Tento web používá soubory cookie. Dalším používáním webu s tímto souhlasíte.
jméno
heslo
přihlásit
zaregistrujte se
zapomněli jste heslo?

kdo přijde

15 uživatelů půjde

hledání


http://www.drumselecta.cz

FACEBOOK EVENT18.9.2010

BRNO - JUNDROV


drumandbass & breakbeat stage:


AUDIO
(Virus, Freak, Techfreak, Subtitles, Offkey, Postion Chrome / Uk)

SHADE aka GASMASK71
(Mindsaw rec., Cyberfire)

SAYKO
(Dvoika.Troika)

X.MOPRH
(Redrum, Drumandbass.cz)

PIER
(Redrum)

HRR.NEC
(Redrum)

MARCCO
(Pohon)

KOTLYK
(Pohon)

E.GEO
(Yacht crew)

MC VAANT
(U Merkura)

MC EMBRYO
(Audiobush)


reggae & dub stage:

RICKY SAÏ SAÏ
(Francie)

DUB ARTILLERY
(live)

JAHTEC JAMMIN JOB
(live)

RASTA IRIE & LIONESS & LOCK UP
(Jamaican sound)

PAWLAČ ZEWLS
(Pawlač Zewls)

INFLUENZA
(Owntempo rec.)

AMMA & BAM BAM
(Bass Sherif)

SMOKY
(Lion Monkey)AUDIO a RICKY SAÏ SAÏ na DRUMSELECTA open airu / 18.9.10 / BRNO

Stejně jako na konci loňského léta i letos budete sezónu open airů moci zakončit se vší parádou na brněnském openairu DRUMSELECTA.
Na drumandbass-breakové stagy se můžete těšit na hosta z Anglie, kterému v těchto dnech u VIRUS RECORDINGS (label Ed Rushe a Opticala mj.) vychází již druhé album Genesis Device. Většina už asi správně tuší, že na Drumselectu nám přijede předvést svůj um pan AUDIO.
Sekundovat mu bude nestárnoucí nespoutaný živel české dnb scény, rezident brněnské Flédy, člen ostravské DVOIKY.TROIKY bezesporu legendární SAYKO.
Další hvězdou bude další česká stálice českého drumandbassového nebe, zakladatel brněnské REDRUM crew jež pravidelně boduje v Czech Dnb Awards, nově hrající i za Drumandbass.cz, jak sám píše: „starý, ale stále výkonný“ dj X.MORPH.
Z Olomouce k nám dorazí největší jméno tamní scény dj SHADE, který v Brně už nejednou rozmetal parket a věřme, že i tentokrát tomu bude nejinak. Shadeovi se mimo jiné podařilo zabodovat i se svým producentským pseudonymem GASMASK 71 na labelech jako Mindsaw, Nightmare či Order in Chaos.
Tuto hvězdnou sestavu pak z řad brněnské REDRUM crew doplní ostřílení PIER a HRR.NEC. Breakovou selekcí celý mejdan rozjedou panové v Brně nejpovolanější, MARCCO a KOTLYK z POHON crew. A v back2back setu se můžete těšit také na YACHTtě plujícího E.GEA a OLD VASHU.
O vokální doprovod této stage se postará již léty ostřílený MC VAANT z pardubického MERKURA a mladou průbojnou krev bude reprezentovat havířovský MC EMBRYO ze stáje AUDIOBUSH, který zabodoval i v loňském Ring4mcs.

Hvězdou reggae-dub stage bude francouzský MR.RICKY z projektu SAÏ SAÏ, kde společně s Ramsesem vystupuje již od roku 1985. Jednoduše řečeno se jedná o symbiózu kvalitní hudby postavené na základech ragga, rub&dub a dubu, úderné lyriky a typického odéru, kterým je zahalena většina francouzských projektů vycházejících z jamajské hudby.V Brně se představí v doprovodu brněnského dj DAEFEKTa.
Jak už je na Drumselectě zvykem, poslechnout budete moci i živé kapely. Tentokrát se můžete těšit na zkušenou partičku DUB ARTILLERY, která na vlnách českého reggae pluje již přes čtyři roky. Jak sami říkají, snaží se hrát reggae a dub s jamajským „feelingem“. My snad jen dodáme, že se jim to velmi daří.
Druhou kapelou, která k nám dorazí ze Žatce je JAHTEC JAMMIN JOB se svým roots-reggae-dubem. "Roots" znamená "kořeny", "kořenový", "od kořenů". Pojem "kořeny reggae" Jahtec Jammin Job nevnímá pouze geograficky (či botanicky :o) ), nýbrž zejména duchovně.
Ze Slovenska k nám dorazí dj INFLUENZA, který se svými dubstepovými kousky boduje i jako producent u českého labelu OWNTEMPO REC.
Na pozitivní vlně z JAMAICAN SOUNDu přijedou předvést svou vybranou selekci RASTA IRIE , LIONESS a LOCK UP. Svou multi-žánrovou tvář nám opět ukaží i brněnští PAWLAČ ZEWLS a nemůžou chybět ani zástupci boskovické BASSSHERIF crew AMMA a BAM BAM.

Tolik tedy k line-upu, hudba však není to jediné co vás čeká na tomto open airu. Můžete se těšit na čajovnu, fotbálky nebo fireshow. Samozřejmostí je i bohatý bar, v němž nebudou chybět ani míchané koktejly. No a hladovce zasytí bohatě zásobený grill nebo čestvě pečená pizza. Nemusíte se obávat ani nepřízně počasí - obě stage budou zastřešeny a vedle toho zde bude i další velký přístřešek na posezení.

Vstupenky pak ještě můžete stihnout v předprodeji za sympatických 110,- a to v Indies, Sketa shopu, pizza baru Tesně Vedle nebo café Mezzanine. Na místě pak do 21:00 zaplatíte 140,- a po o dvacku víc, takže 160,-CZK.

HRNEC
Máte k tomu co říct? Vložte se do diskuze.
HRNEC --- 20:14:22 20.9.2010
a ja za DS dekuju tez ... vsem vystupujicim i navstevnikum :)
LION168 --- 16:53:30 20.9.2010
Pawla Zewl5 taky dekuje .)
SORBAK --- 10:22:38 20.9.2010
Dub Artillery dekuje :)
HRNEC --- 11:51:53 16.9.2010
a tiskovkaaa ... :)
HRNEC --- 12:48:43 27.8.2010
plakat nahozen ;)
FATBWOY --- 15:20:18 20.8.2010
rad bych, ale asi to nebude mozne :/
HOLDER --- 19:29:57 18.8.2010
pěknou párty já si dám zahraničí :))
HRNEC --- 16:24:26 18.8.2010
update ucinkujicich ;)
ONDRAASH --- 12:44:21 16.8.2010
Z Práglu to mam daleko, ale kdo tam z tamního kraje nebyl, ať neváhá. Doporučuju!
SMARIO --- 14:49:24 13.8.2010
mozna se zastavim ;)