Tento web používá soubory cookie. Dalším používáním webu s tímto souhlasíte.
jméno
heslo
přihlásit
zaregistrujte se
zapomněli jste heslo?

kdo přijde

3 uživatelé půjde

hledání


http://www.facebook.com/event.php?eid=133322936703780&ref=mf

Po vydařených akcíh v okolních městech přichází 20.8. inpunkted i do naší domoviny. Tentokrát to vezmeme pěkně z gruntu a zahraje rovnou 6 kapel.

Po vydařených akcíh v okolních městech přichází 20.8. inpunkted i do naší domoviny. Tentokrát to vezmeme pěkně z gruntu a zahraje rovnou 6 kapel.

Do příjemného zátiší zatáčky jako hlavní host přijali pozvání zlínští punkáči (tak trochu pink punkáči) Dovolená Narkotika. http://bandzone.cz/dovolenanarkotika. Olomoucká kapela Skydive ještě nemá vybudované tak velké zázemí ani nenatočili žádný klip. Za to nedávno pořídili svou první studiovou nahrávku a naživo mají rozhodně co nabídnout. http://bandzone.cz/skydive.

Další olomoucká big banda je šestice vyznavačů starých rockových pecek od Jimiho Hendrixe po Living Blues The Crates. V zatáčce zahrají pouze jako fiveka bez houslisty, a to hned v odpoledních hodinách. Po nich zazní domácí What's Happening a samozřejmě nebude chybět otec tohoto večírku Infected. Jeho partnerka a matka společných dětí Trubadoors bohužel nevystoupí pro indispozici bubeníka. Místo nich přijali pozvání Uničovští Korea Punk.

Kromě randálu s repráků si budete moct vychutnat šumění řeky, specialitky z grilu, pivo, nějakou tu kořalku.

BASTIAN
Máte k tomu co říct? Vložte se do diskuze.