Tento web používá soubory cookie. Dalším používáním webu s tímto souhlasíte.
jméno
heslo
přihlásit
zaregistrujte se
zapomněli jste heslo?

kdo přijde

5 uživatelů půjde

hledání


http://www.reggaeautumn.cz

Siti Hlapci byli zformováni Tadejem Tratnikem (Tadiman), mladým rasta-skautem, hudebníkem, selectorem, a zakladatelem vůbec prvního reggae radiového p

SITI HLAPCI (SI)

Siti Hlapci byli zformováni Tadejem Tratnikem (Tadiman), mladým rasta-skautem, hudebníkem, selectorem, a zakladatelem vůbec prvního reggae radiového programu v Mariboru (1995). Tato nejlepší slovinská reggae-dancehall kapela šíří svoji hudbu již více než 10 let. Siti Hlapci odehráli více než 200 klubových koncertů a svou práci prezentovali na světových festivalech jako SIGET, ROTOTOM SUNSPLASH, SOCA RIVER SPLASH, LENT festival a podobně...

Za celou dobu svého působení nepřestala kapela nikdy hrát a nemusela zrušit jediný koncert. V tomto duchu pokračují Siti Hlapci i nadále při koncertování po celé Evropě. Doposud nahráli dvě alba TUKAJ in ZDAJ (2003) a SI TI HLAPEC? (2005). CD „Siti hlapec?“ dostalo do éteru několik písní jako například „Peški cona, Ni še pa bo, Vstani se, Pust, Pot ni lahka“ a další. Některé se na slovinských radiích hrají dodnes. Písně „Jah Love“ a „Peški cona“ byly dokonce vysílány na jamajské stanici „Roots FM“.

Více informací o kapele na www.myspace.com/sitihlapci

U-CEE & RIDDIMSHOT (DE, CZ)

Charismatický zpěvák U-Cee se narodil v německém Regensburgu v roce 1983. Hudbě se věnuje od svých dvanácti let a už v patnácti získal se svým soul-funkovým projektem UST kontrakt u Virgin Records. V roce 2000 působil U-Cee v Norimbergu, kde zpíval s hiphopovými Rundfunk 2 (vydali společné album Ruhestörung). Jeho koncertní vystoupení měla už tehdy grády a brzy se stal stálým členem drum´n´bass projektu Bassline Paranoia. U-Cee tehdy založil vlastní agenturu IPF-Entertainment, která se věnuje vydávání, bookingu i pořádání akcí (v jejich produkci se Regensburg dočkal koncertů lidí jako jsou Jan Delay, Macka B nebo jamajský Yellowman). Produkčí aktivity přivedly U-Ceeho zpět domů a začal hostovat u mikrofonu s tamní hiphop-soulovou crew Flowkiste, s kterými se zúčastnil několika turné.

V roce 2004 se U-Cee dal dohromady s etablovanou reggae kapelou King Banana a absoloval s nimi více než 100 koncertů jako hlavní zpěvák. Společně vydali v roce 2006 album Royal Family v produkci Davida Meyera ze známých Silly Walks Movement. U-Cee se o rok později podílel na celosvětově vydaném hitu “Mind Traffic” projektu Moodorama a vystupuje i s různými DJs. Jeho sólové aktivity vedly k v roce 2009 k novému jménu: U-Cee & The Royal Family. Začátkem roku 2009 se částečně přestěhoval do Prahy, kde ve spolupráci s United Flavour a francouzským labelem Roots Survival připravuje debutové album.

Více informací na www.myspace.com/uceesolo

BASS FEDERATION (DE)

Těžkotonážní roots reggae projekt stepujicí v dubu z Německa!


vstupenky v předprodeji na ticketportal.cz
http://www.ticketportal.cz/podujatie_search.asp?id=127067

DISTANC2
Máte k tomu co říct? Vložte se do diskuze.