Tento web používá soubory cookie. Dalším používáním webu s tímto souhlasíte.
jméno
heslo
přihlásit
zaregistrujte se
zapomněli jste heslo?

kdo přijde

46 uživatelů půjde

hledání


http://www.shotgunfestival.cz

Festival dělaný srdcem, s láskou k elektronické hudbě, bez nafintěného PR, bez mediálních "hvězd".. TOMU VER! :)

Určitě jste si všimli, jak se nám letošní sezonu pročistila festivalová mapa. Naše republika přišla hned o několik zásadních festivalů. Na to, zda je to dobře či špatně, nechť si každý udělá názor sám. Za festivalem Shotgun stojí agentura Dynamic Line, známá svou neúnavnou prací v severočeském regionu. Právě letos slaví 10 let své existence a rozhodla se toto kulaté číslo zapít ve velkém! Předně se oživil dvoudenní koncept festivalu, tak jak jsme ho měli nejraději. Našlapaný program v pátek i sobotu a neopakovatelná atmosféra kempu Kristýna, místa stvořeného pro odpolední afterparty miniaturních rozměrů.
>> http://www.youtube.com/watch?v=ZlSCVtAFHAo


Jak jsme zvyklí z posledního ročníku, vyroste ve festivalovém areálu jedna otevřená stage a jeden taneční stan, obě scény s velmi barevnou dramaturgií. Na své si tak přijdou fanoušci techna, DnB, house, breakbeatu, dubu, minimalu i živých koncertů.
Openair scéna bude večer páteční patřit DnB. Vedle domácích rezidentů Skubana, Arka a Peeta se o vaši zábavu postarají také X.Morph, objev roku u našich východních sousedů B-Complex, největší bavič na scéně John B spolu s dalším Angličanem Dannym Wheelerem, kterého za mikrofonem doprovodí královna ženského MCingu Talli! Posledně jmenovanou dvojici si budete moci užít už den předem v pražském Chapeau Rouge, kde proběhne warmup pro nedočkavé.


Páteční stan nabídne alternativu všem, kteří mají rádi house a techno. Po světě se pohybuje spousta producentů, kteří více či méně úspěšně koketují s oběma styly. Několik z nich pak zvládá bravurně práci ve studiu a nejinak dokáží okouzlit publikum svými sety. Dámy a pánové, je nám velkou ctí, představit českému publiku v premiéře německého producenta a DJe Efdemina! Jeho právě vydané album Chicago jen podtrhuje jeho kvality a věřte, že coby DJ dokáže z tanečního parketu ždímat poslední zbytky sil všech přítomných. Support na podiu Efdeminovi zajistí hned tři živá vystoupení českých producentů Elektrabela, Dialecta a Mindhola a společný Djský set Spyra s Moorisem.
>> http://www.youtube.com/watch?v=ORR1XnQ7ma0Šestou hodinou ranní utichne hlavní stage, ve stanu bude pokračovat program ve složení Saboteur, 3ska a Milky live pro ty, co se rádi protančí úsvitem do nového dne. Jak již bylo uvedeno, očekávejte během sobotního odpoledne příjemnou afterparty i u některé z chatek kempu Kristýna. Pokud toužíte po komfortu bydlení v jedné z nich, neváhejte co nejdříve kontaktovat recepci na telefonu 485 140 091. Mezi další alternativy kempu Kristýna patří i ubytování v karavanech a stanech.

Po odpoledním polehávání u vody se na vás těší sobotní program. Na hlavní stagei jej odstartuje další z rezidentů Tomig, který připraví půdu pro koncertní vystoupení kapel Kazety a Midi Lidi. Po nich se dočkají všichni, kterým srdce tepe nad 130 bpm. Daho svým „je U.F.O.“ setem uvede další ze jmen, která se svou tvorbou silně zasadila o vývoj techna. Shotgun na minulých dílech představil takřka kompletní anglickou špičku, nicméně stále je v této zemi kde hledat. Pro letošek se tak spolu s námi můžete těšit z koncertního představení Regise a DJsetu Jamese Ruskina.

V lineupu pro letošní rok necháváme stále jedno volné místo na konci programu. Berte to jako poslední překvapení, dáváme si záležet, aby šlo o více než důstojnou tečku za festivalem.


Sobotní stan popluje na uvolněných vlnách deephouseu a nudisca. Perličkou rozhodně bude německý live-projekt Juno6! Toho doprovodí další živák - pražští talenti Popper-C a v Djských setech pak špička české deephouse scény – Lukáš Míčka, Diome, Face a Click Joe.
Zbývá dodat, že celý tento program můžete zažít za bezkonkurenční cenu 350 CzK v předprodeji.

Nemáme hlouposti typu VIP vstupenek, nemáme předražené bary, máme rádi hudbu a své publikum!
Vstupné na jeden den v předprodeji pořídíte za 250 CzK. Vstupné na místě je 400 / 500 Czk. Upozorňujeme i na akci, kdy bude od 1. září možno koupit čtyři vstupenky za cenu třech.

Máme radost z letošního programu, z toho, že s úctou k festivalové tradici oslavíme deset let působení na české taneční scéně. Těšíme se na víkend s vámi!
>> http://www.youtube.com/watch?v=7azxk9uunac


EXLUZIVNÍ PŘEDPRODEJ WWW.TICKETPRO.CZ
CLICK_JOE
Máte k tomu co říct? Vložte se do diskuze.
CEJN --- 13:57:16 18.8.2010
Skoda,tesili jsme se..
EWOKK --- 16:35:38 11.8.2010
MONOTYPEK: mrzi..drzim palce na pristi rok.
GLUON --- 19:38:22 10.8.2010
skoda :(
FUTURAMA --- 17:18:17 10.8.2010
:-(((((((( to je škoda, ale větší škoda je to, co se stalo...
MONOTYPEK --- 12:30:59 10.8.2010
S velkou lítostí, unavení a utrápení musíme oznámit, že se open air festival SHOTGUN 2010 neuskuteční.

Přípravy na 10. jubilejní ročník postihla přírodní katastrofa obřích rozměrů. Trojzemí a veškeré hlavní příjezdové cesty do něj, se během několika hodin proměnily k nepoznání. Kde byly mosty, mosty již nejsou. Kde byla krásná silnice, silnice již není. Drtivá většina zástavby Hrádku nad Nisou se ocitla ve vodě. Vodní nádrž Kristýna se protrhla a proměnila se v bahnitou lagunu.

V tuto chvíli nevidíme žádné možné alternativní řešení, než ukončit veškeré aktivity spojené s přípravou festivalu Shotgun 2010.

Prosíme Vás, všechny naše fanoušky, kamarády, obchodní partnery, dodavatele a Dje, o trpělivost a shovívavost v následujících dnech a týdnech.

Dáváme dohromady postupy s Ticketpro.cz, kterými co nejdříve uspokojíme potřeby těch, kteří si již zakoupili vstupenky.

Děkujeme všem za vyjádření podpory v těchto těžkých chvílích. Shotgun 2010 skončil, aniž by začal. Shotgun 2011 však není až tak daleko... rok a necelý měsíc. Co nevidět jsme zpět. Silnější.

Shotgun 2010 crew
TOOMUCH --- 19:56:29 9.8.2010
tak si to tam dej Dane hlavně všechno do pořádku a držím palce do příště!
MONOTYPEK --- 20:47:45 1.8.2010
Ve 3 týdnech po sobě, počínaje pondělím 2. sprna, startujeme soutěž na našem Facebook profilu o dvoudenní vstupenky na festival Shotgun 2010.

Ve 4. týdnu soutěžíme o dvoudenní vstupenku, tričko a boty značky ADIO, které nám dodal partner Revolutionshop.cz.

Okruh otázek se bude motat okolo vystupujících a nebudou ani jednoduché ani složité.
Nezapoměli jsme ani na pravidelné soutěžící na party informačních serverech. Zde poběží soutěž celý měsíc srpen.

Vyfoť Shotgun!

Speciální soutěž jsme připravili na víkend, kdy se Shotgun 2010 koná. Fotíte? Máte hodně pixelů v telefonu nebo máte nějaký ten chytrý telefon?

Zadání soutěže je velmi jednoduché: Shotgun 2010

Užívejte si společně s námi víkend 3.-5. září v Hrádku nad Nisou, v kempu Kristýna a na samotném festivalu a foťte. Foťte atmosféru, přírodu, přátele a kamarády, vystupující nebo noční oblohu nad hlavní stagei.

Vyberte tu nejlepší a nahrajte ji na na Shotgun profil na síti Facebook.
V následujícím týdnu vybereme 3 nejlepší.

Jaké jsou ceny? Boty a trička ADIO od Revolutionshop.cz .
FUTURAMA --- 10:36:51 27.7.2010
MISHACZEQ: jj náš kámoš mička by zahrál leda tak trance v autě:-))
MISHACZEQ --- 16:37:57 26.7.2010
FUTURAMA: to je jinej micka :)
FUTURAMA --- 18:52:00 25.7.2010
ILLSKILLZ: jako hrát:)?
ILLSKILLZ --- 18:26:17 25.7.2010
a Lukase Micku jsi slysela nekdy ?ú))
MONOMO --- 0:35:53 23.7.2010
ježiš ten flayer je úúúúžansý...ťuťu ňuňu :)
MONOTYPEK --- 15:19:54 21.7.2010
s deštěm si jeď zalaškovat na Pleasure Islandy :D
J0HN --- 15:12:38 21.7.2010
hurray! takze zase v kempu rachot? a den pred koupacka za deste? :-)
FUTURAMA --- 13:23:02 21.7.2010
Můžu jeden večer, tak furt nevim, ale Ruskina a Regise jsem neslyšla hafo járů...
PLUGE --- 11:01:17 21.7.2010
D!!
GREGOR_PRIDE --- 17:06:39 20.7.2010
jo jedinej mam PA :)
MONOTYPEK --- 15:10:50 20.7.2010
LIVEPA = konečně se prudič míša živě rozloučí :D
WELITELKA --- 8:39:52 20.7.2010
ups dik.. ovsem predpokladam ze v tedle cas budu napinat s gethajem plachtu v cerny hore, ovsem je mozny ze budem slapat zeli v srbsku a z vejcete bude bojova chaticka;]