Tento web používá soubory cookie. Dalším používáním webu s tímto souhlasíte.
jméno
heslo
přihlásit
zaregistrujte se
zapomněli jste heslo?

kdo přijde

10 uživatelů půjde

hledání


http://www.csfd.cz/film/5451-cerna-kocka-bily-kocour/

S filmem Černá kočka, bílý kocour od jugoslávského režiséra Emira KosturicyTentokrát výjmečně ve čtvrtek Vám pilotí filmový klub nabídne více než kvalitní balkánský snímek Černá kočka, bílý kocour.

Staříci Grga a Zaria jsou přátelé od nepaměti. Čtvrt století se neviděli. O to víc se těší na setkání, které se však odehraje za velmi pohnutých událostí, kterým jiné - neméně pohnuté události - předcházejí... Zariův Matko potřebuje nutně peníze a tak se obrátí na cikánského kmotra Grgu se lží, že Zaria je po smrti, a ten mu je půjčí. Brzy se však ukáže, že dluh nemůže vrátit a tak se má vykoupit sňatkem s liliputánkou Beruškou. I když se ani jednomu do takového manželství nechce, nastává den svatby. Svatby neobvyklé, bouřlivé, při které každý z aktérů tohoto temperamentního a humorného vyprávění naplní svůj osud. Na filmu není důležitý ani tak samotný příběh, jako jeho až neskutečné postavy, které se ocitají v nepřetržitém toku událostí, myšlenek, představ, lidských citů a bujarého veselí, plynoucích v neutuchajícím rytmu obrazů a umocněných strhující hudbou. (oficiální text distributora)

Start 19:30, vstup zdarma!

TIP
Máte k tomu co říct? Vložte se do diskuze.
MAJDUSH --- 17:33:19 24.6.2010
chtěla jsem, ale zase ne.e:/ příště
TIP --- 9:08:40 23.6.2010
MOWE:
ZMATEX: uzijte si film, ja na posledni chvili zjistil ze musim jet do jiznich cech na "skolni terenni cviceni" :-(
ZMATEX --- 23:13:33 21.6.2010
pridu vam dat dvacet, to je jasny:)
MOWE --- 22:50:44 21.6.2010
Výborný dílko. Viděl sem naposled tak před rokem a půl,takže se rád znovu dobře pobavím. Dokonce to je jedna z mých nejoblíbenějších komedií. A jeste navíc super,ze kdyz sem rozhodnuty se konecne za kazdou cenu do klubu dostat,je připraveno takové fajnové menu. Ahoj ve čtvrtek.
_DUX_X_ --- 16:13:01 21.6.2010
tak tentokrát snad konečně na filmeček dorazim :) btw dobrej výběr ;)