Tento web používá soubory cookie. Dalším používáním webu s tímto souhlasíte.
jméno
heslo
přihlásit
zaregistrujte se
zapomněli jste heslo?

kdo přijde

9 uživatelů půjde

hledání


http://www.alikvotnifestival.cz/

Mezinárodní setkání umělců a interpretů se zájmem o alikvotní zpěv a novodobé formy alternativní muziky.

Festival „Pražské Znění“ je již tradičním místem setkání zájemců o alikvotní nebo také harmonický zpěv. Letošní ročník obsazením největších světových alikvotních es aspiruje na mimořádnou alternativní hudební událost roku.

Ve čtyřech festivalových koncertech se představí vynikající švýcarská skupina „Stimmhorn“ v obsazení Christian Zehnder, Balthasar Streiff, která svým komickým vystoupením, postaví alikvotní zpěv do trochu jiného světla. Významným hostem festivalu se letos opět stane německý alikvotní zpěvák Wolfgang Saus, legenda alikvotního zpěvu David Hykes v doprovodu perkussisty a jazzmana Alana Vitouše, Igor Angelov a mužský vokální ansámbl Polyphonion, mongolská skupina Hosoo&Transmongolia a německá intuitivní zpěvačka Regina Lindinger. Alikvotním dialogem zahájí festival v pátek duo "Vola voce" (žačka indického Svámí Sri Sai Kaleshwary Claudiha Gayatri Matussek a bonnský alikvotní zpěvák a sbormistr Lothar Berger).

MOLLY
Máte k tomu co říct? Vložte se do diskuze.
LALINA --- 8:59:00 14.9.2008
včera ma nastvali...taketino s Lotharem nebylo a odlozili Hakese , vznikla hodinova prestavka, což jsem uz nedala a jela spát...navíc jsem tam zahlídla kořínkovou, vybavila si jeji preklad loni na Nových hradech a ..ne, to už fakt ne...

ale stejne ty 4 kila staly za to... Stimmhorn byli pravdu skvelí, jen jsem zírlala, jaky to maji v Alpách nastroje a co vsechno na ne jde zahrat a zatroubit :-))) a Wolfi a jeho gong... to proste fakt MUZU !!!

taky diskuse dopoledne byla pro me moc prinosna a mila. dneska se tesim na Igora a mongola:-)))
KATHAKOMBO --- 19:40:09 2.9.2008
Nu, letošní obsazení je skutečně hvězdné! Tak honem, každý pozvěte pár lidí, ať není vylidněno!