Tento web používá soubory cookie. Dalším používáním webu s tímto souhlasíte.
jméno
heslo
přihlásit
zaregistrujte se
zapomněli jste heslo?

kdo přijde

1 uživatel půjde

hledání


http://www.youtube.com/lifeinaday

Cílem experimentálního projektu Život v jednom dni je vytvořit celovečerní film, který zdokumentuje život na Zemi v průběhu jednoho dne.

Život v jednom dni je unikátní světový experiment. Poprvé v historii vznikne dokumentární film vytvořený ze záběrů uživatelů z jediného dne. 24. července máte 24 hodin na to, abyste na kameru zaznamenali momentku ze svého života. Nejpřesvědčivější a nejzajímavější natočená videa budou sestříhána do experimentálního dokumentárního filmu, který produkuje Ridley Scott a režíruje Kevin Macdonald.
Film bude mít premiéru na filmovém festivalu Sundance v lednu 2011 a bude ke zhlédnutí přímo na YouTube. Pokud bude vaše video zařazeno do výsledného filmu, budete uvedeni mezi spoluautory. Získáte také šanci být jedním z 20 přispěvatelů, kteří pojedou na festival Sundance oslavit film společně s Kevinem Macdonaldem.

FIVEL
Máte k tomu co říct? Vložte se do diskuze.
FIVEL --- 12:15:13 7.7.2010
SAKJA_PANDITA: no to už záleží na tom, jak moc je tvůj svět velkej a jaké máš sklony k megalomanii =)
SAKJA_PANDITA --- 11:57:46 7.7.2010
FIVEL: noo z momentky nevim nevim, to chce aspon celovecerak k nasledny sebereflexi:)
FIVEL --- 11:36:45 7.7.2010
SAKJA_PANDITA: já právě taky. přijde mi ale dobrý, že i kdyby si něco natočila a ani to třeba neposlala, je to dobrej způsob, jak si zmapovat sebe sama a dostat se k nějaký sebereflexi
SAKJA_PANDITA --- 11:31:20 7.7.2010
dobrý nápad! nevim tedy, jestli se zúčastním, ale jsem hodně zvědavá na výsledek.