Tento web používá soubory cookie. Dalším používáním webu s tímto souhlasíte.
jméno
heslo
přihlásit
zaregistrujte se
zapomněli jste heslo?

kdo přijde

6 uživatelů půjde

hledání


http://www.astudiorubin.cz

Unikátní možnost vidět v jednom večeru oba díly divadelního retrokabaretu ze zlatého věku eurodancu v polovině 90s. Po představení stylová kalba.

Rezervujte si lístky (bude vyprodáno!):

Lístky si můžete koupit přímo v kavárně divadla (od září) anebo rezervovat online na webu:
http://www.astudiorubin.cz/program/2010/9/ (pozor je potřeba rezervovat každý díl zvlášť!!!)


19.00
HOUSE OF LOVE 1: Příběh discokrále

„Byl to věk nenudy, nečasu, nedne a nenoci, byl to nevěk. Nikoho nenapadlo počítat dny. Důležitý bylo jen se nenudit. Jenže když tvoje podnikání spočívá v tom, že přineseš lidem nenudu, tak musíš bejt před tou nudou pořád aspoň vo krok napřed. Nuda je rychlá svině, kámo.“
První díl divadelního seriálu z prostředí zlatého věku eurodancu. Bar jako místo svatého znovuzjevení odvěkých discopravd. Eurodance kabaret s barmanskou show se v průběhu večera promění v 90s afterparty za účasti diváků i znovuožívajících králů parketu.
Speciální nabídka stylových drinků, vyjímečná hudební dramaturgie, unikátní divadelní projekt. Znalost a vztah k dané hudbě (2 unlimited, east 17, dj bobo etc.) výhodou a zárukou! ;)
Hrají: Jaromír Nosek, Radovan Klučka a Vladimíra Striežencová
Námět: Logan, režie: Jan Frič, dramaturgie: Petr Kolečko

Více informací (vč. fotek) o prvním díle zde


21.30
HOUSE OF LOVE 2: Návrat hezkých hochů

„Občas mě ještě lidi na ulici poznaj.“
Druhý díl autorského divadelního seriálu z prostředí zlatého věku eurodancu. Tentokrát blíže prozkoumáme termín "boyband" a zjistíme, zda lze vstát z hrobu. Patřičně sladěný hudební doprovod ke stylovým choreografiím a vítězný návrat doby řetízků přes rolák. Znalost a vztah k dané hudbě ( East 17, Backstreet Boys, Lunetic etc.) výhodou a zárukou!
V hlavních rolích: Jaromír Nosek, Radovan Klučka, Vladimíra Striežencová a Tomáš Dianiška,dále hrají: Jan Frič a David Oupor, ze záznamu: Michal Kern, Natalia Drabiščáková a Alois Švehlík
text: Tomáš Dianiška a Petr Kolečko, režie: Jan Frič, dramaturgie: Petr Kolečko, choreografie: Vladimíra Striežencová, scéna: Michal David Oupor, kostýmy: Vladimíra Striežencová, po představení hraje automat DJ ŽuŽU patřičnou hudbu.

Více informací (vč. fotek) o druhém díle zde


A-Studio Rubín

Malostranské náměstí 9
Praha 1
www.astudiorubin.cz
ZUZU
Máte k tomu co říct? Vložte se do diskuze.
ZUZU --- 10:03:50 14.8.2010
// rezervujte si listky (viz popis eventu)
ATARI__SYS --- 3:10:44 14.8.2010
vládneš!