Tento web používá soubory cookie. Dalším používáním webu s tímto souhlasíte.
jméno
heslo
přihlásit
zaregistrujte se
zapomněli jste heslo?

kdo přijde

7 uživatelů půjde

hledání


http://www.faval.cz

MURTE (Panda Unity, dnbstep.cz)

WAB PROJECT (djs Alah, Vinyl & MC Bombicz)

HRR.NEC (Redrum)

DREADNOT (Redrum)

CHECKMATE (Redrum)

entry: till 22:00 free, after 50,-::: Po prvních třech dnech nového školního roku, tu máme první příležitost se trošku otřepat z proběhnuvšího šoku a to formou řádného proskákání se na dalším pokračování oblíbené klubovky DNB DNA na brněnském faválu. Tentokrát naše volba padla na královohradecký kraj, kde scénu aktuálně táhnou dvě uskupení.
::: Mazáky na tamní scéně reprezentuje PANDA UNITY vzniknuvší někdy v roce 2002, kterou na favál přijede reprezentovat dj MURTE, které své skillz piluje už řádku let a těší se čím dál větší oblibě, jak díky svým setům, tak i akcím Atention, které pořádá napříč celým hrálovhradeckým krajem. Stejně jako v jeho setech se i na jeho akcích objevuje krom dnb i reggae, breakbeat, house či tekkno. Mimo jiné jste ho mohli zastihnout i na letošním letním Let It Rollu. A nemůžeme ještě nezmínit, že Murte je též zastáncem fanoušků dnb stepu, a proto kromě Panda Unity oficiálně vystupuje i jako zástupce dnbstep.cz.
::: Mladá, nadějná a pro věc řádně zapálená krev koluje v žilách klukům, kteří tvoří WAB PROJECT. Tento projekt tvoří od roku 2008 dvojice djs ALAH a WINYL, které s mikrofonem v ruce doplňuje MC BOMBICZ. Kluci s nadšením sobě vlastním pořádají akce na mnoha místech svého kraje, kam si pravidelně zvou českou špičku dnb scény. Samotní Alah a Winyl se djingu věnují od roku 2003 a přes různé cesty se oba ustálili na veselé jumpupové selekci. V roce 2006 se hiphopý MC Bombicz nadchne pro kouzlo dnb mcingu, potkává Alaha s Winylem a nic už nebrání tomu, aby WAB PROJECT rozjel svou jízdu po klubech.
::: Tuto čtveřici pak doplní zástupci brněnského REDRUMu. Celou akci odstartuje svým promyšleným setem dj DREADNOT, který jak nikdo dovede začít pěkně zlehka a poslechově, aby parket předával řádně rozjetej na té správně vlně. Premiéru si na Favále odbude dj CHECKMATE, který rád kvatliní dnb všech odnoží, rád proloží i nějakou tou rovnější deskou. Celou sestavu pak uzavírá dj HRR.NEC, jako rezident akce.
::: Některé věci se mění, ale vstupné na DNB DNA ne. Proto se budete moct jako vždy na akci dostat do deseti hodin zcela ZDARMA, po desáté Vás pak požádáme o symbolických 50 Kč.

HRNEC
Máte k tomu co říct? Vložte se do diskuze.
NATURALLIAR --- 10:46:17 3.9.2010
btw. chillout pod vedenim chilli.org & friends .)

http://www.chilliorg.cz/
HRNEC --- 7:53:10 3.9.2010
a hrat se bude tentokrat na VOSAckym SOUNDu !!!
HRNEC --- 9:05:17 2.9.2010
a lajnap:
20.30 - Dreadnot
22.30 - Wab Project
00.30 - Murte
02.00 - Hrr.nec
03.30 - Checkmate
HRNEC --- 12:52:32 30.8.2010
pridany nejake ty povidacky okolo ;)