Tento web používá soubory cookie. Dalším používáním webu s tímto souhlasíte.
jméno
heslo
přihlásit
zaregistrujte se
zapomněli jste heslo?

kdo přijde

1 uživatel půjde

hledání


http://www.myspace.com/handagote

Postapokalyptický piknik u vyschlého jezera.
Čekání se už proměnilo ve zvyk. Čas změny už minul, ale i neúspěšný pokus je platný.

Inspirováno texty Cormaca McCarthyho a Hermana Melvilla, trilogií Mad Max, příběhy Čtyřlístku a Artušovskou legendou.

Představení velmi volně navazuje na předchozí projekt Rain dance. Při jeho přípravě nebyl rovněž použit počítač ani jiná digitální elektronika.

Připravili: Švábová, Dorner, Hybler, Kropáček, Procházka, Smolík

Srdečně zveme!

http://www.myspace.com/handagote
http://www.jedefrau.org

Dobrý den,
Chtěl bych Vás pozvat na premiéru souboru HANDA GOTE Research & Development, která se bude konat 18.června 2010 Studio ALT@ - Hala 30.
Kus s názvem METAL MUSIC, a pokud nemáte 18. června času, můžete také vidět re-spustit druhý den, je tedy 19. června se doporučuje sledovat dva nejlepší dny, takže bychom se neměli nechat ujít jeden z aktérů alternace. Oba budou stojí za to! Cvičení je pokračováním velmi úspěšné předchozí dílnou sadu RAIN DANCE. Pro plný zážitek z představení, ale není nutné navštívit první, Déšť tanec, a pak METAL MUSIC. Oba kusy se může stát velmi dobře sama.


Zatímco protagonisté v předchozí prezentaci Déšť tanec provozovat různé pokusy zachránit svět a své vlastní důstojnost na svět tím, že ohrožuje: "... vaše bohy selhal. Naše bude probíhat!", nyní zoufale hledá skupinu mutantů vyšeptalých ploužící pustá oblast bez cíle. Podívala se na ně, uznávají hrdinové našeho dětství - Fifinku, Myšpulína, Bobík a pyžama. Rusty harpunu naznačuje směr nikde, a poslední německý vítěz hraje skok. Moment a svět, jak ho známe, že jsme zcela rozpustit před našima očima. Jakmile začnete si můžete odpočinout, budeme zrušit dramatické výbuchy, a pokud si zdřímnout na chvíli, nic se neděje. Ale vidíte, tanec, živá hudba, něco znít parodie na hudební nástroje, Bobíkův orangutan útok, utrpení, skutečné divadlo, monolog a dalších tradičních přísad.

Nenechte si ujít tuto fantastickou podívanou pro milovníky divadelního anarchie!

Tomáš Procházka

BISKUP
Máte k tomu co říct? Vložte se do diskuze.