.svetovareni.eu/
Podporujeme Plzeň jako kandidáta na Evropské hlavní město kultury 2015 - http://plzen2015.eu/

Nebaví Tě doma jen sedět a chceš podpořit dobrou akci? Napiš na zeď události a domluvíme se. Vybavíme Tě plakáty, letáčky a můžeš začít šířit Dr. Karyho i ve svém okolí :)


orientační line-up
--------------------
21:00 - 22:00: DJ Lazykokos / reggae
22:00 - 23:00: DJ Scary / new roots reggae
23:00 - 24:00: TAKITA - TAKA společně s ESTELA DE FUEGO / bubny, fireshow
24:00 - 01:00: DJ Bombash vs. DJ Kumšt / reggae, dancehall
01:00 - 02:00: MC DR. KARY back by DJ Lazykokos / ragga
02:00 - 05:00: Tactical TBX crew + MC Brandstylman / raggajungle, drum and bass


Dr. KARY
-----------
Hudební samorost a význačná osoba české ragga scény se chystá předvést vše co umí lačnému plzeňskému publiku. Dr. Kary začínal v devadesátých letech v jungle a drum and bass uskupení Gardenzitty. Zde začla jeho kariára jako drum and bassový MC, dále vystupoval s hip-hopovými Indy & Wich, poté přešel ke SKA a spolupracoval s kapelami jako jsou Sto zvířat nebo Polemic. V současné době je stálým hostem velice úspěšné SKA formace Fast Food Orchestra, se kterou stačil vydat již 3 alba.

TACTICAL TBX CREW
-------------------------
Sound systém z Rakovníka vznikl v roce 2004. Tento tehdy dvoučlený projekt začal pořádat v Rakovníku a blízkém okolí akce pod názvem "Tactical Breakz", které si postupem času získávalo více a více fanoušků. Později se crew rozrostla o několik členů. Se svým vlastním soundem navštívili mnoho klubů, luk a polí, kde bylo o zábavu postaráno.
DJs
Tactic.alyx / fusion jungle, drum and bass, neurofunk
Wlado / drum and bass, raggajungle, jump up
Stimpy / jungle, drum and bass, jump up, tekk
Jopu / jungle, drum and bass, tekk
Bombash / reggae, dubstep, raggajungle

TAKITA TAKA
----------------
Formace hráčů hrající na perkusní a bicí nástroje rozmanitých druhů, z rozmanitých koutů Země (Kuba, Egypt, Austrálie, Afrika,..). Do instrumentální složky zařadili i příčnou flétnu, která dává některým rytmům arabský charakter, pak australské didgeridoo, jehož dunivé basové tóny údery bubnů příjemně podbarvují. Hrají vlastní tvorbu, která je obohacena klasickými rytmy jako např. samba, reggae či se inspirují základními indickými rytmy na tabla (odtud "takita-taka") nebo oblíbenými tanečními a swingovými rytmy.

ESTELA DE FUEGO
----------------------
Ohnivá a světelná show. Mnohostranná žonglerská skupina, kterou baví točení s ohněm všeho druhu. Rádi přijímají náročné výstupy a výzvy. Oheň je jejich dománou a vytoupení má vždy elektrizující náboj. Jejich vystoupení se stává nevšení zážitkem pro každého.

DJ BOMBASH a DJ KUMŠT
------------------------------
Nerozlučitelná dvojka vystupující na hodně parties nejen po Plzeňských klubech. Bombash je také členem bubenického uskupení TAKITA TAKA a rád hraje rychle se rozvíjející dubstep, dále má rád reggae, raggajungle a další odnože těchto stylů. Jeho domácí crew je Tactical TBX. Kumšt je původem z Domažlic, kde má svojí rodnou crew Happy faces. Nejraději hraje reggae pecky, dancehall, dále dubstep a příležitostně i raggajungle. Společně také vystoupili na posledním ročníku Mighty sounds.

DJ LAZYKOKOS
------------------
Původem Karlovarák nyní studuje v Plzni a zároveň zde pokračuje ve své DJské kariéře. Jeho oblíbený styl je reggae.

DJ SCARY
------------
Nedávno maturující, ale zkušenostma z hraní nabitý Scary si na každé párty rád roztočí své rootsové pecky.

MC BRANDSTYLMAN
------------------------
Jeho domácí crew je Raggagangsta SOUNDSYSTEM. Jsou to kluci ze Strakonic a dalších přilehlých míst. Jejich cílem je oživení místní scény o reggae, raggajungle a drum and bass.

ZLOUN
Máte k tomu co říct? Vložte se do diskuze.