Tento web používá soubory cookie. Dalším používáním webu s tímto souhlasíte.
jméno
heslo
přihlásit
zaregistrujte se
zapomněli jste heslo?

kdo přijde

1 uživatel půjde

hledání


http://www.unitedislands.cz/cs/program/klubova-noc.html

Narcotic Fields, Montage, dj Element

United Islands: klubová noc

20:30 Narcotic Fields

22:00 Montage

23:45 dj Element

MONTAGE

Montage: King or Queen

Zpěvačku Kláru Vytiskovou má každý spojenu s kapelou Toxique, která byla podle cen Anděl za rok 2008 Objevem roku. V dvojčlenném projektu Montage Vytiskovou doplňuje bubeník a producent Thom Herian, který se zároveň věnuje drum´n´bassové produkci pod uměleckým jménem Drama Jacqua. Montage fungují už třetí rok, od doby, kdy úspěchy Toxique byly relativně v nedohlednu.

Thom i Klára nejprve po dobu dvou let vytvářeli skladby, které v sobě mísily chytlavý elektronický pop s junglovými strukturami, a vyvíjeli svou hudební filozofii na provokativní ležérnosti a podmanivosti vokálu Kláry Vytiskové. Premiérově vystoupili v červnu roku 2009 v Paláci Akropolis, kde předskakovali britské soulové kapele Belleruche, a jejich skladby jako The Cinnamon nebo Alphabet pravidelně znějí éterem Radia 1. V současnosti mají svůj první videoklip k písni King Or Queen ze stejnojmenného debutového alba, které vyšlo letos u firmy Indies MG.

NARCOTIC FIELDS

Narcotic Fields - Never Let me down

Olomouckou kapelu vycházející z trip-hopu, elektroniky a kytarové indie scény, zakládají v roce 2007 Tomáš Bayer a Tereza Kopecká. Přibírají další muzikanty až na současnou šestici: Tereza Kopecká: zpěv, Tomáš Bayer: programming, klávesy, zpěv, Mojmír Havlík: kytara, Zdena Pospíšil: kytara, Roman Vičík: baskytara, Ctirad Tomis: bicí.

Začátkem roku 2008 vítězí v soutěži BoomCup. Důsledkem je zájem médií, rozhovor v ČRo Ostrava, vystoupení v ČT a učast na Colours of Ostrava. Mají za sebou hraní s kapelami: Khoiba, Načeva, Ohm-Square, Roe-Deer, Kill the Dandies!, The Prostitutes či Steve Morell.
V únoru 2009 účinkují NF v pořadu Kultura.cz na ČT2, v březnu vydávají u Indies MG Records debutové album Erase. Po křtu v olomouckých 15min a pražském Matrixu vyjížďějí SKATESHOP.CZ Erase TOUR 09 s několika djs po osmi českých a moravských městech.

ELEMENT_CEZET
Máte k tomu co říct? Vložte se do diskuze.