Tento web používá soubory cookie. Dalším používáním webu s tímto souhlasíte.
jméno
heslo
přihlásit
zaregistrujte se
zapomněli jste heslo?

hledání


Casting dívek od 20:00
Start: 21:00
Free entry
Vodka: 45 kč | RedBull: 85 kč

DJs: Lucky Lucaso&Uwa, Robin
Hvezdna porota
Hlavní cenaTetování dle vlastního výběru v BLOODY BLUE TATTOO (pobočka 28.října, Praha 1, metro: Můstek) , permanentka do solária Sun Solar (www.sunsolar.cz) a 5.000,- cash

Po úspěšném absolvování oslavy 10.letého výročí na taneční scéně se Lucky Lucaso a Uwa rozhodli pro další pořádný mejdan, který jak jinak, ponese jejich jasné rukopisy a bude ve stejně bláznivém duchu jako všechny jejich předchozí akce!

Možná už jste si všimli, že čtvrtky v Theatru se od května jmenují Chic! a neodmyslitelnou součástí těchto pravidelných večírků je (nejen) hudební šou těchto dvou DJských eskamotérů.
První čtvrtek v červenci se však za zdmi karlínského divadla, kde Music Klub Theatro sídlí proběhne casting, hodnocení star porotou a finalně i vyhlašovat Miss Tattoo.

Do hvězdné poroty potvrdily účast známé osobnosti, nejen z řad celebrit. Jejich úkolem bude vybrat z patnácti finalistek jedinou. Té, kromě titulu Miss Tattoo, náleží i tetování (dle vlastního výběru) zdarma v tattoo studiu Blue Bar, permanentku do solária a 5000KČ cash!! V roli sudích, hodnotících nejen tetování, ale i celkový dojem a styl,se představí:

Dominika Mesárošová – modelka
Martina Pártlová – zpěvačka (s aktuálním hitem: „Ostrava“, finalistka soutěže Xfactor
Martina Gavriely – playmate ČR/IT/NĚM/USA
Ivana Mentlová – módní návrhářka (IAM)
Vašek „Noid“ Bárta – zpěvák
Karel „Plyšák“ Fríd - účastník BigBrother, barman, celebrita
Hors Siegl – profesionální fotbalista


Pokud se i VY! pyšníte nějakou tou kérkou a je vám víc jak 18 let a CHCETE se
přihlásit do soutěže Miss Tattoo, získat luxusní dárky a ještě se pobavit na party? Není nic jednoduššího než do Music Clubu Theatro dorazit už ve 20:00h a projít naším castingem a být mezi těmi 15 štastnými děvčaty, které budou vybrány 2. kola. Ta která z Vás zapůsobí na porotu nejlépe a odejde o mnoho bohatší...


Miss Tattoo podporuje Techno.cz

SCION
Máte k tomu co říct? Vložte se do diskuze.