Tento web používá soubory cookie. Dalším používáním webu s tímto souhlasíte.
jméno
heslo
přihlásit
zaregistrujte se
zapomněli jste heslo?

kdo přijde

3 uživatelé půjde

hledání


koncert LUNETYC - BENEFICE LAČHE ČHAVE

www.pekelnybar.cz

V PEKELNÝM BARU - PEKELNÝ VEČER

tým filmovým tvůrců Cepšendo, který už stačil smočit prsty v různých žánrech detektivkou počínaje a muzikálem s hororovými prvky konče si tentokrát vzal na paškál dokumentární tvorbu, a světe div se, přišel se senzačním odhalením.

Už jsme si zvykli, že Američané nebyli na měsíci, že Elvis žije, a že Al Kajda byla stvořena CIA. Bylo pro nás ale skutečným šokem, když jsme zjistili, že tato móda přišla i do české kotliny. Tato vlna protoreality totiž zasáhla hájemství, kde čněly doposud takové figury ctnosti jako Michal David a František Janeček.

Ano dámy a pánové, i naše české, malebně svítivé televizní obrazovky mají svá temná zákoutí. Ano, možná riskujeme, že nejedno oko fanynky nezůstane suché, ale musíme s pravdou ven.

Přijďte s námi odhalit největší tajemství české popmjuzik. Skutečný příběh nejpopulárnější chlapecké skupiny Lunetic.

Vše bude odhaleno v rámci benefičního galavečera LUNETYC – HOŘKÁ PRAVDA, který se uskuteční dne 11.6.2010 v prostorách klubu Pekelnej Bar, Na Bělidle 38, Praha 5 (www.pekelnejbar.cz ). Pravda začne vítězit od 19:30. Přijďte včas.

Večer pořádaný na podporu organizace Lačhe Čhave nabídne mimo jiné taneční skupinu Dance About Fun, zpěvačku Chu Hong Han a možná přijde i Sagvan Tofi.

KETHAMINA
Máte k tomu co říct? Vložte se do diskuze.
BICA --- 22:11:34 23.5.2010
tak jsem pogooglil a Lunetic s tvrdym Y nasel asi jen jako chybu

lunetic.eu
KETHAMINA --- 23:07:25 19.5.2010
bude to lepší než Luštěla, doražte :)