Tento web používá soubory cookie. Dalším používáním webu s tímto souhlasíte.
jméno
heslo
přihlásit
zaregistrujte se
zapomněli jste heslo?

hledání


http://www.undergroundcity.cz/clanek/2274/animal-existence-2010/

Na vyhlídce “Na Horizontu“ nad Plzní-Božkovem/Koterovem propukne opět multižánrový free open-air happening "Animal Existence"!

Díky zájmu a spojení nadšenců z Happy Faces a Tactical: TBX Crew znovu ožije tradiční nekomerční hudební osvěžení konce plzeňského léta. S podporou uskupení The Opponent Bros. společně otevřeme již 4. ročník této ojedinělé akce.Na hlavní, "tactical drum´n´breakz" stage, se představí ethno-experimentální perkusní sbor s didgeridoo, příčnou flétnou a zpěvem – rytmická sekce TAKITA-TAKA, nová "Live PA" podoba plzeňských elektronických eklektiků, live-actu THE OPPONENT BROS. a pražské překvapení – spojení pražských drum and bass djek v podání dvojice ELZA a MIGNA. To vše podpoří djové ze známého rakovnicého d´n´b sound systému TACTICAL: TBX, ve speciálním house setu dj PATEX a domažlická junglistka MS. MONA. Celá stage bude doplněna světly, zajímavou projekcí a v neposlední řadě kvalitně ozvučena profesionální zvukovou technikou uskupení Tactical: TBX.


Tu druhou, "happy faces 2nd dubstage" rozvlní dubstep/reggae/dub a chill-out rytmy litoměřický dub selektor Kubajz, plzenští reggaemani KUMŠT a SCARY, dubstepové komando Skenky djs - VEGO a MICRODAVE, za soundystem Tactical: TBX dj BOMBASH a zkušený raggajungle dj J´N´G. Vše podpořeno technikou ze spojení sdružení Happy Faces a T.O.B.

 


Pro občerstvení a nasycení bude k dispozici bar s chlazenými nápoji, pivem a jídlem.


Takže, otočte se zase po čase v každodenním shonu, opusťte vaše šedivé betonové příbytky, pojízdné plechové rakve a stísněné továrny. Vydejte se s námi opět na výlet zpátky k přírodě, zpátky k raveu! Všichni lidé svobodné mysli jsou zváni!


Akce se koná za každého počasí - přístřeší zajištěno! Vstup ZDARMA!!!


ANIMAL EXISTENCE (4.9.2010) - vyhlídka "Na Horizontu" Božkov/Koterov, Plzeň


Start: 20:00


Live: The Opponent Bros., Takita Taka


DJs: Elza a Migna, Tactical: TBX djs, Ms. Mona, Patex, Kubajz, Kumšt, Scary, Vego, Microdave, Bombash, J´N´G


End: 06:00


Vstup: ZDARMA


Info: 2x stage, bar, videoprojekce


 

FLUIDUM_CTIRAD
Máte k tomu co říct? Vložte se do diskuze.