Tento web používá soubory cookie. Dalším používáním webu s tímto souhlasíte.
jméno
heslo
přihlásit
zaregistrujte se
zapomněli jste heslo?

kdo přijde

3 uživatelé půjde

hledání


V sobotu 26.června se v žižkovském klubu Central Station odehraje již šestý díl techno měsíčníku Lobotomija Lokomotivnaja. Pravidelný večer servíruje

V sobotu 26.června se v žižkovském klubu Central Station odehraje již šestý díl techno měsíčníku Lobotomija Lokomotivnaja. Pravidelný večer servíruje již půl roku to nejlepší ze současné domací scény a zároveň přináší českému publiku zahraniční jména mladých producentů. Šestý díl představí svojici maďarských producentů Doryk aka P.C.M.N. a Dan Mute, kteří během večera zahrají své livesety. Českou posilou jim budou djové Daho, Paul Hawk a rezident Dialect.

Doryk aka P.C.M.N – livePA (audioexit rec., HU)
Majitel maďarského AudioExit recoridings, dj a producent začal s vlastní produkcí v roce 2003. Od té doby vydává svou produkci na labelech jako Furanum rec./pl/, DarkAudio /hu/, nebo Zimmer Records /de/. Pod uměleckým jménem Doryk najdete spíše klasické techno, zatím co pod P.C.M.N. se zaměřuje spíše na experimentálnější stránku techna.

Dan Mute – livePA (audioexit rec., HU)
Další mladý maďarský producent, zásobuje svojí produkcí světové techno labely zhruba od 2007. Mimo domacích labelů DarkAudio a AudioExit, najdeme jeho produkcí také na belgickém Ante-Rasa, kde mají zářezy i Pluge, Cyp a Dialect.

Daho (nula2.cz)
Dje Daha snad není střeba ani představovat. Daho je jeden z mála djů, kteří technu zůstali věrni i po mnoha letech. Spolu se svým kolegou Gingerem masírovali ušní bubínky na prvních Cosmictripech nebo Apokalypsách. Ke dvojce Daho a Ginger samozřejmě patří i (asi) nejlepší český vinyl shop Nula2.cz.

Paul Hawk (impact mechanics rec.)
Pod jménem Paul Hawk začal vystupovat už v roce 1997. Má za sebou hraní jak v České republice, tak v zahraničí, po boku jmen jako např. Takaaki Itoh, Scan X, Inigo Kennedy, Steve Bailey aka Makaton. Počátky producentských aktivit vyústily ve spolupráci s prvním českým labelem TechEx, a z ních vzešel vinyl TechEx001, na jehož realizaci se Paul jako producent podílel. Nyní svou produkci vydává jak na českých (Isis recordings, Naked records), tak zahraničních labelech (Impact Mechanics – Chicago), po boku jeho oblíbených jmen (Mark Williams, Ryo Shimizu).

Dialect (technokracie.org)
Michal se na poli elektronické hudby pohybuje již desátým rokem. Vlastní produkci vydává například na zahraničních labelech Ante-Rasa, Return-Records. Dialect také stojí za informačním portálem Technokracie.org a od začátku roku 2010 pak spolu s dvojkou Pluge a Wetrix provozují český techno free label Transporta Rec.

Vstup: do 22:00 zdarma, poté 90,- Kč

GREGOR_PRIDE
Máte k tomu co říct? Vložte se do diskuze.
GREGOR_PRIDE --- 16:26:36 11.6.2010
tyve cejne !
CEJN --- 14:15:59 11.6.2010
Skoda,jsem mimo Phu :((