Tento web používá soubory cookie. Dalším používáním webu s tímto souhlasíte.
jméno
heslo
přihlásit
zaregistrujte se
zapomněli jste heslo?

kdo přijde

2 uživatelé půjde

hledání


http://barevnaplaneta.cz/

Barevná planeta

11. ročník multietnického hudebního festivalu Barevná planeta proběhne v sobotu 11. září 2010. Opět se můžete těšit na world music

Na dvou open air hudebních scénách se představí kapely z 23 zemí světa. Myšlenku festivalu opět podpoří kapela United Flavour, která právě natáčí nové album. Kapela se pro letošní rok stala tváří festivalu a její show zpestří MC U-Cee z Německa, Kaolack nebo Henry - D.
Na hlavní ČEZ scéně vystoupí mimo jiné ska/punková formace The Eccos z Mexika, rock´n´rolloví mladíci Yellow Brick Road z Běloruska, populární íránský hudebník Ali Amiri s kapelou Amirante nebo kubánská skupina Santy Y Su Marabu. Vrcholem hudebního programu je skvělá americká zpěvačka žijící v České republice Tonya Graves a politický aktivista a muzikant Carlos de Nicaragua s kapelou. Sedmileté výročí zde oslaví ústecká kapela Uraggan Andrew and Reggae Ortodox. Na Lidickém náměstí uslyšíte africké bubeníky Njachas, kanadského experimentálního muzikanta Edwarda Powella, kubánskou muziku zahrají Atarés, balkánskou dechovku představí Ahmed má hlad.

GHONZALES
Máte k tomu co říct? Vložte se do diskuze.