Tento web používá soubory cookie. Dalším používáním webu s tímto souhlasíte.
jméno
heslo
přihlásit
zaregistrujte se
zapomněli jste heslo?

kdo přijde

7 uživatelů půjde

hledání


http://www.statekvlckovice.cz/program

Dvoudenní benefiční festival na statku ve Vlčkovicích.

Vystoupí:

Traband
Ty Syčáci
Znouzectnost
Jiříkovo vidění
Psychedelický flákač na odstřel
Jamchestra
Kazety
Sporto
DJ Ventolin
Ztracená existence
Misionáři


Součástí festivalu je i fotbalový turnaj.

Úvod
Festival Vlčkovice fest je každoroční benefiční víkendovou hudebně-divadelní akcí s různými bizarními soutěžemi, fotbalovým turnajem, workshopy a spontánní atmosférou. První a druhý ročník festivalu byl pořádán v roce 2005 a 2006, a to ještě pod záštitou občanského sdružení Podblanickem. Ročník 07 a 08 byl již organizován zakládajícími členy vznikající obecně prospěšné společnosti Statek Vlčkovice, o.p.s. Festival je situován v prostorách kulturní památky bývalého ovčína a na travnatých loukách kolem něj.
Výtěžek z festivalu 09, který byl pořádán již vzniklou organizací Statek Vlčkovice, o.p.s. putuje na centrální vytápění budovy s chráněnými byty. Celkový výtěžek 62 400 Kč bude navýšen Nadací Divoké husy o 60 000 Kč.
Výtěžek festivalu 08, který činil 29000 Kč, je použit na dovybavení tohoto bytu. Zakoupila se pračka, lux a za zbytek peněz jsme koupili skříně a noční stolky do pokojů.

Zázemí
Festival se koná v budově bývalého ovčína postaveného roku 1869, který patří mezi kulturní památky. Je dlouhý asi 55 metrů, tudíž je jeho kapacita velká. V minulých dvou letech byla návštěvnost 200 lidí. V ovčíně se zároveň s festivalem koná vernisáž fotografií a prezentace aktivit na statku. Ovčín leží na otevřené louce, kde v jeho blízkosti bývá filmový a čajovnický stan, ohniště a stan s jídlem. V další odlehlejší části louky je prostor pro parkování aut, stanové městečko a WC.

Spojení
Nejlepší spojení je vlakem do Olbramovic a pak si domluvit odvoz, nebo jit pěšky viz. nížee. 14:19 Praha hl.n.- 15.27 Benešov u Prahy-15:27>15.30-Votice. 15.19 Praha hl.n.- 16.27 Benešov u Prahy – 16.30>16.54 Votice Z vlak. nadraží VOTICE dolu a pak v levo po silnici č. 121 do Votic, u kostela najit ČERVENOU značku a po ní jít směr Amerika, Ohrada, Broumovice,[až vyjdete z lesa, tak uhlopříčně do leva prez pole] Vlčkovice. cca. 9km / 60 minut

Z Prahy po D1 , sjezd na Benešov na E55 do Votic, tam na 150 do Otradovic a za nimi vpravo a pak rovně až do Vlčkovic.

mapa

Více podrobností zde.

VSOUKOLOHLOR
Máte k tomu co říct? Vložte se do diskuze.