Tento web používá soubory cookie. Dalším používáním webu s tímto souhlasíte.
jméno
heslo
přihlásit
zaregistrujte se
zapomněli jste heslo?

kdo přijde

4 uživatelé půjde

hledání


http://www.siriri.org/2010/06/01/prednaska-tomase-jelinka-v-klubovne/

V pondělí 7. června odpoledne – od 17:00 proběhne v kulturním centru Klubovna na Praze 6 přednáška Tomáše Jelínka. Tématem přednášky bude Středoafrick

V pondělí 7. června odpoledne – od 17:00 proběhne v kulturním centru Klubovna na Praze 6 přednáška Tomáše Jelínka. Tématem přednášky bude Středoafrická republika a činnost SIRIRI v této zemi.

Tomáš Jelínek je člen dozorčí rady SIRIRI. Koncem roku 2008 navštívil Středoafrickou republiku v rámci dvoutýdenní mise, během které spolu s našimi středoafrickými partnery hledal další možnosti pomoci.

Přednáška Tomáše Jelínka proběhla na mnoha místech České republiky a pokaždé byli posluchači nadšení – přijďte se sami přesvědčit, že opravdu stojí za poslech.

KC Klubovna naleznete zde.

Auditko Klubovny zde.

SIRIRI je česká nezisková organizace, která se věnuje pomoci tzv. dárcovským sirotkům. Tedy zemím, které se bez pomoci zvenčí neobejdou, kterým se ale pomoc nedostává.

Pomoc SIRIRI v tuto chvíli směřuje do Středoafrické republiky – jedné z deseti nejchudších zemí světa. SIRIRI tu spolupracuje se spolehlivými místními partnery, kteří znají situaci a mají uznání i ze strany místních obyvatel. Projekty v této zemi jsou v oblastech školství, zdravotnictví a zemědělství a jejich hlavní cíl je postavit místní na vlastní nohy – rozvinout místní lidský i přírodní potenciál.

Činnost SIRIRI zajišťuje tým dvaceti lidí – všichni pracují jako neplacení dobrovolníci. Jediný placený zaměstnanec je placen z dotace Ministerstva zahraničí. Jedním z pilířů práce SIRIRI jsou minimální provozní náklady a to, že dary od podporovatelů na projekty pomoci jsou využity výhradně na tyto projekty, nikoliv na krytí provozních nákladů.

Více informací zde zde a zde.

VSOUKOLOHLOR
Máte k tomu co říct? Vložte se do diskuze.
ISIS --- 19:49:48 1.6.2010
dekuji, vypada to zajimave.. bohuzel mam rano na to zkousku a budu se ucit :/