Tento web používá soubory cookie. Dalším používáním webu s tímto souhlasíte.
jméno
heslo
přihlásit
zaregistrujte se
zapomněli jste heslo?

kdo přijde

7 uživatelů půjde

hledání


http://www.etadjs.estranky.cz/clanky/novinky/eta-djs-tour.html

Dj Boogie z polské poznaně červencovým hostem Eta Djs

ETA Djs TOUR 8-10.7.2010 S přibývajícím horkým letním počasím se Eta Djs vrací v plné síle na českou Funky-Groovy scénu a za pomoci zajímavých hostů ze zahraničí Vám nabízí to nejlepší a nejkvalitnější co můžete v našich krajích slyšet.

V dubnu tohoto roku jsme Vám přivezli vynikajícího Dje, sběratele vynilových desek a jednoho z představitelů celosvětově známé kompilace Polish Funk, mapující polskou funk, soul a groovy scénu Dje Papa Zuru.

Papa Zura tu strávil 5 dní a moc si vychvaloval naše tančící a rozjařené publikum. Večírky to byli skvělé a mnohdy trvali až do časných poledních hodin.

Díky těmto skvělým večírkům které se v dubnu s Papa Zurou odehráli jsme si dovolili po 3 měsících pozvat dalšího Dje z polska, který již u nás vystupoval před necelým rokem.

Vzpomínáte si ještě na plný parket pražského Chapeaurouge, kdy nebylo díky mlze vidět na krok a z reproduktorů se linula písen od The Apples - Killing, následována originální verzí od Rage Against the Machine - Killing in the name? Dj Boogie 13.9.09@Chapeaurouge

V té chvíli byl parket plný poskakujících a běsnících návštěvníků klubu a nejinak tomu bylo i za Djským pultem kde poskakoval náš polský host Dj Boogie.

Již jste někdy slyšeli Dje z ciziny který by do J.Browna či jiného předního představitele celosvětové Funk scény namixoval písně Flaminga M.Rottrové či Framus 5 M.Prokopa, následované funky breaky labelu Goodgroove records?

Tak to je přesně on - Dj Boogie z polské poznaně.Hudební chameleon a sběratel vynilových desek a další z propagátorů polské Funk, Soul a Groovy scény. Boogie přijede ve čtvrtek 8.července do prahy a vystoupí v těchto klubech:

8.7.   Wakata - Praha

9.7.   Chapeaurouge - Praha

10.7. SAD-SKA Fest - Jezero Sadská (18-19.30h)

10.7. Free-D bar - Mlékojedy u Neratovic

Eta Djs děkuje za skvělou spolupráci Wakatě, Chapeau a Free-D baru díky nimž  toto miniturné vzniklo.

Za Etu Goldstar

Dj Boogie Muzikant,Dj a producent vlastním jménem Marcin se muzice věnuje již od svých mladých let. V dětství navštěvuje hudební školu,kde hraje na klavír a dokonce si zahraje v divadle. Postupem času dává přednost hře na kytaru a navštěvuje různá místa,kde se schází s dalšími muzikou zaujatými lidmi.Díky těmto dýchánkům se v letech 1997-98 přidává ke studentské kapele Danse Macabre,ve které zpívá své texty,hraje na kytaru a skládá hudbu. S blížícím se rokem 2000 a po nasbírání zkušeností s kapelou Danse Macabre zakládá svou vlastní formaci Brakdanych inspirující se rockovou hudbou 70tých let.V této kapele skládal texty i muziku,zpíval a hrál na kytaru.Brakdanych měli úspěchy a každý víkend někde koncertovali.Nahráli i demo,které se hrálo v polských rádiích. V roce 2002 propadne kouzlu jazzové,funk a soulové muziky.Začíná si kupovat desky a jako jeden z prvních Djs v rodné Poznani hrát tyto styly.Neznalému publiku představuje funk-soul-boogaloo a po prvních úspěších se rozhoduje nahrát první mixtape,který představí v poznanském radiu Mercury S kufrem plným hudebních rozmanitostí začne vystupovat po celém polsku a šíří mezi lidi funkovou vlnu......

Dj Boogie in da MIX

 

GOLDSTAR
Máte k tomu co říct? Vložte se do diskuze.
EZEE --- 10:56:08 29.6.2010
hezky!!:)