Tento web používá soubory cookie. Dalším používáním webu s tímto souhlasíte.
jméno
heslo
přihlásit
zaregistrujte se
zapomněli jste heslo?

kdo přijde

7 uživatelů půjde

hledání


BENEFICE PRO INDIÁNSKÉ KOMUNITY, POSTIŽENÉ MASAKREM, POBLÍŽ MĚSTA BAGUA V PERUÁNSKÉ AMAZONIITato benefiční akce je věnovaná podpoře indiánských komunit peruánské Amazonie, které bojují za svoje lidská práva a zároveň za zachování prostředí, v němž žijí proti tamější despotické vládě, která 72% Peruánské Amazonie rozprodala těžařským a ropným společnostem.
Jejich protest vyvrcholil 5. června 2009 v Bagua v Peru surovým povražděním velkého počtu protestujících místní policií. Ekologický, klimatický, biologický, obecně vědecký, ale také kulturní a spirituální význam Amazonského pralesa, po právu označovaného jako “plíce planety” a “srdce šamanské kultury”, dalece přesahuje hranice jihoamerického kontinentu.
Proto by záchrana tohoto vzácného území před devastací měla být nejen věcí místních Indiánů, ale i naší!

Program:
start 18:30
projekce
Lekce Bagua
Projekce shromážděného materiálu přímo z místa události, spojená s diskuzí s našim předním dokumentaristou Viliamem Poltikovičem, který o situaci Indiánů v peruánské Amazonii připravuje ve spolupráci s Petrem Chobotem celovečerní dokumentární film.
/Viliam Poltikovič, Tomáš Hrůza, Jiří Zemánek/ (Viliam Poltikovič – filmový tvůrce, režisér, spisovatel, cestovatel. Natočil přes sto filmů – mimo jiné Dotek z druhého břehu, seriál Duše Východu, Sarvamangalam, Jak se žije vegetariánům. Dlouhodobě spolupracuje s Českou televizí. Poslední knižní tituly tvoří Touha po absolutnu a výběr citátů Čarovná šeptání.)
hudba
20:00
Satva Brother
20:45
Table
21:30
Audiofenky
22:15
Reverend Dick DJ’s
Bar a vegetariánské občerstvení!!!!
Výtěžek z bebefice poputuje do rukou indianských rodin postižených masakrem.
Pořádá PILGRIM o.s.

Vstup 100

TIP
Máte k tomu co říct? Vložte se do diskuze.
CHONGX --- 19:51:02 21.5.2010
nejake info?