Tento web používá soubory cookie. Dalším používáním webu s tímto souhlasíte.
jméno
heslo
přihlásit
zaregistrujte se
zapomněli jste heslo?

kdo přijde

1 uživatel půjde

hledání


www.sosfest.cz

Devátý ročník příjemného rockového hudebního festivalu, kde vystoupí: Ozzy Osbourne revival, Jo-Ann, GotHigh, Cultivar a další. Možnost stanování...

Benefiční rockový festival SOS-fest okoření Ozzy Osbourne revival

Kromě již zmíněného prvotřídního revivalu Ozzyho Osbournea uvidíte a uslyšíte vítěze loňské soutěže školních kapel Cultivar, dále pak mělnické uskupení RemorDimiento a dvě povedené rockové party Jo-Ann a GotHigh. Akci pak zakončí zajímavé uskupení Duobetic Homunkulus, jehož vystoupení doprovodí multimediální projekce.

Festival se tradičně koná pod širým nebem v zahradní restauraci U Jelínků, kde lze i rozbít stan a přenocovat. Na akci bude několik tématických stánků (hudebniny, knihy o hudbě, apod.), vaše děti se mohou vyřádit v dětském koutku (pískoviště a spousta hraček) a pro zahnání hladu budou připraveny grilované speciality a nebo staročeská kuchyně.

Vstupenky na festival budou večer slosovány, a budete tak mít možnost vyhrát jak hodnotné ceny, tak především dvě vstupenky (každá v hodnotě 1900 Kč) na srpnový ŘÍPFEST, kde jako hlavní hvězdy vystoupí Ozzy Osbourne, Korn, Nazareth, The Switch a další.

Vytěžek festivalu bude jako každý rok věnován na charitu, a tentokrát se obdarovaným stává rodinné centrum Kašpárek, které aktivně provází rodiny s malými dětmi, nabízí jim nové možnosti využití volného času, věnuje se vzdělávání rodičů a přispívá tak k posilovaní hodnot rodiny a mezigeneračních vztahů.

Program:
16:00-17:00 DustyKate
17:00-18:00 GotHigh
18:00-19:30 Ozzy Osbourne revival Praha
19:30-20:30 Jo-Ann
20:30-21:30 Cultivar
21:30-22:00 Duobetic Homunkulus
22:00-23:00 Slosovaní vstupenek, noční JAM...

Další informace naleznete na: www.sosfest.cz

Přijeďte se v sobotu na Mělník pobavit, přispět na dobrou věc a vyhrát skvělé ceny.

RAIST
Máte k tomu co říct? Vložte se do diskuze.