Tento web používá soubory cookie. Dalším používáním webu s tímto souhlasíte.
jméno
heslo
přihlásit
zaregistrujte se
zapomněli jste heslo?

kdo přijde

16 uživatelů půjde

hledání


http://www.maha4all.info/

Reggae open air meeting nedaleko Ústí nad Labem, 1st stage živá hudba, 2nd více méně reprodukce z gramofonových desek.

Místo
Letiště - Airport - Ústí nad Labem
Podhoří D8 exit 74
Ústí nad Labem
Česká republika
50° 42' 4.0212" N, 13° 58' 33.0744" E

Hudební festival pod otevřeným nebem REGGAE AREA. Již tradičně v srpnu na letišti u ústí nad labem.Letošní ročník se nese v pravém festivalovém duchu.Pohupovat se v reggae rytmech a skákat do ska začneme už v pátek 20.srpna 2010.

Zde lineup letošní reggae area (hlavni stage):

PÁTEK 20.SRPNA

18:00–18.40 Demontage /Ústí n. L./ http://www.demontage.xf.cz/
19:00–19:40 Der Popletter /Teplice/ http://bandzone.cz/derpopletter

19:40–20:40 Cotton Buts /Ústí n. L./ http://bandzone.cz/cottonbuts

20:40–21:20 Družba /Kralupy nad Vltavou/ http://bandzone.cz/druzba

21:20–22:20 Pub Animals /Č. Krumlov/ http://www.pubanimals.cz/

22:20–23:10 The Hysterics /Teplice/ http://bandzone.cz/thehysterics

23:10–00:10 Feher Fekete Kerek /Ml. Boleslav/ http://ffk.feherfeketekerek.net/

00:40–01:50 HomeBwoyRasta /Olomouc/ http://bandzone.cz/homebwoyrasta

SOBOTA 21. srpna

12:00–12:40 Noiz of Zion /Děčín/ www.noiz.cz
12:40–13:20 Sandokanrebells /Teplice/ http://bandzone.cz/sandokanrebells
13:20–14.20 Čistírna pokaždé jinak /Teplice/ http://bandzone.cz/cistirnapokazdejinak
14:20–15:00 Burning Steps /Most/ http://bandzone.cz/burningsteps
15:00–16:00 Kulturní Milan /Karlovy Vary/ http://www.myspace.com/kulturnimilan
16:00–16.40 Xacru! /Mšené Lázně/ http://bandzone.cz/xacru

16:40–17.40 Harambe /Děčín/ http://harambe.ic.cz/

17:40–18:20 surpirse

18:20–19:20 Ocho Ríos /Plzeň/ http://bandzone.cz/ochorios

19:20–20:10 Močový khameni /Ústí n. L./ http://bandzone.cz/mocovykhameni

20:10–21:10 San Dal /Plzeň/ http://sandal.wz.cz/

21:30–22:30 Uragan Andrew & Reggae Orthodox /Ústí n. L./ http://www.uraggan.info/

23:00–24:00 Smola a hrušky /Spišská Nová Ves,SK/ http://bandzone.cz/smolaahrusky

00:30-01:30 Dub Artillery /Praha/ http://www.dubartillery.cz/

01:30-11:00 Colectiv, Skandy, Wágus, Hundread , djs´ & not system

Lístky budou v předprodeji v síti ticketportal od 4.7. 2010

Mo´info viz odkaz

BE_RRY
Máte k tomu co říct? Vložte se do diskuze.
EFFKA --- 23:26:39 18.8.2010
pojedete nekdo v sobotu odpoledne nebo v podvecer? mozna bych jela tez, pokud bych sehnala odvoz.