Tento web používá soubory cookie. Dalším používáním webu s tímto souhlasíte.
jméno
heslo
přihlásit
zaregistrujte se
zapomněli jste heslo?

kdo přijde

273 uživatelů půjde

hledání


http://www.codemode.cz/

Prague free fashion weekend - prodejní přehlídka alternativní české módy

S radostí vám oznamujeme, že letní edice CODE:MODE bude!!!!

Proběhne 30. července - 1. srpna 2010 na Střeleckém ostrově! Akce proběhne ve spolupráci s Letním kinem, které bude na ostrově působit celé léto.

Akce bude třídenní (pátek - neděle), protože je léto a prázdniny, tak časově vždy 10:00 - 21:30 hod (v neděli do 17:00). Poté bude následovat vždy tématicky laděný film. Jak jste již zvyklí, po celý den bude akci doprovázet rozmanitá hudba našich DJs. Na akci bude k dispozici několik barů s občerstvením (budeme se snažit vyhnout frontám jak jen to půjde) a samozřejmě dostatek mobilních WC.

Stánky:
- stánky budou mít limity v rozměrech jak jste zvyklí 2,5 x 4 metry ( v případě zastřešených variant lze 3 x 3 metry)
- vybavení stánků je opět na vás, tentokrát počítejte i s variantou déšť
- v rámci vašeho prostoru vám neklademe žádná omezení, co se týká výzdoby, vybavení, případných variant zastřešení, pouze zdůrazňujeme, že veškeré aktivity se musí provádět s respektem k ostrovu a s přihlédnutím k tomu, že se budeme pohybovat prakticky v přírodě
- dovoleny či přímo doporučeny jsou deky na opalování, piknikové koše, plavky, slunečníkodeštníky a další pomůcky k příjemně stráveným letním dnům
- budou mít k dispozici elektřinu, opět pouze na osvětlení lampičkami, laptopy a hudební přehrávače (ne velká světla, topení, varné konvice apod - to právě způsobuje výpadky pro všechny okolní účastníky)
- odpadky, které vyprodukujete prosím také odneste s sebou, je nutné dbát na pořádek
- každý den si musíte věci sbalit a odvést, na ostrově není možné přes noc věci skladovat, není tam vhodný prostor, a ostrov jako takový je velmi těžko uhlídatelný

- právě pro vás vymýšlíme logisticky nejlepší variantu, jak se na ostrov přesunout se všemi věcmi co nejpohodlněji, budeme mít zábor u vchodu na ostrov z mostu, ovšem v každém případě počítejte s tím, že bude potřeba věci hodně rychle vyložit a zase odjet, samozřejmě parkování v blízkosti vám všem není možné zařídit

Informace k přihlášce:
- prosím, napište mail na info@codemode.cz, pokud máte zájem o účast a pošlete nám odkaz na web či prezentaci vaší práce
- počkejte na potvrzovací odpověď se všemi dalšími informacemi
- kapacita je velmi omezena, organizátoři si vyhrazují právo účastníky vybrat

- protože se jedná o lehkou letní variantu, nebudeme vydávat katalog (mnoho z vás má jistě ještě doma či v obchodě zásoby toho jarního)

Cena za účast:
- 2.500,- kamenné obchody, jednotliví návrháři, šperkaři
- 5.000,- internetové obchody neprodávající vlastní originální tvorbu
- 8.000,- subjekty, které nejsou o módě a doplňcích, přesto mají pocit, že s komunitou návštěvníků rezonují a chtějí se na akci prezentovat

Pojďme zažít letní CODE:MODE! Užívat si módy, slunce, cirkusové atmosféry, pouliční zábavy, pikniků v oáze uprostřed Prahy. Zveme vás k radosti, tanci, do barevného světa plného originálních a zajímavých nápadů. Přijďte se inspirovat a prezentovat svůj um!

Moc se na vás těší váš CODE:MODE tým!

JOLA
Máte k tomu co říct? Vložte se do diskuze.
OTZ --- 20:28:34 2.8.2010
Praha 1 předčasně ukončila přehlídku nezávislé módy
http://www.piratskenoviny.cz/?c_id=32407
REEFER --- 19:36:02 2.8.2010
a omri se tam umistil devatej na svete v kulickach ;D
DRIXIS --- 8:05:07 2.8.2010
jaj ještě že jsem se tam dostala vsobotu a nenechalato ažna neděli. Každopádně super. I semsi vytipovala pár shopu které si vyhledám a navštívím pro podrobnější průzkum =)
MALIEN --- 0:30:07 2.8.2010
Super akce! Uvítal jsem méně recyklace oproti jaru...
ALEF --- 21:55:17 1.8.2010
CODE:MODE: Diky, support a respekt vsem organizatorum a zucastnenym na tyhle vyjimecny akci! Galerie vsech stanku, tvurcu a prodejcu, kteri se ji zucastnili je tady: http://www.hypno.cz/codemode300710
ALEF --- 21:01:23 1.8.2010
jenom preposilam:
Oficiální zpráva o CODE:MODE SUMMER 2010

Milí vystavovatelé, drazí návštěvníci,

toto je oficiální vyjádření organizátorů CODE:MODE SUMMER 2010, tiskovou zprávu ještě dnes zpracuje naše PR koordinátorka Hana Kusnjerová ( hana.kusnjerova@gmail.com ).

Po enormně úspěšném jarním CODE:MODE 2010 jsme se rozhodli udělat další již v létě. Někde na slunci, ale se stínem. U vody, ale dostupné. Z několika variant se nakonec vybral Střelecký ostrov. Risknuli jsme špatné počasí, složitou dopravu i neodhadnutelnou návštěvnost o prázdninách a dostali CODE:MODE ze závětří Karlína.

Samotná akce předčila naše očekávání. Počasí nám přálo, návštěvníci přišli v hojných počtech, technika nás nezradila. Velká řada medií o nás informovala z vlastní iniciativy. Celostátní televize, denní i týdenní tisk, radiostanice - všichni věnovali naší akci a hlavně našim vystavovatelům velký prostor. Akce se zůčastnili mladí tvůrci z celé České republiky a Slovenska. Na ostrově bylo cirka 90 vystavujících, po celou dobu probíhal doprovodný program (cirkusové workshopy, obří loutky, yo-yo exibice). Na dvou hudebních podiích se střídali DJs s hudbou od latina po dubstep. Patnáct tisíc návštěvníků CODE:MODE si prohlédlo v týdnu před konáním akce sto tisíc stránek našeho webového katalogu. CODE:MODE SUMMER 2010 se stalo významnou módní, designovou a společenskou událostí léta.

Přes všechno to je bohužel smutnou realitou, že CODE:MODE SUMMER 2010 bylo předčasně ukončeno o sobotní půlnoci. Důvodů bylo víc. Akci řádně schválila několik týdnů dopředu programová rada Letního kina. Její úlohou pak bylo vše komunikovat s Úřadem městské části Praha 1. V průběhu se ale ukázalo, že CODE:MODE svým rozsahem a velikostí přesahuje schvalovací kompetence této rady. Z pohledu městské části jsme se stali subjektem vyžadujícím samostatné schválení mimo programový rámec Letního kina. Pokusili jsme se najít kompromisní řešení a domoci se dodatečného povolení. To se však nepodařilo a byli jsme nuceni akci v sobotu večer uzavřít. Rádi bychom se omluvili všem návštěvníkům, ke kterým se tato informace nedostala a přijeli mnohdy z velké dálky až v neděli.

Nacházíme se v nelehké pozici a tím spíš děkujeme všem, kteří nás podpořili na ostrově. Máme za sebou dva dny naprosto výjimečné akce, která ještě v takovém formátu v centru Prahy neproběhla. Vděčíme za to především návštěvníkům, kteří nám svou účastí dali najevo, jak bolestně moc u nás chybí akce, která by umožnila nezávislé domácí tvorbě prezentaci ve veřejném prostoru. Díky našim účastníkům za poctivou přípravu na CODE:MODE a všechny ty krasné věci, se kterými přijeli, někteří již po několikáté.

Zachovejte nám přízeň, pracujeme nejen na dalším velkém CODE:MODE, ale hlavně na posílení platformy, kterou všichni společně vytváříme.

tým CODE:MODE

info@codemode.cz
www.codemode.cz
OTZ --- 14:06:59 1.8.2010
akce pro značný úspěch zrušena..
SARAJ --- 9:50:29 1.8.2010
byla jsem vcera a super,nektere slecny meli oprvdu krasny doplnky,kamaradka ukoristila nausnice s otikem a panem pavkem:]]]

diky
DANUTA --- 23:40:52 31.7.2010
boli sme dnes pozriet a chvalim! kedze mame pred dovolenkou,tak, bohuzial, setrime a nie su korunky na minanie. no nasli sme kopec veci, hlavne sperkov, ktore zaujali natolko,ze po dovolenke sa bude objednavat a nakupovat.
palce hore :))))
KAREN --- 22:41:39 31.7.2010
,(
WENCA --- 22:24:55 31.7.2010
z codemode twittru:

Smutná zprava. #codemode je zítra zrušen. Oficialni zprava brzo. Sirte.
PUNKTURA --- 12:20:53 4.7.2010
OMRI: FUCKIN´WEATHER!
ANIXA --- 20:46:11 2.7.2010
aa pokracovani......
NEELLA --- 21:07:52 28.6.2010
koupila jsem teď letenky na sicílii, takže jsem bez peněz 8(
ELESDY --- 15:21:20 28.6.2010
jsem na dovoleny, takze nee,,diky
OMRI --- 15:16:15 28.6.2010
:))
jeziz co jsem vubec rek? ze muze bejt spatni pocasi, to je vse..
ale kdyz to mate objednani tak ze bude teplo jsem jedini rad :)
REEFER --- 15:09:10 28.6.2010
tywe omri... to je marny s tebou, a takovej slusnej kluk vypadas.
OMRI --- 14:02:29 28.6.2010
no, neni to pokus o vtip, v lete se nikdy nevi az naposledni chvili jak bude pocasi, loni jsem byl asj na 10 ruzne festivaly a na vsichni byl hrozne pocasi, ale doufam ze to tak nebude :)